• GoHome Professional
svenekretnine 140 m2 prizemlje što manji parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 140 m2 prizemlje što manji parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 140 m2 prizemlje što manji parking

  • Za upit "svenekretnine 140 m2 prizemlje što manji parking" pronađeno 20 nekretnina - prosečna cena 816 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 58000 eura
    • do 72000 eura (prosečna cena)
    • do 87000 eura
    • do 725 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 1.400 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara. Izdvajamo iz ponude odličnu, novu i dodatno renoviranu, kompletno nameštenu petosobnu kuću na atraktivnoj, lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Spratnost objekta - prizemlje, sprat i potkrovlje. Prizemlje čine komforan i svetao dnevni....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 325.000 €, 130,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na Altini, u blizini Co Ktitor, nalazi se lokal, u prizemlju stambeno-poslovne zgrade, uređen do stepena opšte namene. Visina lokala iznosi 3m, prema ulici i trotoaru se nalazi veliki izlog. Sastoji se od jedne prostorije sa oformljenim jednim toaletom i ostavljenom mogućnošću za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.500 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Grbavica, ulica Zorana Petrovića. Nov, veoma komforan, apartmanski namešten troiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Neposredna blizina škola, vrtića, pijace, zgrade NIS-a, TC Merkator i Promenada. Ovaj lep i svetao stambeni prostor zauzima prizemlje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine 140 m2 prizemlje što manji parking'
98.000 €
155.000 €
1.850 €
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Kalvarija, 900 €, 131,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zemun, Kalvarija - Milana Uzelca lokal, 131m2, prizemlje, GAS, telefon, interfon Izdaje se lokal od 131m2 na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Prvomajske ulice. Nalazi se u prizemlju dvospratne porodične kuće sa četiri stana. Lokal ima dva ulaza i tri toaleta. Grejanje je na....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 1.000 €, 140,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara. Odlična, nenameštena četvorosobna kuća na atraktivnoj, lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Spratnosti prizemlje i dva sprata. Prizemlje čini veliki, komforan i svetao dnevni boravak sa trpezarijom i izlazom na terasu i manje ograđeno....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Detelinara, 349.000 €, 142,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! OPREMLJEN RESTORAN! Novi Sad, Detelinara, Janka Veselinovica, 2.0 lokal od 142 m2, PR i I od IV sprata, dupleks, cg, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, namesten, uknjizen na 135 m2, zgrada iz 2000. godine.....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, PANČEVO, Centar, 1.000 €, 142,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, centar - Maksima Gorkog kuća, 142m2 (grejna površina 100m2, terasa 10m2 + pomoćne prostorije u dvorištu), prizemlje, EG/struja, telefon, interfon, podrum, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 5.32a Izdaje se kuća u najužem centru Pančeva, salonskog tipa, sa dvorištem....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 135.000 €, 144,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126552, 3.65a, spratna, visoko potkrovlje, struja, klima, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum, pogodan za pp, mogucnost prosirenja. Odlicna, useljiva spratna kuca u centru Vrdniku na placu od nepuna 4 ara!....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 1.600 €, 144,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal se nalazi u prizemlju stambeno-poslovne zgrade, a čine ga velika prostorija, koja vrlo adaptilna u više prostorija i jedan toalet sa umivaonikom sa mogućnošću proširenja na još jedan mokri čvor. Dužnom celog lokala, oko 20m, nalazi se izlog koji se naslanja na veliku terasu....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 489.000 €, 145,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Sremska Kamenica. Izdvajamo iz ponude luksuznu nekretninu jedinstvenih karakteristika i visokog kvaliteta opreme i gradnje. Petosoban tripleks stan na obodu Fruške gore sa prelepim pogledom na Dunav i grad. Ovaj stambeni prostor građen po principu smarthome sistema poseduje tri redovne....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 165.000 €, 145,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Palilula, Borča - Petra Drapšina kuća, 145m2 (lođe 10m2), prizemlje, EG, telefon, interfon, podrum, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 3.46a U centru Borče na par minuta hoda od škole, vrtića, Doma zdravlja, autobuskog stajališta, pijace i mnogobrojnih marketa, nalazi....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 149.900 €, 148,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108949, 2.4a, spratna, struja, terasa(2), uknjizen, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, cela. Na prodaju kvalitetna kuca nova gradnja u kojoj je potrebno jos malo ulaganja kako bi bila spremna za useljenje! Potrebni su jos fini radovi kako bi bila zavrsena,....

 
 
 
  Kuća, BRESTOVIK, 299.000 €, 150,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 31316, 12a, prizemna, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, garaza, cela. Plac je u privatnom vlasnistvu uknjizen 1/1, placeno gradsko gradjevinsko. Sprovedena gradska voda i sat, struja i strujno merilo. Lux objekat gradjen po dozvoli do 150m2.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 2.900 €, 150,00 m2 cca 19 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje lokala Novi Sad – u ponudi je lux komercijalni objekat / lokal u Novom Sadu, površine 150m², sa mogućnošću proširenja do 350m², smešten u prizemlju na atraktivnoj lokaciji u ulici Cara Dušana. Ovaj poslovni prostor predstavlja odličnu priliku za različite delatnosti zahvaljujući....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 160.000 €, 150,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 111982, spratna, struja, klima, uknjizen, garaza, parking. Prodaje se kuca na Fruskoj Gori od 150 m2 na placu od 1600 m2. Jedinstvena kuca za istinski odmor i uzivanje. Blizina manastira Rakovac. Prizemlje kuce od 50 m2 opremljen kao veliki dvosoban stan sa izlazom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 1.100 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Lux apartman sa SPA zonom – Vojislava Ilića 2.0, 150m2, prizemlje, CG, telefon, interfon, poseban ulaz, sauna + jacuzzi Dnevni boravak, kuhinja, 1 spavaća soba, kupatilo. Kompletno namešten (kao na slikama). Bez parkinga. Agencijska provizija u skladu sa Opštim uslovima poslovanja.....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 190.000 €, 150,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelepa Vila na Zlatiboru, na Borovoj Glavi, ispod galerije u vikend naselju Dobroselica- Manjak, udaljenom od Zlatibora oko 13 kilometara i na 400 metara od magistrale. Nalazi se u prelepom prirodnom planinskom okruženju, namenjena za odmor i uživanje u svakom trenutku.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, MALI MOKRI LUG, 1.500 €, 150,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokali Mali Mokri Lug, Smederevski put, 2 nivoa, PR+1/1, podno grejanje i hlađenje, parking Odličan moderan poslovan prostor pogodan za razne delatnosti. Posebni strujomeri i vodomeri za sve lokale, grejanje i hlađenje podno. Izlog i ulaz ka Smederevskom putu. Lokal površine 150m2....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 157.000 €, 151,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Palilula, Borča - Popova bara nova 210. kuća, 151m2 (dve terase i lođa 13m2), dve etaže: PR+1, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 4 ara Na prodaju kuća na dve etaže sa dva odvojena stana. U prizemlju kuće je stan koji se može koristiti i kao lokal. Sastoji se od jedne....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KAMENICA, 1.700 €, 151,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 9189787 - Poslovni prostor pogodan za prodaju - samousluga, igraonica za decu ili druga namena. Nalazi se u mirnoj ulici sa svojim parking prostorom - više mesta. Ima visinu oko 3m sa jedne strane i 5m sa druge strane. Uz njega ide još 100m2 kao skladišni prostor.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 20)

<< <1> >>