• GoHome Professional
svenekretnine 120 m2 prizemlje Oglasi objavljeni o - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 120 m2 prizemlje Oglasi objavljeni o - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 120 m2 prizemlje Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "svenekretnine 120 m2 prizemlje oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SVRLJIG, 45.000 €, 120,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lepo gazdinstvo u Niševcu, 3km od Svrljiga, u prelepom prirodnom okruženju. Imanje je idealno za porodični život, ili razvoj seoskog turizma, zbog blizine mnogih turističkih atrakcija, Svrljiških kotlova, Niševačke klisure, Timoka itd. Sastoji se od spratne kuće 120m2,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 130.000 €, 120,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126234, PR/, uknjizen, renoviran, parking, dvoriste/basta. Prodaje se poslovni prostor povrsine 120 m2, na odlicnoj lokaciji u sirem centru Kragujevca - centar preko Lepenice u veoma prometnoj ulici. Prostor se nalazi na prizemlju, sa direktnim ulazom sa ulice i veci....

 
 
 
  Kuća, MALO SREDIŠTE, 245.000 €, 120,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

3.0, 120m2, (dve terase), plac 4a, npr+pr+ptk, EG (podno), video nadzor, bazen, podrum, parking, ktv. Malo Središte se nalazi na obroncima Vršačkog brega u neposrednoj blizini Vršca i istoimenog manastira kao i šumskog dela brega. U prilici smo da Vam ponudimo izuzetnu, luksuznu rustičnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 495.000 €, 120,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Centar, Hilandarska, 4.5, 120 m2 sa 2 lodje, VPR od IV sprata, cg, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen, salonac, starogradnja. Izuzetno kvalitetan i autentican salonac, trostrane orijentacije, na visokom....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 120.000 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u selu Resnik, na 3 km od centra Soko Banje. U blizini su škola i igralište. Asfaltiran put do kuće. Kuća se nalazi na placu od 30 ara, površine 120 m2 + stara kuća površine 50 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i potkrovlja. U sastavu prizemlja je hodnik, dnevna soba,....

 
 
 
  Kuća, VRELO, 65.000 €, 120,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

• Na prodaju kuća u mestu Vrelo kod Uba površine 120m2, spratnosti Po+Pr+PK na građevinskom placu od 39,51 ari. • Struktura: Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom koja trenutno ima funkciju i dnevne sobe, dve spavaće sobe u sivoj fazi i kupatila sa tuš kadom.....

 
 
 
  Kuća, ĆIĆEVAC, 55.000 €, 120,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična porodična kuća u Ćićevcu, blizu centra i pešačke zone. Nalazi se na finoj lokaciji za porodični život, nadomak svih bitnih vitalnih javnih institucija, marketa, sportskog centra,. Da napomenemo takođe, da je ponuda ove nekretnine vrlo atraktivna zbog autoputa,....

 
 
 
  Kuća, Kopaonik, 200.000 €, 120,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ova prostrana kuća površine 120m², raspoređena na tri etaže, pruža brojne mogućnosti za investiciju za prilagođavanje vašim potrebama. Kuća se nalazi na atraktivnoj lokaciji na samo 150 m od gondole koja vodi ka Kopaoniku, što je čini idealnom za turistički najam, apartmane ili porodični....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 80.000 €, 120,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Manja kuca oko 58m2, poseduje hodnik, kuhinju sa dnevnim,spavacu sobu, kupatilo. Sređena je kuća, urađena izolacija, ima klima. Grejanje na struju. Veća kuća uknjižena na 82m2, ima bruto 120m2, poseduje kuhinju sa dnevnim boravkom u prizemlju i garažu u koju može i iz kuće da se uđe,dve....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 2.100 € na 2.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 2.000 €, 120,00 m2 cca 17 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 2.200 €
24.04.2026 - 2.100 €
01.05.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se poslovni prostor u centru grada, ukupne površine 120 m², smešten u visokom prizemlju, kompletno renoviran i spreman za useljenje. Prostor se sastoji od tri odvojene prostorije – dve velike i jedne manje, što ga čini idealnim za kancelarije, advokatske ili notarske kancelarije,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine 120 m2 prizemlje (101)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>