• GoHome Professional
svenekretnine 230 m2 1.sprat do 913 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 230 m2 1.sprat do 913 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 230 m2 1.sprat do 913 eura/m2

  • Za upit "svenekretnine 230 m2 1.sprat do 913 eura/m2" pronađeno 31 nekretnina - prosečna cena 486 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 867 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 958 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 51000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BARAJEVO, 185.000 €, 213,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beljina, prodaje se kuća od 213m2 (prizemlje i sprat) + pomoćna zgrada 120m2 (garaža 2 parking mesta, letnja kuhinja, kotlarnica, prostorija za pečenje ). Sve je uknjiženo 1/1. 6 spavaćih soba, 2 kupatila. Plac 70 ari. Gradska voda + bunar sa hidroforom. Trofazna struja. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 199.000 €, 240,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Stanovu, blizu Šumarica od 240m2 plus 30m2 pomoćni objekat na 10 ari. Kuća se sastoji od dva nivoa prizemlje i sprat sa posebnim ulazima. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i ostavom,dve sobe, kupatilo i hodnik. Sve je sređeno i održavano, a razvedeno....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 183.000 € na 193.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, 193.000 €, 240,00 m2 cca 800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 183.000 €
08.05.2026 - 193.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130522, 2.5a, spratna, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta. *LUX KUCA* + GARAZA KAC 240 m2 - plac 2,5 a. KUCA NA SPRAT, PR+1+PK. Osnova svake etaze 85 m2. Prizemlje i sprat je redovne visine zidova, 280 cm. Debljina zidova 50 cm.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine 230 m2 1.sprat do 913 eura/m2'
190.000 €
155.000 €
149.000 €
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 165.000 €, 216,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u naselju Branko Bjegović. Ukupna površina placa je 355m2, objekat ima 216m2 (108 u osnovi, Po+P+I). U prizemnom delu nalaze se garsonjera i dvosoban stan. Prvi sprat se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 165.000 €, 240,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se dvoetažna kuća, prizemlje i sprat sa malim podrumom, u urbanom delu naselja Branko Bjegović površine 240m2 sa placem površine 883m2. Svaka etaža je nezavisna stambena jedinica, do kojih vodi spoljašnje stepenište. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 150.000 €, 220,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Porodična spratna kuća sa dve zasebne stambene jedinice (prizemlje trosoban stan, I sprat trosoban stan sa velikom terasom) + potkrovlje. Garaža, dvorište sa voćnjakom i baštom. Pomoćne zidane prostorije. Prodaje se sa komplet nameštajem i belom tehnikom. GREJANJE - Gas, sprat /,....

 
 
 
  Kuća, RALJA, 159.000 €, 235,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 113765, 3a, spratna, po+pr+l, struja, kanalizacija, terasa(4), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvoriste/basta, cela. Za sve oni koji hoce da imaju kucu van Beograda a da je blizu saobracajna infr Struktura i civilizacije,a da ima blizinu....

 
 
