• GoHome Professional
svenekretnine 220 m2 Oglasi objavljeni od poslednj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 220 m2 Oglasi objavljeni od poslednj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 220 m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "svenekretnine 220 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KRALJEVO, 93.000 €, 220,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća odlične starije gradnje na 1.5 ari placa na top lokaciji u centru Mataruške banje. Zbog same pozicije objekta, odlična je prilika kao višenamenska investicija za stambeni prostor, restoran, kafić ili hostel. Po strukturi je prizemlje sa spratom, površine 180m2, podeljena....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 95.000 €, 220,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lepa porodična kuća kvalitetne gradnje u naselju Nikola Tesla. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu je autobuska stanica, desetak minuta hoda je do osnovne škole i vrtića. Kuća je po strukturi prizemlje i potkrovlje, ukupne površine 190m2, neto 154m2. Podeljena....

 
 
 
  Kuća, RUŠANJ, 225.000 €, 220,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Rusanj, Beogradska 1 deo, 5.0 vertikala kuce, 220 m2 sa 4 terase, na placu od 4.92 ara, PSUT + PR + I + PTK, eg, ktv, internet, klima, useljiva za 90 dana, izvorno stanje, uknjizena kao stan (110 m2) i garaza (19 m2), uradjena konverzija zemljista,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 257.500 €, 220,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 3089592 - Uknjižena komforna spratna kuća u Sremskoj Kamenici na Čardaku. Na placu od 700 m2 nalaze se još i letnja kuhinja, kotlarnica i garaža. Širina placa je 17m. Fantastičan pogled na Dunav. Kuća, Sremska Kamenica - Cardak | Prodaja · 220m² · 257.500€.

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 255.000 €, 220,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća u Sremskim Karlovcima, na odličnoj lokaciji +++Agencijska oznaka nekretnine 391462, Sremski Karlovci . Prodajemo kuću u Sremskim Karlovcima na odličnoj lokaciji nedaleko od autobuske stanice. Kuća je , pogodna za dve porodice, na sprat sa podrumom,5 soba,2 kuhinje,2 kupatila,tavan,letnjikovac....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 280.000 €, 220,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 121475, 5a, spratna, potkrovlje, struja, klima, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, cela. Prodaje se porodicna kuca bruto 240 m2 a neto 220 m2 za SVAKU PREPORUKU,NOVA stara 7 godina iz 2018,bez ikakvog ulaganja....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 150.000 €, 220,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Porodična spratna kuća sa dve zasebne stambene jedinice (prizemlje trosoban stan, I sprat trosoban stan sa velikom terasom) + potkrovlje. Garaža, dvorište sa voćnjakom i baštom. Pomoćne zidane prostorije. Prodaje se sa komplet nameštajem i belom tehnikom. GREJANJE - Gas, sprat /,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 319.300 €, 220,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća novije gradnje , prazna, šestosobna,neuseljavana +++ Agencijska oznaka kuće 3091472 , Sremska Kamenica, Vojinovo .Oglašavamo prodaju šestosobne kuće novije kvalitetne gradnje . Za vas koji ste ljubitelji ovakve nekretnine kuća je uknjižene bruto površine 220 m2, tri etaže na....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 250.000 €, 220,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelepa kuća na Paliluli. Nalazi se na odličnoj lokaciji, nedaleko od centra grada, u blizini Kule. Idealna investicija za miran porodični život. Plac je površine 313m2. Kuća ima tri etaže u osnovi 91m2, ukupna površina kuće je 220m2. Prizemlje se sastoji od tri prostorije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 220,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Deluxe opremljen stan u kvalitetnoj maloj zgradi, u rezidencijalnom delu Dedinja. Stan je izuzetno luksuzno opremljen - Natuzzi nameštaj, Samsung i Bosch tehnika. Poseduje veoma komforan open space - svetao dnevni boravak sa izlazom na komfornu terasu i dvorište 2.5a, kuhinja i trpezariju,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine 220 m2 (434)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>