• GoHome Professional
svenekretnine 130 m2 namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 130 m2 namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 130 m2 namešten

  • Za upit "svenekretnine 130 m2 namešten" pronađeno 25 nekretnina - prosečna cena 767 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1200 eura
    • do 1500 eura (prosečna cena)
    • do 1900 eura
    • do 15 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Crveni Krst, 1.600 €, 130,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se namesteni poslovni prostor na Bulevaru 12. februar, u poslovnoj zgradi na prvom spratu povrsine 130m2 sa grejanjem i hladjenjem na struju. Poslovni prostor se sastoji iz ulaznog dela, dve vec oformljene kancelarije, kuhinje ,koja mora da ostane, montaznog kupatila koji se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.800 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Olimp - Milana Rakića 4.0, 130m2 (terasa 11m2), 6/6, CG sa kalorimetrima, lift, telefon, interfon, garaža Izdaje se odličan četvorosoban stan u novijoj zgradi visokog kvaliteta. Kompletno je opremljen i namešten po meri. Minimalni period zakupa je godinu dana. Obavezan depozit....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 2.750 €, 130,00 m2 cca 21 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

5.0, Skupština, Kosovska, 130m2, Lux, VPR/4, CG, lift Luksuzno renoviran, potpuno opremljen salonski stan. Pogodan za sve namene. Izdaje se polunamešten ili namešten. Sastoji se od 4 spavaće sobe, salona, kuhinje sa trpezarijom, 2 kupatila. Opremljen svim novim uređajima. Ima server....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine 130 m2 namešten'
299.000 €
2.200 €
1.000 €
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 450.000 €, 130,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128960, I/I, dupleks, klima, terasa(2), uknjizen, nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, deljiv. Prodaje se izuzetno dizajnerski stedjen stan od 130 kvm, Djeram, Djevdjelijska ulica. Moze se reci i da je kuca sa PR i spratom. Preuredjena je u 3 nezavisna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.500 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Grbavica, ulica Zorana Petrovića. Nov, veoma komforan, apartmanski namešten troiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Neposredna blizina škola, vrtića, pijace, zgrade NIS-a, TC Merkator i Promenada. Ovaj lep i svetao stambeni prostor zauzima prizemlje....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 1.000 € na 890 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 890 €, 127,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 1.000 €
15.05.2026 - 890 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Nov stan za izdavanje Zvezdara Na prvom spratu manje stambene zgrade, završene 2024 za izdavanje stan površine 127m2. Zgrada ima 3 stana. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od: kuhinje, trpezarijsko - dnevnog boravka sa manjom terasom (9m2), predsoblja, 2 spavaće i 1 radne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 2.000 €, 125,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Telep. Predstavljamo namešten četvorosoban stan u sklopu kuće u neposrednoj blizini Subotičke ulice, pošte, Futoškog putaOvaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, tri spavaće sobe, garderober, ostava, kupatilo, zasebno toalet sa tuš....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 1.200 €, 123,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Četvorosoban potpuno namešten stan u centru grada, Bulevar Oslobođenja, 123 m2 Agencijska oznaka 9189765. POTPUNO namešten i tehnički opremljen stan. U kuhinji su ugrađeni svi potrebni uređaji kao i prečistač za vodu, kao i u sudoperi drobilica za organski otpad. U stan se ulazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 418.000 €, 123,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Grbavica, ulica Puškinova. Izdvajamo iz ponude odličan, komforan, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini osnovne škole i vrtića, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja, TC Promenada Ovaj stambeni....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 2.600 € na 2.200 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 2.200 €, 138,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 2.600 €
15.05.2026 - 2.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzan Penthaus za Izdavanje – Vračar. Izdaje se moderan i luksuzno opremljen penthaus u novogradnji na Vračaru. Stan poseduje dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje , 3 prostrane spavaće sobe, 2 elegantna kupatila i toalet. Velika terasa nudi prelep panoramski pogled na grad.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 2.600 €, 138,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.600 €, 140,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