 
  Kuća, RUŠANJ, 160.000 €, 237,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Čukarica - Rušanj, Moravska, 237m2, 6.80 ari placa, PR+2+PK, predivan pogled na grad, 4 terase.Na prodaju je porodična kuća u Rušnju (vertikala), smeštena na mirnoj lokaciji sa prelepim pogledom na grad, udaljena svega 13 kilometara od centra Beograda. Kuća se sastoji od....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Brzi Brod, 140.000 €, 210,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodična kuća korisne površine 140m2 koju čine dva stana; prizemlje i sprat. Kuća se nalazi na parceli od 300m2. U dvorštu se nalazi garaža sa pomoćnim objektom koji ima podrum, ukupno oko 70m2 korisne površine. Prizemlje kuće se sastoji od: ulaznog hodnika odakle se ulazi....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 227.000 €, 237,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se polovina porodične kuće na Bubnju, u blizini hotela Tami Residence. Površine 186m2 + garaža i pomoćna prostorija od 51m2. Na placu od 435m2 sa uređenim načinom korišćenja, zasebni deo dvorišta površine 118m2. Kuća ima P+2+Pk, novije gradnje, sastoji se od tri stambene jedinice....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 206.000 €, 215,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veternik. Predstavljamo odlično održavane dve zasebne kuće na parceli ukupne površine 611 m2. U neposrednoj blizini škole, vrtića, trgovinskih objekata, pijace Prvu kuću ukupne površine 115m2 čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijskim delom, kuhinja, tri spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 149.000 €, 240,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaju se dve kuće u mirnom delu naselju Jabučar u Kragujevcu na placu od 3,97a. Prva kuća je površine 240m2 sledeće strukture: - Prizemlje: Hodnik, velika dnevna soba, kuhinja, kupatilo, špajz i tehnička prostorija (vešernica/kotlarnica). - Prvi sprat: Spavaća soba, dnevna soba,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 130.000 €, 250,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SAMO U HEROLDU!!! Legalizovana kuća u mirnom delu grada, ukupne površine oko 250m2 na Budžinom brdu na placu od 5 ari. Kuća poseduje prizemlje i sprat, sa podrumskim delom i garažom. U prizemlju se od prostorija nalazi hodnik, kupatilo, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, izdvojenom....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 129.000 €, 250,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u blizini OŠ J.J.Zmaj u Vranju. Porodična kuća na odličnoj lokaciji u naselju, u mirnom delu grada. Površina kuće u osnovi je 70 m2, površine u gabaritu 250 m2; Površina placa 3.8 ara. Sastoji se od suterena + 2 sprata i potkrovlja. Suteren i prvi sprat su useljivi.....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 105.000 €, 226,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju izuzetno kvalitetno građena kuća sa kamenom fasadom, u naselju Korićani, u Kragujevcu. Površine kuće je 226 m2, a u sklopu kuće su dve etaže. Prizemlje (dnevni boravak, kuhinja, toalet, ostava, jedna soba, zastakljena terasa i garaža), i sprat (tri sobe, kupatilo, velika....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 97.000 €, 213,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SPRATNA KUĆA NA 10 MINUTA OD CENTRA GRADA. Ova lepo očuvana spratna kuća se nalazi iza Ekonomske škole. Kuću od oko 213m2 čine tri etaže, suteren, prizemlje i sprat. Na spratu su tri spavaće sobe i kupatilo, u prizemlju je hodnik, malo kupatilo, kuhinja, trpezarija i veliki svetli....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 95.000 € na 110.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, DONJE VLASE, 110.000 €, 250,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 95.000 €
10.04.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dve kuće, veća i manja, sa prelepim placem, na pola puta od Donjeg Vlasa. Plac je površine 65,39 ari u jednom komadu. Kuće su potpuno zasebne celine. Veća kuća, objekat br.1, je bruto površine u osnovi 96m2, spratnosti prizemlje i sprat, ukupna bruto površina 192m2. Kuća....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 100.000 €, 230,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se na glavnom putu u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 230m2, u osnovi....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 100.000 €, 250,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća površine 250m2 na placu od 6.63a i pomoćnim objektom na odličnoj lokaciji u Ćupriji. Prizemlje i sprat čine kuću. Prizemlje se sastoji iz velikog hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dve sobe i kupatila dok su na spratu smeštene dve spavaće sobe, prostrana dnevna soba, ostava i kupatilo.....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 210.000 €, 210,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Objekat poseduje izdvojeni lokal, zubnu ordinaciju špvršine 30m2 koji može i posebno d se kupi po ceni od 35000e Prvi sprat površine 98m2 se sastoji od velikog dnevnog brravka i dve spavače sobe sa supatilom i terasom. Drugi sprat površine 78m2 poseduje dve spavače sobe sa kupatilom.....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 77.500 €, 210,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična kuća apartmanskog tipa na Bovanskom jezeru. Kuća je po strukturi PR + I, povšine 210m2. Kuća je podeljena po vertikali i ima dva odvojena ulaza. Nalazi se na placu od 5,96a. U prizemlju kuće se nalazi dve dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom i dva kupatila. Prvi....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 60.000 €, 230,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća je novijeg datuma građena . Urađeni su kompletni radovi na zidanju, podignut krov,dobijena gradjevinsku dozvola .Kuća ima i projektnu dokumentaciju. Uradjena je i prenamena zemljišta u gradjevinsko. Kuća ima sopstveni izvor vode u okviru kuće ozidan bunar. Struja je neposredno....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 52.000 €, 210,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična kuća u Lalincu, 10km od Niša 210m2 stambenog prostora na placu od 4,44 ara. Kuća se sastoji prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje i sprat su završeni dok je potkrovlje u sivoj fazi, prizemlje i sprat su identicne strukture i sastoje se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 3.800 € na 3.600 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 3.600 €, 216,00 m2 cca 17 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 3.800 €
03.04.2026 - 3.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Centar, Brankova, 5.0 poslovni prostor od 216 m2 sa terasom, I od IV sprata, eg, telefon, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, uknjizen, novogradnja. Poslovni prostor u luksuznoj poslovnoj zgradi u najatraktivnijoj zoni u centru grada.....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dorćol, 3.500 €, 221,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Dorćol, Cara Dušana u blizini Kalemegdana, prodajemo zasebni stambeno-poslovni objekat ukupne korisne površine 221m2. Stambeno-poslovni objekat čine: suteren, prizemlje, prvi sprat i potkrovlje. Suteren i prizemlje su međusobno povezani unutrašnjim stepeništem i električnim teretnim....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Senjak, 2.800 €, 220,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izuzetna, komforna kuća (vertikala), veoma kvalitetno izgrađena i vrlo lepo uređena. Prostire se na tri nivoa - suteren, prizemlje i sprat. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak sa izlazom na terasu (baštu) i prelepo uređeno dvorište. Pored se nalazi potpuno opremljena kuhinja, zasebna....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 2.700 €, 250,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano