• GoHome Professional
svenekretnine 130 m2 porasla cena do 100000 eura i - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 130 m2 porasla cena do 100000 eura i - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 130 m2 porasla cena do 100000 eura interfon

  • Za upit "svenekretnine 130 m2 porasla cena do 100000 eura interfon" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 90.000 € na 92.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 92.500 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 90.000 €
17.04.2026 - 92.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Stan se nalazi na 2.spratu od ukupno 4, u zgradi sa liftom. Krakteristike stambenog prostora: Smart zgrada - roletne, bojler, klima....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 81.200 € na 85.840 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 85.840 €, 46,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 81.200 €
17.04.2026 - 85.840 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46,40m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se u prizemlju....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 81.025 € na 85.655 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 85.655 €, 46,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 81.025 €
17.04.2026 - 85.655 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46,30m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se na....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 66.600 € na 68.400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 68.400 €, 36,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 66.600 €
01.05.2026 - 68.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 36m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se na prvom....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 900 € na 950 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 950 €, 65,00 m2 cca 15 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 900 €
17.04.2026 - 950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Centar, Dragoslava Jovanovica, 2.5 poslovni prostor, 65 m2 sa terasom, I od III sprata, cg, bez lifta, interfon, klima, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen, salonac, starogradnja. Fenomenalna lokacija u strogom centru grada. Prostor je salonskog tipa, potpuno je renoviran i nalazi....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 800 € na 880 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 880 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 800 €
08.05.2026 - 880 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan stan u novogradnji, lepo sređen, komforan, poseduje dve spavaće sobe, odlična lokacija. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 1/6, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA,....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 650 € na 700 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 700 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 700 €
20.03.2026 - 650 €
10.04.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan stan u novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, grejanje pomoću TA peći, mogućnost zakupa garaže po dogovoru, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + pdv dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 670 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 700 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 670 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan i kompletno opremljen stan, odvojena spavaća soba, u mirnoj ulici, odvojen od buke. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat VPR/6, NOVOGRADNJA, INTERFON....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 600 € na 650 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 650 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 600 €
03.04.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stari grad - Zeleni venac 2.5, 55m2, 5/6, TA, klima, lift, telefon, interfon Izdaje se dvoiposoban stan u strogom centru grada, okrenut ka Knez Mihailovoj ulici, u blizini mnogobrojnih kulturnih i turističkih znamenitosti, tržnih centara, starog i najluksuznijeg dela grada. Stan je....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine porasla cena do 100000 eura interfon (15)
  • svenekretnine 130 m2 do 100000 eura interfon (24)
  • svenekretnine 130 m2 porasla cena do 100000 eura (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>