• GoHome Professional
svenekretnine 130 m2 do 460 eura/m2 pala cena što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 130 m2 do 460 eura/m2 pala cena što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 130 m2 do 460 eura/m2 pala cena što veći

  • Za upit "svenekretnine 130 m2 do 460 eura/m2 pala cena što veći" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 111 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 437 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 483 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1600 eura
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 1.300 € na 1.200 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.200 €, 140,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 1.300 €
08.05.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma komforan stan u objektu novije gradnje, pogodan kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Grejanje je na gas ili pomoću invertera. U cenu je uračunata garaža, kao i parking mesto ispred. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 3.000 € na 2.500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 2.500 €, 138,00 m2 cca 18 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 3.000 €
15.05.2026 - 2.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vračar, Krunski venac - Braće Nedića lokal, 138m2, PR/3, EG Odlličan lokal, pogodan za različite delatnosti. Kompletno je renoviran. Ima veliku konferencijsku salu, dve zasebne prostorije, dva mokra čvora, magacin. Izlog ka ulici. Postavljen sigurnosni sistem sa alarmom. Agencijska....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 2.600 € na 2.200 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 2.200 €, 138,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 2.600 €
15.05.2026 - 2.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzan Penthaus za Izdavanje – Vračar. Izdaje se moderan i luksuzno opremljen penthaus u novogradnji na Vračaru. Stan poseduje dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje , 3 prostrane spavaće sobe, 2 elegantna kupatila i toalet. Velika terasa nudi prelep panoramski pogled na grad.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine 130 m2 do 460 eura/m2 pala cena što veći'
46.000 €
59.800 €
28.000 €
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 800 €, 136,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 1.000 €
03.04.2026 - 900 €
08.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Izdavanje odličnog petosobnog stana u shrhe poslovnog prostora. Ovaj poslovni prostor nalazi se preko puta Srpskog narodnog pozorišta, a nadomak Pupinove palate, niza poslovnih i uslužnih objekata. Pozicioniran na III spratu zgrade bez lifta. Čine....

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 1.500 € na 1.100 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 1.100 €, 131,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 1.500 €
15.05.2026 - 1.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Ilije Vučetića. Predstavljamo odličan, nenamešten, svetao stan koji se izdaje u svrhu poslovnog prostora. Nalazi se na jednoj od najlepših i najatraktivnijih gradskih lokacija za poslovanje. U neposrednoj blizini strogog centra grada (pešačke zone), Dunavskog....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 1.000 € na 890 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 890 €, 127,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 1.000 €
15.05.2026 - 890 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Nov stan za izdavanje Zvezdara Na prvom spratu manje stambene zgrade, završene 2024 za izdavanje stan površine 127m2. Zgrada ima 3 stana. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od: kuhinje, trpezarijsko - dnevnog boravka sa manjom terasom (9m2), predsoblja, 2 spavaće i 1 radne....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 30.000 € na 25.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BELA PALANKA, 25.000 €, 126,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 30.000 €
03.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica u selu Dolac, koje se nalazi na oko 20ak kilometara od Niša prema Beloj Palanci. Kuća je podignuta 90-ih godina i orijentisana je ka obroncima Svrljiških planina i ka Nišavi. Nišava je udaljena 70-ak metara od kuće. Vikendica poseduje 3 etaže, po 40-ak kvadrata....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 950 € na 800 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 126,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 950 €
24.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izuzetno komforan duplex na odličnoj lokaciji, poseduje pet spavaćih soba, veoma pogodan kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Stan se izdaje polunamešten. Uz stan se izdaje i parking mesto koje je uračunato u cenu. Agencijska provizija se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 2.100 € na 2.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 2.000 €, 120,00 m2 cca 17 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 2.200 €
24.04.2026 - 2.100 €
01.05.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se poslovni prostor u centru grada, ukupne površine 120 m², smešten u visokom prizemlju, kompletno renoviran i spreman za useljenje. Prostor se sastoji od tri odvojene prostorije – dve velike i jedne manje, što ga čini idealnim za kancelarije, advokatske ili notarske kancelarije,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, JAGODINA, 700 €, 120,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 800 €
01.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Potreban Vam je lokal za iznajmljivanje na dobroj lokaciji? E od ove, bolje lokacije nema!!! Lokal se nalazi u srcu turističke zone, na 200 metara od Aqua parka i na korak od Vivo shoping centra. Površine 120m2, sastoji se iz prizemlja i suterenskog prostora, ima dva mokra čvora a....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 28.000 € na 27.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOSJERIĆ, 27.000 €, 118,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 28.000 €
08.05.2026 - 27.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dve kuće od 58m2 i 60m2 na lepoj ravnoj parceli od 6 ari, Kuće su u izvornom stanju i potrebna su izvesna ulaganja. Odlična pozicija u centralnom delu sela i u neposrednoj blizini Divčibara. Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika "SM nekretnine"....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)

<< <1> >>