• GoHome Professional
svenekretnine 120 m2 prizemlje do 1600 eura/m2 dvo - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 120 m2 prizemlje do 1600 eura/m2 dvo - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 120 m2 prizemlje do 1600 eura/m2 dvorište što skuplji Najnovije

  • Za upit "svenekretnine 120 m2 prizemlje do 1600 eura/m2 dvorište što skuplji najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+10%

Promena cene sa 199.000 € na 219.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Kalvarija, 219.000 €, 125,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 199.000 €
24.04.2026 - 219.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Kalvarija, Koruska, 4.0 kuca od 125 m2 sa terasom, dvoriste 25 m2, PR + I, eg-gas, ktv, internet, 2 klime, useljiva po dogovoru, uknjizena na 125 m2 gradjevinske, odnosno na 101 m2 korisne povrsine, parking mesto, gradnja iz 2001. godine.....

 
 
 
  Kuća, ZLATIBOR, 185.000 €, 120,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123653, 4a, prizemna, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, parking, dvoriste/basta, vila. LUX A-Frame smart kuca, na Zlatiboru-Kobilja glava. To je jedna od najlepsih lokacija na Zlatiboru, udaljena 3km od centra. Kuca ima prelep pogled na okolinu, nalazi....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 169.000 €, 120,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U Lisoviću, 30minuta od Beograda i 5 minuta od centa Barajeva. u lepom okruženju kuća sa bazenom. Kuća je potpuno opremljena i sastoji se od dva sprata. U prizemlju je veliki dnevni boravak iz kojeg se direktno izlazi na bazen, kuhinja, dve spavaće sobe i kupatilo. Na spratu su dve....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 140.000 €, 116,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Glavna kuća je površine 116m2 građena 2000 godine, sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, a na spratu je kupatilo i 2 spavaće sobe iz kojih se izlazi na terasu i velika terasa ispred kuće. U prizemlju je PVC stolarija sa roletnama i komarnicima, na spratu....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 108.200 €, 110,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se prostran stan u centru grada na odličnoj lokaciji! Ova neverovatna nekretnina ima površinu od 110 m² i zatvorenu terasu od 135 m² u kojoj izmišlena kuhinja, što je čini idealnom za udoban život. Sa dva zasebna ulaza i izlazom u dvorište, kao i četiri sobe, dve dnevne sobe....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 99.000 €, 122,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 27263, 6a, spratna, pr+i, struja, terasa, uknjizen, novogradnja, fasada nova, dvoriste/basta, horizontala. Kuca ima izlaz na glavnu saobracajnicu iz sopstvenog dvorista. Nalazise na samo 6 km od Tare i isto toliko od Mokre Gore, 15km od Zlatibora . Na idealnoj nadmorskoj....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 90.000 €, 119,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Krajnja vertikala lepljena sa jedne strane sa prelepim dvorištem. Pogodna za kupovinu preko kredita za mlade. U sutrenskom delu je garaža i podrumska prostorija. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe i toaleta. Na spratu su dve spavaće....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 90.000 €, 120,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ova vertikala, površine 120m2 se nalazi u mirnoj ulici u pravom porodičnom naselju gde su Vam u blizini srednja i osnovna škola, pošta, mnoštvo marketa i prodavnica, mala pijaca i mnoštvo drugih sadržaja. Sastoji se iz prizemlja, sprata i suterena. Na prizemlju se nalazi hodnik, velika....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 85.000 €, 129,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Niškoj Banji, iznad Crkve i Letnje pozornice, na lepo održavanom placu od 652 m2. Ukupna unutrašnja površina kuće je 129 m2 ( suteren, u sivoj fazi gradnje 41 m2 i Prizemlje, 88 m2, koje se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Vračar, 1.450 €, 124,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

5.0, mereno 180m2, kuća na tri nivoa, korišćenje dvorišta, terasa, EG, podrum, klima, interfon, uknjiženo 124m2 Vračar je centralna, najmanja, i jedna od najlepših beogradskih opština koja svojim sadržajima, zelenim površinama kao i kompletnom infrastukturom čini zaokruženu urbanističko....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine 120 m2 prizemlje do 1600 eura/m2 dvorište što skuplji (14)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>