• GoHome Professional
svenekretnine 110 m2 porasla cena što jeftiniji Og - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 110 m2 porasla cena što jeftiniji Og - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 110 m2 porasla cena što jeftiniji Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "svenekretnine 110 m2 porasla cena što jeftiniji oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.200 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.200 €, 115,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 1.200 €
17.04.2026 - 1.100 €
08.05.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma komforan, potpuno renoviran stan, kompletno opremljen, poseduje tri spavaće sobe, ostavu, kupatilo i toalet. Ima prelep pogled na Dunav. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 105.000 € na 112.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 112.000 €, 104,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 105.000 €
01.05.2026 - 112.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u naselju Stanovo u Kragujevcu, u mirnoj ulici, u blizini škole i igrališta. Kuća je površine 104 m2 u osnovi. Na prizemlju iz hodnika desno se ulazi u kuhinju sa dnevnim boravkom, koji je komforan, a levo je spavaća soba, kupatilo i ulaz u garažu. Unutrašnje stepenište....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 115.000 € na 135.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 135.000 €, 100,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 115.000 €
27.03.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelep trosoban stan u kući, u blizini Niške pivare i restorana Vazdušna banja, površine 87 plus 13m2. Stan se nalazi u prizemlju kuće i sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, komforne trpezarije sa kuhinjom i izlazom na terasu, spavaćeg degažmana koji čine dve spavaće....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 136.800 € na 149.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 149.500 €, 108,00 m2 cca 1380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 136.800 €
01.05.2026 - 149.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1101591, cena nekretnine je 136.800e + 3% agencisjke provizije + 10% PDV, Novi Sad, Veternik, 108 m2, četvorosoban, dupleks. Mini zgrada,sa malim brojem stanara. Stan gleda na Frušku goru, a udaljen je 200 m od škole, vrtića, autobuskog stajališta Stan je....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 175.000 € na 208.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 208.000 €, 115,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 175.000 €
08.05.2026 - 208.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Petlovo brdo, Omladinsko setaliste, 3.0, 115 m2 sa terasom, dupleks, II od III sprata, eg-gas, telefon, bez lifta, ktv, internet, useljiv po dogovoru, izvorno stanje, uknjizen na 115 m2, novija gradnja iz 2009. godine. Veoma lep i funkcionalan....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 275.000 € na 300.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 300.000 €, 114,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 275.000 €
08.05.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 113034, V/, lift, parking. Prodaje se stan, 114m2, u blizini Spensa. Dnevna soba, kuhinja, trpezarija, tri spavace sobe, hodnik, dva kupatila, velika terasa. Odlicna lokacija. Parking mesto ukljuceno u cenu. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 330.000 € na 360.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 360.000 €, 101,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 330.000 €
10.04.2026 - 360.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1101539 CENA 360.000e +3% agencijska provizija. Prodaje se KOMPLETNO OPREMLJEN porodičan četvorosoban stan na Salajci. Zgrada useljena pre dve godine, od renomiranog investitora, kvalitetne gradnje. Stan je idealnog rasporeda, sastoji se iz velikog dnevnog boravka....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 385.000 € na 415.800 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 415.800 €, 110,00 m2 cca 3780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 385.000 €
20.03.2026 - 415.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik - Čelopečka 4.0, 110m2 (terasa 9m2), 4/7, CG sa kalorimetrima, lift, interfon, video nadzor Kvalitetna zgrada u završnoj fazi (spoljašnja stolarija je od šestokomornih PVC profila, podovi - hrastov parket). Prostorije: dnevni boravak, kuhinja, ostava, toalet,....

 
 
 
 
+45%

Promena cene sa 290.000 € na 420.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Apartman, ZLATIBOR, 420.000 €, 100,00 m2 cca 4200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 290.000 €
24.04.2026 - 420.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vikendica uknjižena na 63m2 u osnovi ( ima oko 100m2).Poseduje upotrebnu dozvolu, valsnik uknjižen 1/1. Struja,gradska voda,gradska kanalizacija.Priključak na gas moguć jer je doveden do placa. Grejanje je na struju(norveški radijatori). Vikendica se nalazi u neposrednoj blizini hotela....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 450.000 € na 465.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 465.000 €, 108,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 499.000 €
03.04.2026 - 489.000 €
10.04.2026 - 451.000 €
17.04.2026 - 450.000 €
24.04.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Skupstina, Palmoticeva, 5.0, 108 m2 sa terasom i lodjom, III od IV sprata, dupleks, cg, bez lifta (mogucnost ugradnje), interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 96 m2, nadogradnja iz 2001. godine. U centru opstine Stari....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine 110 m2 porasla cena što jeftiniji (15)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>