• GoHome Professional
svenekretnine 120 m2 prizemlje do 100000 eura Ogla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 120 m2 prizemlje do 100000 eura Ogla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 120 m2 prizemlje do 100000 eura Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "svenekretnine 120 m2 prizemlje do 100000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, UŽICE, 99.000 €, 122,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 27263, 6a, spratna, pr+i, struja, terasa, uknjizen, novogradnja, fasada nova, dvoriste/basta, horizontala. Kuca ima izlaz na glavnu saobracajnicu iz sopstvenog dvorista. Nalazise na samo 6 km od Tare i isto toliko od Mokre Gore, 15km od Zlatibora . Na idealnoj nadmorskoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 93.000 €, 123,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U samom centru sela Jovac, tik uz vinariju, poštu, ambulantu, osnovnu školu, vrtić, apoteku i na samo kilometar od etno sela Janković, nalazi se stambeno-poslovna zgrada koja je spremna za novu priču. Možda baš vašu. ✅ Lokal u prizemlju je već izdat – mesečni prihod stiže odmah. ✅....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 92.500 €, 124,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac površine 6,32 ara na odličnoj lokaciji u Ćupriji, sa izlazom na dve ulice, što ga čini izuzetno pristupačnim i pogodnim za različite namene. Na placu se nalaze dve kuće, od kojih jedna poseduje radionicu u prizemlju – idealnu za nastavak već postojećeg ili pokretanje....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 90.000 €, 119,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Krajnja vertikala lepljena sa jedne strane sa prelepim dvorištem. Pogodna za kupovinu preko kredita za mlade. U sutrenskom delu je garaža i podrumska prostorija. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe i toaleta. Na spratu su dve spavaće....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 84.000 €, 117,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

HITNA PRODAJA – PORODIČNA KUĆA! Subotica, Dudova Šuma Na prodaju porodična kuća sa potkrovljem površine 117m², na placu od 142m². Kuća je odmah useljiva, savršena za porodicu. Za ozbiljnog kupca, moguća korekcija cene! Raspored: Prizemlje: predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom i....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 80.000 €, 120,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Manja kuca oko 58m2, poseduje hodnik, kuhinju sa dnevnim,spavacu sobu, kupatilo. Sređena je kuća, urađena izolacija, ima klima. Grejanje na struju. Veća kuća uknjižena na 82m2, ima bruto 120m2, poseduje kuhinju sa dnevnim boravkom u prizemlju i garažu u koju može i iz kuće da se uđe,dve....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 80.000 €, 110,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična kuća na Bubnju strukture Vp+I na placu površine 210m2. Kuća je na izuzetno mirnoj i dobroj lokaciji kako za porodični život tako i za izdavanje. Sastoji se od dve nezavisne stambene jedinice, visokog prizemlja, ispod koga se, u jednom delu, nalazi garaža i sprata.....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 65.000 €, 110,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ako želite da uživate u prirodi, čistom vazduhu i divnom pogledu u svakom slobodnom danu predstavljamo Vam idealnu kuću. Na 70m udaljenosti od Velike Morave, potpuno izdvojena od gradske gužve a na samo 1,5 km od centra grada. Površina kuće je iskorišćena maksimalno. Od prostorija....

 
 
 
  Kuća, VRELO, 65.000 €, 120,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

• Na prodaju kuća u mestu Vrelo kod Uba površine 120m2, spratnosti Po+Pr+PK na građevinskom placu od 39,51 ari. • Struktura: Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom koja trenutno ima funkciju i dnevne sobe, dve spavaće sobe u sivoj fazi i kupatila sa tuš kadom.....

 
 
 
  Kuća, KOVIN, 56.000 €, 110,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kovin, Pločica - Kralja Petra I kuća, 110m2 (terasa5m2), prizemlje, TA, interfon, podrum, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 8.88 ari Na 10km od Kovina, a na 40km od Beograda, u mestu Pločica, prodaje se kuća sagrađena na placu od 8.88 ari. Prostorije: velika kuhinja....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine 120 m2 prizemlje do 100000 eura (45)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>