• GoHome Professional
svenekretnine 110 m2 namešten do 580000 eura najno - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 110 m2 namešten do 580000 eura najno - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 110 m2 namešten do 580000 eura najnovije što veći

  • Za upit "svenekretnine 110 m2 namešten do 580000 eura najnovije što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 550000 eura (malo jeftiniji)
    • 600000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 321.360 €, 120,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1100063 - Uknjižen Penthaus na Telepu u blizini Kružnog toka. Sastoji se iz prostranog i luksuzno opremljenog dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta i velike terase. Grejanje je etažno na gas. Stan je posebnog arhitektonskog rešenja i jako funkcionalan,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 2.000 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Predivna nekretnina, raritetna i kvalitetna, nalazi se u Knez Mihajlovoj ulici u blizini Ruskog cara. Pozicionirana je na 4. spratu od ukupno 4 etaze, visestrana, svetla, najvecim delom je opredeljena prema Knez Mihajlovoj. Ulaz u zgradu(predratna, zasticena kao Spomenik kulture,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 2.000 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se nalazi u samom centru grada, u ulici Dragolsava Jovanovica, kod Skupstine. Stan je u potpunosti namesten, a kuhinja i kupatila su opremljeni svim modernim sanitarijama. Stan poseduje i tri terase, od kojih su dve zastakljene, a jedna izlazi na ulicu sa impozantnim pogledom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 1.600 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Petrovaradin. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, kompletno namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini gradića, Petrovaradinske tvrđave i Beogradske kapije. Ovaj lep i enterijerski moderno uređen stambeni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 450 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129302, V/. Izdaje se cetvorosoban namesten stan u pesackoj zoni u centru Novog Sada. Nalazi se na petom spratu bez lifta. Pet friendly je i dostupan stranim drzavljanima. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 1.700 €, 118,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se lux namešten četvorosoban stan (novogradnja) od 118 kvadrata u centru grada, u blizini Beograda na vodi. Stan je dvorišno orijentisan i veoma miran i svetao. Stan se nalazi na 6 spratu od ukupno 7. Cetvorosoban stan, Beograd - Savski trg – Pristanište | Izdavanje · 118m²....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Medaković, 600 €, 117,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Medakovic, Sinjska, 3.5, 117 m2 sa 2 terase, I od I sprata, stan u kuci, eg (grejanje na klime), bez lifta, klima, odmah useljiv, renoviran, namesten, 83.11 m2 po kupoprodajnom ugovoru, starogradnja iz 2000. godine. Funkcionalan stan, trostran, suncan. Zaseban ulaz. Korisne povrsine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 331.296 €, 116,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se četvorosoban stan u Novom Sadu, naselje Grbavica, površine 116 m². Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 5 spratova u zgradi sa liftom. Stan je kompletno namešten i funkcionalnog rasporeda. Poseduje kupatilo, toalet, ostavu i dve terase, što ga čini idealnim za porodičan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 340.000 €, 115,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1101871, cena nekretnine je 340.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Bulevar Evrope, 115 m2, četvorosoban, sedmi sprat. Velelepna nekretnina, za komforno i savremeno porodično stanovanje. Stan koji pruža osećaj inostranstva. Velike i osvetljene prostorije....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 350.200 € na 315.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 315.000 €, 115,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 350.200 €
03.04.2026 - 315.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Bulevar Evrope. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi troiposoban stan u neposrednoj blizini Limana IV, Bulevara cara Lazara, osnovne škole, vrtića Ovaj stambeni prostor karakteriše izuzetan komfor i funkcionalnost, u sve prostorije se ulazi iz hodnika.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine 110 m2 namešten do 580000 eura što veći (76)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>