• GoHome Professional
svenekretnine 130 m2 uknjižen do 270000 eura poras - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 130 m2 uknjižen do 270000 eura poras - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 130 m2 uknjižen do 270000 eura porasla cena što jeftiniji Najnovije

  • Za upit "svenekretnine 130 m2 uknjižen do 270000 eura porasla cena što jeftiniji najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 250000 eura (malo jeftiniji)
    • 280000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+23%

Promena cene sa 129.000 € na 159.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 159.000 €, 120,00 m2 cca 1330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 129.000 €
01.05.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u naselju Stanovo, blizina Green Hilla, površine 120 m2, na placu površine 565 m2. Plac je ograđen, kuća novije gradnje. Izgrađena je kao dva istovetna dela, od kojih svaki za sebe ima zaseban ulaz, garažu i tri nivoa. Na prvom nivou u oba dela nalazi se garsonjera,....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 136.000 € na 177.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, MEDOŠEVAC, 177.000 €, 136,00 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 136.000 €
24.04.2026 - 177.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju izuzetan četvorosoban stan, uknjižene površine136 m², koji se nalazi na prvom spratu kvalitetne porodične zgrade u mirnom i lepom delu Medoševca, idealnom za porodičan život, na 3km od centra. Stan odiše toplinom doma i komforom, uređen je sa stilom i pažnjom prema detaljima.....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 249.000 € na 260.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 260.000 €, 124,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 249.000 €
03.04.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka- 1095828. MOGUCNOST ZAMENE ZA DVA MANJA STANA UZ DOPLATU Na prodaju UKNJIŽEN petosoban duplex Kvalitetna zgrada sa liftom Stan se prodaje sa luksuznim nameštajem koji je u ceni i svom tehnikom u stanu. . Dvorišno orjentisan sa pogledom na grad, peti sprat,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine 130 m2 uknjižen do 270000 eura porasla cena što jeftiniji (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>