• GoHome Professional
svenekretnine 120 m2 prizemlje uknjižen do 290000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 120 m2 prizemlje uknjižen do 290000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 120 m2 prizemlje uknjižen do 290000 eura

  • Za upit "svenekretnine 120 m2 prizemlje uknjižen do 290000 eura" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 1.157 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 254.000 €, 121,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se izuzetno komforan troiposobni dupleks sa velikom terasom i bastom u mirnoj ulici na Vidikovcu. Zauzima prostor od 121m2 gradevinske povrsine, od kojih je 93.4m2 grejne povrsine, dok ostalo cine velika terasa, lodja i basta. Stan se nalazi u odlicno odrzavanoj zgradi od....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 236.900 €, 116,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Podbara. Višenamenski ulični lokal u neposrednoj blizini Bulevara Kralja Petra I. Ovaj lokal je kompletno renoviran i čine ga dve etaže - prizemlje veličine 58m2 i suteren veličine 58m2. Prizemlje predstavlja radni prostor i toalet, visoki plafon 3m i izlog. Suteren čini....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 224.888 €, 125,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Ugrinovačka na samom početku, u kraju poznatom kao Ćukovac, na Opštini Zemun, MAGNAT prodaje troetažnu kuću površine 125m2, iz 2006.god. izgradnje. PROSTORIJE: Prizemlje: malo dvorište, ulazni deo sa metalnim kružnim stepeništem, degažman sa ostavom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine 120 m2 prizemlje uknjižen do 290000 eura'
197.200 €
185.000 €
185.000 €
  Kuća, BEOGRAD, 222.000 €, 120,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123762, 5.5a, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, cela. U prilici smo da Vam ponudimo novoizgradjenu kucu-brvnaru od poluoblica na Kosmaju, u Nemenikucama, blizu privatne skole Sopot Hill, na samo tri km od centra Sopota, i 40 min. voznje od Beograda. Kuca je ukupne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 310.000 €, 116,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118262, uknjizen, za renoviranje, tavan, deljiv. Na izuzetnoj lokaciji, u pesackoj zoni ulice Strahinjica Bana, tik uz Skadarliju, prodaje se troetazni stan ukupne neto povrsine 116 m² (uknjizeno 87 m²). Stan u prizemlju raspolaze sa 37.58m² Stan na I spratu raspolaze....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 140.000 €, 130,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelepa kuća u Niškoj Banji. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Nalazi se na 100 metara od stacionara Radon i glavnog šetališta. Kuća je u osnovi 62m2 i nalazi se na placu od 223m2. Sastoji se od prizemlja i sprata. Prizemlje kuće je uknjižene neto površine....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 130.000 €, 120,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126234, PR/, uknjizen, renoviran, parking, dvoriste/basta. Prodaje se poslovni prostor povrsine 120 m2, na odlicnoj lokaciji u sirem centru Kragujevca - centar preko Lepenice u veoma prometnoj ulici. Prostor se nalazi na prizemlju, sa direktnim ulazom sa ulice i veci....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 120.000 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u selu Resnik, na 3 km od centra Soko Banje. U blizini su škola i igralište. Asfaltiran put do kuće. Kuća se nalazi na placu od 30 ara, površine 120 m2 + stara kuća površine 50 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i potkrovlja. U sastavu prizemlja je hodnik, dnevna soba,....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 109.900 €, 122,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 124895, 10a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava, horizontala. Kosmaj, Koracica, prodaje se kompletno opremljena 3.0 sobna uknjizena kuca. Kuca 122 kvm malazi....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 99.000 €, 122,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 27263, 6a, spratna, pr+i, struja, terasa, uknjizen, novogradnja, fasada nova, dvoriste/basta, horizontala. Kuca ima izlaz na glavnu saobracajnicu iz sopstvenog dvorista. Nalazise na samo 6 km od Tare i isto toliko od Mokre Gore, 15km od Zlatibora . Na idealnoj nadmorskoj....

 
 
 
  Kuća, GABROVAC, 50.000 €, 130,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju zapoceta kuca na finoj lokaciji za odmor a i za zivot. Kuca se nalazi na samo 4 km od centra grada na putu za Gabrovac, gde ste potpuno izolovani od buke u gradu. Kuca je u osnovi 130m2, ozidan je prizemni deo i stepenice za sprat. Kuca se nalazi na placu od 6 ara. Priključci....

 
 
 
  Kuća, SVRLJIG, 45.000 €, 120,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lepo gazdinstvo u Niševcu, 3km od Svrljiga, u prelepom prirodnom okruženju. Imanje je idealno za porodični život, ili razvoj seoskog turizma, zbog blizine mnogih turističkih atrakcija, Svrljiških kotlova, Niševačke klisure, Timoka itd. Sastoji se od spratne kuće 120m2,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Zemun, 2.000 €, 117,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

4.0, Madlenijanum, Bežanijska, 117m2, prizemlje, izlog ka ulici, EG Lokal na izuzetnoj lokaciji u Bežanijskoj ulici u Zemunu, bliže Glavnoj. Funkcionalan, pogodan za razne delatnosti: pekaru, prodavnicu, kladionicu. Izlog do ulice. Uknjižen. Provizija 50%. Milomir Đenadić 065/21-21....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Kluz, 1.400 €, 117,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Kluz - Živka Davidovića lokal, 117m2, SUT+PR/3, norveški radijatori, parking, izlog Izdaje se funkcionalan i svetao poslovni prostor u prizemlju stambene zgrade, na odličnoj lokaciji sa parkingom ispred objekta, u neposrednoj blizini Bulevar kralja Aleksandra. Lokacija je....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 1.300 €, 114,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Palilula, centar - Dalmatinska lokal, 114m2, PR+I Odličan lokal na samom početku Dalmatinske ulice u novoj zgradi na uglu sa Takovskom. Ima dva nivoa (prizemlje 43m2 + sprat 71m2) i pogodan je za razne delatnosti: ugostiteljstvo, kancelarije, kozmetički ili frizerski salon Nalazi....