• GoHome Professional
svenekretnine 230 m2 prizemlje što veći do 78000 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 230 m2 prizemlje što veći do 78000 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 230 m2 prizemlje što veći do 78000 eura

  • Za upit "svenekretnine 230 m2 prizemlje što veći do 78000 eura" pronađeno 33 nekretnina - prosečna cena 106 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 74000 eura (malo jeftiniji)
    • 81000 eura (malo skuplji)
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • centralno grejanje
    • 2.sprat
    • potkrovlje
    • renovirano
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ŽITORAĐA, 77.500 €, 250,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Žitorađi. Odlična investicija za miran porodični život. Plac je površine 1119m2. Kuća ima dve etaže (P+1), u osnovi 80m2, ukupne površine 160m2. Prizemlje je adaptirano i sastoji se od ulaznog dela, dve spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, MALI MOKRI LUG, 3.000 €, 250,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se vertikala kuće sa ograđenim dvorištem, korisne površine 250m2. Objekat je troetažni, projektovan kao višenamenski poslovni prostor, a čine ga magacinski prostor u prizemlju, po tri kancelarije na 1. i 2. spratu i "open space" u potkrovlju. Svaka etaža ima kupatilo i deo....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Mirijevo 1, 2.500 €, 250,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Mirijevo - Šejkina lokal, 250m2, EG, prizemlje, telefon, interfon, izlog, parking Prostor je po principu open space sa više ulaza, a dužinom celog lokala je veliki izlog okrenut ka ulici. Grejanje je etažno na struju. Pogodan za velike trgovačke lance, izložbene salone i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine 230 m2 prizemlje što veći do 78000 eura'
1.700 €
1.000 €
80.000 €
  Izdavanje, Kuća, SURČIN, 1.800 €, 250,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U prizemlju kuće se nalazi radionica, pogodna za auto servis, dve kancelarije i mokri čvor. Na spratu se nalaze 2 stana, od kojih je jedan namešten dok je drugi polu namešten. Ispred kuće je nasut plac, veličine 400 metara kvadratnih. ENG - On the ground floor of the house there is....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 1.750 €, 245,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126302, klima, lokal. Izdaje se lokal,ugostitelji objekat,u dva nivoa,suteren i prizemlje,ukupne povrsine 245m2.Ima dva ulaza i izlazi na dve ulice,grejanje centralno. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni:....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126446, video nadzor. Izdaje se poslovni prostor,ugostiteljski objekat ,u dva nivoa,prizemlje i suteren sa dva ulaza,izlazi na dve ulice,Bul.Kralja Aleksandra i Jovana Cirilova, ukupno 245m2. Lokacija odlicna. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 54.000 €, 240,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se prostrana porodična kuća u selu Plana, opština Paraćin, ukupne površine 240 m², smeštena na placu od 6,72 ara. Karakteristike nekretnine: Kuća površine 240 m², čvrste gradnje, pogodna za porodični život. Na placu se nalaze i pomoćni objekat, idealna za ostavu, radionicu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 3.500 €, 240,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se lux penthouse, DUPLEX ,nova zgrada,recepcija na ulazu. Prizemlje-dnevna soba s kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, Sprat-2 spavace sobe, sauna, 2 kupatila, garderober, terasa. Uz stan idu 2 garaze. Trosoban stan, Beograd - Kalenić | Izdavanje · 240m² · 3.500€.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 2.350 €, 240,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se LUX , DUPLEX stan u novoj zgradi na Vracaru u blizini Kalenic pijace. Stan je luksuzno opremljen i idealan za one koji traže visok standard stanovanja u jednom od najlepših delova Beograda. Na prizemlju se nalazi velika dnevna soba, kuhinja, trpezarija, spavaca soba, radna....

 
 
 
 
-36%

Promena cene sa 2.800 € na 1.800 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Sajmište, 1.800 €, 240,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 2.800 €
15.05.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je izdavanje reprezentativnog poslovnog prostora u Novom Sadu, na odličnoj lokaciji kod Sajma, na Trgu 1. maja. Reč je o kompletno renoviranoj kući površine 240 m2, raspoređenoj na tri nivoa: podrum, prizemlje i potkrovlje. Prostor je nenamešten, sa sopstvenim dvorištem i....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Filmski Grad, 1.500 €, 240,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se poslovni prostor-lokal od 240m2, nalazi se u Filmskom gradu. U pitanju je duplex, prizemlje i sprat. Na prizemlju se nalazi lokal sa velikim izlogom i na spratu dve kancelarije. Prostor je kompletno renoviran, odmah useljiv. Poslovni prostor / Lokal, Beograd - Filmski Grad....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal za izdavanje od 240m2, lokal se nalazi na Filmskom gradu. U pitanju je duplex, prizemlje i sprat. Na prizemlju se nalazi lokal sa velikim izlogom i na spratu dve kancelarije. Lokal je kompletno renoviran, odmah useljiv. Poslovni prostor / Lokal, Beograd - Filmski Grad | Izdavanje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 2.700 €, 232,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Rakovica, Labudovo brdo - Oplenačka lokal, 200m2 + terasa 31,5m2, prizemlje, grejanje na gas U centru Labudovog brda, zaseban objekat, na samoj raskrsnici površine 200m2 sa terasom od 31,5m2. Mogućnost proširenja. Pogodan za sve delatnosti. Agencijska provizija u skladu sa Opštim....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 60.000 €, 230,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća je novijeg datuma građena . Urađeni su kompletni radovi na zidanju, podignut krov,dobijena gradjevinsku dozvola .Kuća ima i projektnu dokumentaciju. Uradjena je i prenamena zemljišta u gradjevinsko. Kuća ima sopstveni izvor vode u okviru kuće ozidan bunar. Struja je neposredno....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Lekino Brdo, 2.300 €, 230,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Voždovac, Lekino brdo - Todora Dukina lokal, 230m2, prizemlje, EG/podno, klima, telefon, interfon, parking, garaža Izdaje se ulični lokal od 230m2, u zgradi novije gradnje. Prethodna namena lokala je bila spa centar, tako da se može izdati sa celokupnom opremom, delom opreme ili bez.....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 85.000 €, 225,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zamislite da se svakog jutra budite u prostranoj kući, samo 5 minuta od centra grada – dovoljno blizu da vam je sve nadohvat ruke, a opet dovoljno daleko da čujete samo tišinu sopstvenog dvorišta. Ova kuća od 225 kvadrata, sa dve etaže, nudi upravo to. Svaka etaža ima svoje kupatilo,....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 4.950 € na 4.050 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 4.050 €, 225,00 m2 cca 18 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 4.950 €
27.03.2026 - 4.050 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se odličan poslovni prostor na Bulevaru Nemanjića. Nalazi se u prizemlju stambeno poslovne zgrade i ima dva ulaza. Površina poslovnog prostora je 225m2. Dužina prostora je 15m i sastoji se iz tri kancelarije i dva toaleta. Grejanje je na struju, klime koje i greju i hlade.....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, 1.600 €, 225,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125670, stara gradnja. Odmah izdajemo potpuno namestenu kucu. Ko zeli grad i prirodu u jednom odlican izbor. Skupa i kvalitetna gradnja, zidovi 50 cm, velika usteda energije. Blizu gradskog prevoza i Maxija. Dva kupatila i wc. U prizemlju garaza, kupatilo, soba, dnevna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 1.000 €, 223,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je nov, nenamešten stan na visokom prizemlju zgrade sa liftom, u strogoj zoni centra Ćuprije – strukturalno odličan za privatni dom za stare, vrtić, ordinaciju i slične delatnosti. * Raspored prostorija: *4 spavaće sobe – svaka sa sopstvenim kupatilom, klimom i izlazom na....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 70.000 €, 222,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Na Bukovcu, glavni put, 222m2, čvrste gradje, dvojna, ali kompletno katastarski odvojena. Sastoji se iz prizemlja, sprata i suterena. Ima tri velike sobe, dva hodnika, kuhinju sa trpezarijom, jedno kupatilo u prizemlju i na spratu prostoriju predvidjenu za kupatilo koje nije....