3.0, Kalenić, Novopazarska, LUX, 140m2, 4/5, CG, lift, 2 terase, garaža, renoviran. Odličan svetao stan u novoj zgradi u mirnom delu ulice, okružen zelenilom. U jednom od najlepših delova Vračara, blizu Kalenić pijace i Topolske ulice. Odlično povezan sa svim delovima grada. Izdaje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 1.150 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Salonski stan od 120 m² u jednoj od najlepših ulica u Beogradu, Palmotićevoj ulici. Nalazi se na trećem spratu zgrade i predstavlja komforan, lepo organizovan prostor. Stan je namešten i sastoji se od dnevne sobe, tri spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i dva kupatila. U kuhinji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 799.000 €, 140,00 m2 cca 5710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Beograd, Blok 65 - Tadije Sondermajera 140m2, 5.0, 19/22, CG (kalorimetri), 3 lifta Luksuzno opremljen i vrlo svetao petosoban stan, u sklopu zatvorenog kompleksa Wellport, sa video nadzorom i obezbeđenjem 24/7. Prostorije: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, četiri spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 450 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129302, V/. Izdaje se cetvorosoban namesten stan u pesackoj zoni u centru Novog Sada. Nalazi se na petom spratu bez lifta. Pet friendly je i dostupan stranim drzavljanima. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 1.200 €, 140,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131152, I/, klima, telefon, terasa, renoviran, parking. Izdaje se kompletno namesten stan u centru Novog Sada. Sastoji se iz dva nivoa + galerija. Tri kupatila, dve terase, tri klime. Renoviran. Pet friendly. Parking u dvoristu. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 1.000 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdajemo troiposoban stan na Vracaru, u Pozarevackoj ulici, u neposrednoj blizini Kalenica. Stan je veoma prostran i funckionalan, sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavace sobe, dva kupatila i jednog toaleta, garderobera, galerije i velike terase sa lepim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 2.000 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Predivna nekretnina, raritetna i kvalitetna, nalazi se u Knez Mihajlovoj ulici u blizini Ruskog cara. Pozicionirana je na 4. spratu od ukupno 4 etaze, visestrana, svetla, najvecim delom je opredeljena prema Knez Mihajlovoj. Ulaz u zgradu(predratna, zasticena kao Spomenik kulture,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 1.600 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Petrovaradin. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, kompletno namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini gradića, Petrovaradinske tvrđave i Beogradske kapije. Ovaj lep i enterijerski moderno uređen stambeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 321.360 €, 120,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1100063 - Uknjižen Penthaus na Telepu u blizini Kružnog toka. Sastoji se iz prostranog i luksuzno opremljenog dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta i velike terase. Grejanje je etažno na gas. Stan je posebnog arhitektonskog rešenja i jako funkcionalan,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 283.600 €, 140,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se salonski stan 140 kvm u užem centru grada, u zgradi stare, kvalitetne gradnje. Stan se nalazi na prvom spratu, orjentisan severo zapadno, istočno i južno, a sastoji se od ulaznog hodnika, dve prostrane spavaće sobe, od kojih jedna ima izlaz na manju lođu koja gleda ka ulici,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 2.000 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se nalazi u samom centru grada, u ulici Dragolsava Jovanovica, kod Skupstine. Stan je u potpunosti namesten, a kuhinja i kupatila su opremljeni svim modernim sanitarijama. Stan poseduje i tri terase, od kojih su dve zastakljene, a jedna izlazi na ulicu sa impozantnim pogledom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Crveni Krst, 500 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se namešten dvoiposoban stan u kući preko puta Grčke ambasade u ulici Bulevar 12.februar, na prvom spratu površine 120m2 sa etažnim grejanjem sa kotlom na struju. Stan se sastoji iz hodnika, velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Detelinara, 349.000 €, 142,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! OPREMLJEN RESTORAN! Novi Sad, Detelinara, Janka Veselinovica, 2.0 lokal od 142 m2, PR i I od IV sprata, dupleks, cg, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, namesten, uknjizen na 135 m2, zgrada iz 2000. godine.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 1.700 €, 118,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se lux namešten četvorosoban stan (novogradnja) od 118 kvadrata u centru grada, u blizini Beograda na vodi. Stan je dvorišno orijentisan i veoma miran i svetao. Stan se nalazi na 6 spratu od ukupno 7. Cetvorosoban stan, Beograd - Savski trg – Pristanište | Izdavanje · 118m²....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-25 (od ukupno 25)

<< <1> >>