• GoHome Professional
svenekretnine 120 m2 zadnjih 14 dana porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 120 m2 zadnjih 14 dana porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 120 m2 zadnjih 14 dana porasla cena što veći

  • Za upit "svenekretnine 120 m2 zadnjih 14 dana porasla cena što veći" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 1.444 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+23%

Promena cene sa 129.000 € na 159.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 159.000 €, 120,00 m2 cca 1330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 129.000 €
01.05.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u naselju Stanovo, blizina Green Hilla, površine 120 m2, na placu površine 565 m2. Plac je ograđen, kuća novije gradnje. Izgrađena je kao dva istovetna dela, od kojih svaki za sebe ima zaseban ulaz, garažu i tri nivoa. Na prvom nivou u oba dela nalazi se garsonjera,....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.200 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.200 €, 115,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 1.200 €
17.04.2026 - 1.100 €
08.05.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma komforan, potpuno renoviran stan, kompletno opremljen, poseduje tri spavaće sobe, ostavu, kupatilo i toalet. Ima prelep pogled na Dunav. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 175.000 € na 208.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 208.000 €, 115,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 175.000 €
08.05.2026 - 208.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Petlovo brdo, Omladinsko setaliste, 3.0, 115 m2 sa terasom, dupleks, II od III sprata, eg-gas, telefon, bez lifta, ktv, internet, useljiv po dogovoru, izvorno stanje, uknjizen na 115 m2, novija gradnja iz 2009. godine. Veoma lep i funkcionalan....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 275.000 € na 300.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 300.000 €, 114,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 275.000 €
08.05.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 113034, V/, lift, parking. Prodaje se stan, 114m2, u blizini Spensa. Dnevna soba, kuhinja, trpezarija, tri spavace sobe, hodnik, dva kupatila, velika terasa. Odlicna lokacija. Parking mesto ukljuceno u cenu. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>