• GoHome Professional
svenekretnine 110 m2 prizemlje do 79000 eura Oglas - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 110 m2 prizemlje do 79000 eura Oglas - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 110 m2 prizemlje do 79000 eura Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "svenekretnine 110 m2 prizemlje do 79000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 75000 eura (malo jeftiniji)
    • 82000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, Kopaonik, 79.500 €, 107,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća na Kopaoniku, vikend naselje Kostovac, u blizini Zoned-a i Mujen Lux-a od 107m2, od čega je 80 m2 kuca plus trem i nadtrešnica 27 m2. Prelepa vikendica, na odličnom mestu. Prodaje se polovina (vertikala) dvojne vikendice, uknjižena kao celina za sebe, sa odvojenim ulazima. Struktura....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 75.000 €, 101,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju deo kuće sa pripadajućim placem od 2.5 ara. Kuća se nalazi u naselju Komren, odlična lokakcija, u blizini su Elektronski i Mašinski fakultet, Aerodrom, Mega Maxi, autobuska stajališta ( 10-ak minuta do centra grada). Stan je po strukturi troiposoban, površine 101 m2. Sastoji....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 80.000 €, 110,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična kuća na Bubnju strukture Vp+I na placu površine 210m2. Kuća je na izuzetno mirnoj i dobroj lokaciji kako za porodični život tako i za izdavanje. Sastoji se od dve nezavisne stambene jedinice, visokog prizemlja, ispod koga se, u jednom delu, nalazi garaža i sprata.....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 80.000 €, 120,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Manja kuca oko 58m2, poseduje hodnik, kuhinju sa dnevnim,spavacu sobu, kupatilo. Sređena je kuća, urađena izolacija, ima klima. Grejanje na struju. Veća kuća uknjižena na 82m2, ima bruto 120m2, poseduje kuhinju sa dnevnim boravkom u prizemlju i garažu u koju može i iz kuće da se uđe,dve....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 65.000 €, 110,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ako želite da uživate u prirodi, čistom vazduhu i divnom pogledu u svakom slobodnom danu predstavljamo Vam idealnu kuću. Na 70m udaljenosti od Velike Morave, potpuno izdvojena od gradske gužve a na samo 1,5 km od centra grada. Površina kuće je iskorišćena maksimalno. Od prostorija....

 
 
 
  Kuća, VRELO, 65.000 €, 120,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

• Na prodaju kuća u mestu Vrelo kod Uba površine 120m2, spratnosti Po+Pr+PK na građevinskom placu od 39,51 ari. • Struktura: Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom koja trenutno ima funkciju i dnevne sobe, dve spavaće sobe u sivoj fazi i kupatila sa tuš kadom.....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 60.000 €, 100,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ukupna površina: 100 m² Prizemlje: 53 m² Sprat: 47 m² Opis: Izvanredan poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji u centru grada. Lokal je podeljen na dve etaže, sa 53 m² u prizemlju i 47 m² na spratu, pružajući ukupno 100 m² korisnog prostora. Karakteristike lokala: Prostrano i svetlo....

 
 
 
  Kuća, PROSEK, 82.500 €, 100,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća/vikendica u Proseku, sa predivnim pogledom na klisuru. Sastoji se od dnevne sobe, sa izlazom na veliku terasu, trpezarije, kuhinje i kupatila u visokom prizemlju. Na spratu se nalaze galerija i dve spavaće sobe, od kojih jedna ima izlaz na manju terasu. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MATEJEVAC, 82.500 €, 103,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća površine 103m2 kao i dva pomoćna objekta, na parceli površine 485m2. Kuća se sastoji od prizemlja i prvog sprata. Prizemlje čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo i višenamenska prostorija (podrum) koja pruža mogućnost opremanja po želji....

 
 
 
  Kuća, KOVIN, 56.000 €, 110,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kovin, Pločica - Kralja Petra I kuća, 110m2 (terasa5m2), prizemlje, TA, interfon, podrum, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 8.88 ari Na 10km od Kovina, a na 40km od Beograda, u mestu Pločica, prodaje se kuća sagrađena na placu od 8.88 ari. Prostorije: velika kuhinja....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine 110 m2 prizemlje do 79000 eura (49)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>