• GoHome Professional
svenekretnine 230 m2 što veći najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 230 m2 što veći najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 230 m2 što veći najnovije

  • Za upit "svenekretnine 230 m2 što veći najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KRAGUJEVAC, 130.000 €, 252,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća od 300m2 u Ilićevu. Kuća se nalazi u Ilićevu, drugi red kuća od glavnog puta kroz Ilićevo. Kuća se sastoji od prizemlja i dva sprata.Prizemlje ima stambeni blok i drugi deo koji može da se koristi u poslovne svrhe. Kuća je korišćena kao upravna zgrada za firmu. Može....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 370.800 €, 252,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjižena, izuzetno kvalitetno građena kuća na Telepu iz 2000. godine na placu od 360 m2. Pet spavaćih soba, dnevna soba sa trpezarijom, studio, podrum, roštilj. Prvoklasna stolarija, parketi, keramika, IDS 79217. Kuća, Novi Sad - Telep | Prodaja · 252m² · 370.800€.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 699.000 €, 252,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju – izuzetan stan na početku Banovog brda. Ova nekretnina predstavlja pravu retkost na tržištu – spoj vrhunske lokacije, izuzetne funkcionalnosti i visokog kvaliteta života u jednom od najtraženijih delova Beograda. U ponudi imamo jedinstvenu nekretninu u zgradi novije gradnje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 4.500 €, 252,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se lokal od 252m2 na izuzetno prometnoj lokaciji, u blizini Doma Omladine. Lokal je na dva nivoa, PR+SU. Lokal ima izlog celom sirinom prostora. Izdaje se u sivoj fazi, uradjene su sve instalacije, voda, struja, ventilacija. Uredjenje prostora vrsi zakupac u skladu sa njegovim....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Centar, 2.500 €, 250,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Dva poslovna apartmana, u dva nivoa, spojena stepenicama u jedan prostrani poslovni prostor pogodan za različite namene. U samom centru grada. Poseduje više kancelarija, kuhinju, čajnu kuhinju, više toaleta, prostrane terase. Postoji mogućnost adaptacije u 4 zasebna apartmana u cilju....

 
 
 
  Poslovni prostor, DESPOTOVAC, 180.000 €, 250,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na samo 1,5 km od sela Panjevac, sakriveno među zelenilom i mirom prirode, nalazi se mesto koje nosi neobično ime – "Teška muka". Ali, iza tog imena krije se jedna velika i lepa priča. Priča o „Teškoj muki“ obišla je televizijske ekrane, ostavljajući utisak kao mesto koje se ne zaboravlja.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, SVRLJIG, 1.600 €, 250,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se na samom ulazu u Svrljig na magistralnom putu 12km od petlje Malča prostor namenjen za tehnički pregled. Sastoji se od tri kancelarije ukupne površine 36m2 i prostora namenjenog za tehnički pregled površine 210m2. Prostor se izdaje u potpunosti sredjen bez opreme za tehničku....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 1.000 €, 250,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se poslovn - magacinski prostor, sastoji od 100m2 kancelarijskog i 150m2 magacinskog porostora. Prostor je ogradjen, ima 4 tel. linije, internet, moze posebno izdavanje. Poslovni prostor / Lokal, Beograd - Cvetkova pijaca | Izdavanje · 250m² · 1.000€.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Karaburma, 420.000 €, 250,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 121494, 4a, spratna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, garaza, podrum, stambeno-poslovna. Na prodaju porodicna kuca smestena u tihoj i zelenilom okruzenoj ulici.Na prodaju kuca sa 3 stambene jedinice i dodatnim objektom u....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, SURČIN, 1.800 €, 250,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U prizemlju kuće se nalazi radionica, pogodna za auto servis, dve kancelarije i mokri čvor. Na spratu se nalaze 2 stana, od kojih je jedan namešten dok je drugi polu namešten. Ispred kuće je nasut plac, veličine 400 metara kvadratnih. ENG - On the ground floor of the house there is....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine 230 m2 što veći (386)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.