 
 
 
  Kuća, VELIKA PLANA, 74.000 €, 221,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodajua kuća u Novom Selu, kod Velike Plane, površine 89 m2 i dva pomoćna objekta površine 73m2 i 61m2, na placu površine 2496 m2. Kuća u prizemlju, ima od prostorija hodnik, kupatilo, 2 spavaće sobe, kuhinju, trpezariju i dnevni boravak. Postoji i mogućnost sređivanja potkrovlja....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dorćol, 3.500 €, 221,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Dorćol, Cara Dušana u blizini Kalemegdana, prodajemo zasebni stambeno-poslovni objekat ukupne korisne površine 221m2. Stambeno-poslovni objekat čine: suteren, prizemlje, prvi sprat i potkrovlje. Suteren i prizemlje su međusobno povezani unutrašnjim stepeništem i električnim teretnim....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 3.500 €, 220,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Bulevar. Nov, višenamenski, ulični lokal u sivoj fazi. Nalazi se na odličnoj i veoma frekventnoj lokaciji u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja, Novosadskog sajma, osnovne škole Ovaj lokal čine dve etaže, prizemlje kao jedna celina veličine 164m2 i suteren od 56m2.....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Senjak, 2.800 €, 220,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izuzetna, komforna kuća (vertikala), veoma kvalitetno izgrađena i vrlo lepo uređena. Prostire se na tri nivoa - suteren, prizemlje i sprat. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak sa izlazom na terasu (baštu) i prelepo uređeno dvorište. Pored se nalazi potpuno opremljena kuhinja, zasebna....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 30.000 € na 33.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BOLJEVAC, 33.000 €, 216,00 m2 cca 150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 30.000 €
17.04.2026 - 33.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća (pr+1) sa izlaskom stepenicama u potkrovlje, sagrađena sedamdesetih od 216m2 u osnovi 108m2, uknjiženo 61m2 na mestu gde je bila sagrađena stara kuća, nova u procesu legalizacije, sa pomoćnim objektom od 33m2 uknjiženim i štalom sa senikom od oko 200m2 (neuknjiženom),....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Centar, 72.000 €, 214,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! U okviru Venca,nedaleko od samog centra grada,nalazi se kuća,površine 214m2,u dve stambene etaže,ali koja može funkcionisati i kao jedan veliki prostor za stanovanje.Kompletna kuća od čvrstog materijala,fasadna uradjena,veći deo kuće je u funkciji za stanovanje,parketi ili patos,drvena....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 70.000 €, 214,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo prostranu porodičnu kuću ukupne površine 214 m², idealnu za veću porodicu ili za one koji žele komfor i mir, a opet blizinu svih važnih sadržaja. Prizemlje: -prostrana dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom -kupatilo -dve spavaće sobe Sprat: -četiri funkcionalne spavaće sobe....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 2.354 €, 214,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se lokal na Altini u prizemlju nove poslovne zgrade, u glavnoj ulici. Zgrada je vrlo kvalitetna, energetski efikasna i reprezentativna. Uz objekat se nalazi 15 pripadajućih parking mesta, proširivo do 50 parking mesta na 100 m udaljenosti od objekta. Opciono dodatni magacin....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, PARAĆIN, 1.500 €, 213,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

-Osnova poslovnog prostora je 113m2 -Zgrada poseduje prizemlje i dva sprata Prizemlje 113m2 -Prvi sprat 113m2 -Drugi sprat 100m2 -poseduje zaseban ulaz-(prostor je izdat) -Cena za prizemlje i prvi sprat je 1500e -Moguć dogovor oko cene za dugoročan zakup Poslovni prostor / Lokal,....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 77.500 €, 210,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična kuća apartmanskog tipa na Bovanskom jezeru. Kuća je po strukturi PR + I, povšine 210m2. Kuća je podeljena po vertikali i ima dva odvojena ulaza. Nalazi se na placu od 5,96a. U prizemlju kuće se nalazi dve dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom i dva kupatila. Prvi....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 52.000 €, 210,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična kuća u Lalincu, 10km od Niša 210m2 stambenog prostora na placu od 4,44 ara. Kuća se sastoji prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje i sprat su završeni dok je potkrovlje u sivoj fazi, prizemlje i sprat su identicne strukture i sastoje se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 2.350 €, 210,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se LUX , DUPLEX stan u novoj zgradi na Vracaru u blizini Kalenic pijace. Stan je luksuzno opremljen i idealan za one koji traže visok standard stanovanja u jednom od najlepših delova Beograda. Na prizemlju se nalazi velika dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, toalet i dve terase.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 900 €, 210,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se lepa porodična kuća kvalitetne novije gradnje, na dobroj lokaciji u naselju Čalije. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu su autobusko stajalište, vrtić, marketi, OŠ. Kuća je po spratnosti prizemlje, sprat i potkrovlje, površine 368m2, osnova kuće je 129m2.....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?