• GoHome Professional
svenekretnine 110 m2 namešten do 580000 eura pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 110 m2 namešten do 580000 eura pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 110 m2 namešten do 580000 eura pala cena

  • Za upit "svenekretnine 110 m2 namešten do 580000 eura pala cena" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 555 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 550000 eura (malo jeftiniji)
    • 600000 eura (malo skuplji)
    • do 8 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • 2.sprat
    • uknjižen
    • useljiv
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 350.200 € na 315.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 315.000 €, 115,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 350.200 €
03.04.2026 - 315.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Bulevar Evrope. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi troiposoban stan u neposrednoj blizini Limana IV, Bulevara cara Lazara, osnovne škole, vrtića Ovaj stambeni prostor karakteriše izuzetan komfor i funkcionalnost, u sve prostorije se ulazi iz hodnika.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 2.000 € na 1.800 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.800 €, 110,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 2.000 €
01.05.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odličan stan, smešten u novoj zgradi u blizini Hrama svetog Save. Mirna ulica sa dosta novih zgrada i izuzetnim sadržajem u neposrednoj blizini - brojne prodavnice, restorani, kafići i Kalenić pijaca. Zgrada ima moderni eksterijer sa liftom koji vodi do garaže zgrade. Stan se nalazi....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.100 € na 990 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 990 €, 115,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 1.100 €
27.03.2026 - 990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kalenic, Golsvordijeva, 3.0, 115 m2 sa lodjom, II od VI spratova, cg, lift, interfon, klima, delimicno renoviran, delimicno namesten, odmah useljiv, uknjizen, starogradnja. Na fantasticnoj lokaciji, u srcu Vracara, izdaje se izuzetan stan u mirnoj i odrzavanoj zgradi na samo par minuta....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine 110 m2 namešten do 580000 eura pala cena'
380 €
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 650 €, 102,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 700 €
10.04.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se svetao i komforan stan ukupne površine 102 m². Stan se sastoji od tri spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i terase. Stan je u potpunosti namešten i opremljen, spreman za useljenje. Troškovi su pristupačni. Postoji mogućnost iznajmljivanja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>