• GoHome Professional
svenekretnine 120 m2 prizemlje do 1000 eura/m2 što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 120 m2 prizemlje do 1000 eura/m2 što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 120 m2 prizemlje do 1000 eura/m2 što jeftiniji uknjižen

  • Za upit "svenekretnine 120 m2 prizemlje do 1000 eura/m2 što jeftiniji uknjižen" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 567 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 950 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1000 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 59000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 1.300 €, 114,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Palilula, centar - Dalmatinska lokal, 114m2, PR+I Odličan lokal na samom početku Dalmatinske ulice u novoj zgradi na uglu sa Takovskom. Ima dva nivoa (prizemlje 43m2 + sprat 71m2) i pogodan je za razne delatnosti: ugostiteljstvo, kancelarije, kozmetički ili frizerski salon Nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Kluz, 1.400 €, 117,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Kluz - Živka Davidovića lokal, 117m2, SUT+PR/3, norveški radijatori, parking, izlog Izdaje se funkcionalan i svetao poslovni prostor u prizemlju stambene zgrade, na odličnoj lokaciji sa parkingom ispred objekta, u neposrednoj blizini Bulevar kralja Aleksandra. Lokacija je....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Zemun, 2.000 €, 117,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

4.0, Madlenijanum, Bežanijska, 117m2, prizemlje, izlog ka ulici, EG Lokal na izuzetnoj lokaciji u Bežanijskoj ulici u Zemunu, bliže Glavnoj. Funkcionalan, pogodan za razne delatnosti: pekaru, prodavnicu, kladionicu. Izlog do ulice. Uknjižen. Provizija 50%. Milomir Đenadić 065/21-21....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine 120 m2 prizemlje do 1000 eura/m2 što jeftiniji uknjižen'
50.000 €
99.000 €
109.900 €
  Kuća, SVRLJIG, 45.000 €, 120,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lepo gazdinstvo u Niševcu, 3km od Svrljiga, u prelepom prirodnom okruženju. Imanje je idealno za porodični život, ili razvoj seoskog turizma, zbog blizine mnogih turističkih atrakcija, Svrljiških kotlova, Niševačke klisure, Timoka itd. Sastoji se od spratne kuće 120m2,....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 120.000 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u selu Resnik, na 3 km od centra Soko Banje. U blizini su škola i igralište. Asfaltiran put do kuće. Kuća se nalazi na placu od 30 ara, površine 120 m2 + stara kuća površine 50 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i potkrovlja. U sastavu prizemlja je hodnik, dnevna soba,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 130.000 €, 120,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126234, PR/, uknjizen, renoviran, parking, dvoriste/basta. Prodaje se poslovni prostor povrsine 120 m2, na odlicnoj lokaciji u sirem centru Kragujevca - centar preko Lepenice u veoma prometnoj ulici. Prostor se nalazi na prizemlju, sa direktnim ulazom sa ulice i veci....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 140.000 €, 130,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelepa kuća u Niškoj Banji. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Nalazi se na 100 metara od stacionara Radon i glavnog šetališta. Kuća je u osnovi 62m2 i nalazi se na placu od 223m2. Sastoji se od prizemlja i sprata. Prizemlje kuće je uknjižene neto površine....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>