• GoHome Professional
svenekretnine 230 m2 podrum do 53000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 230 m2 podrum do 53000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 230 m2 podrum do 53000 eura

  • Za upit "svenekretnine 230 m2 podrum do 53000 eura" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 43 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 50000 eura (malo jeftiniji)
    • 55000 eura (malo skuplji)
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SOMBOR, 31.000 €, 217,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća u Čonoplji od 217m2 stambenog dela i 164m2 pomoćnih objekata u vidu letnje kuhinje, svinjaca, kokošinjaca, šupa. Parcela ima 2400m2 od toga bašta 1000m2. Kuća je od mešanog materijala, u dobrom stanju, ima 4 sobe, kuhinju, trpezariju, dva kupatila, magacinski prostor,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 3.000 €, 215,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Aleksandra Tirnanića Tirketa kuća, 215m2, terase, PR+I+PTK, EG/gas, telefon, interfon, video nadzor, alarm, KATV, podrum, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, dvorište 1a Ekskluzivna kuća na Dedinju, novije gradnje, u blizini Belog dvora. Kuća je visokog....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Lekino Brdo, 2.000 €, 240,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Pp Lekino brdo, Mijačka, 240m2, 1/2, EG, terasa, parking, podrum, renovirano. Nalazi se u mirnom i najlepšem delu Lekinog brda. Obuhvata dva nivoa kuće novogradnje. Prostor ima zaseban ulaz koji vodi do ta dva sprata. Prvi stan ima oko 120m2. Takođe, i drugi gornji ima 120m2, ukupno....

 
 
 
 
-36%

Promena cene sa 2.800 € na 1.800 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Sajmište, 1.800 €, 240,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 2.800 €
15.05.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je izdavanje reprezentativnog poslovnog prostora u Novom Sadu, na odličnoj lokaciji kod Sajma, na Trgu 1. maja. Reč je o kompletno renoviranoj kući površine 240 m2, raspoređenoj na tri nivoa: podrum, prizemlje i potkrovlje. Prostor je nenamešten, sa sopstvenim dvorištem i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>