• GoHome Professional
svenekretnine 110 m2 namešten do 580000 eura Najno - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 110 m2 namešten do 580000 eura Najno - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 110 m2 namešten do 580000 eura Najnovije

  • Za upit "svenekretnine 110 m2 namešten do 580000 eura najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 550000 eura (malo jeftiniji)
    • 600000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 546.700 €, 114,00 m2 cca 4800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Savski venac, Beograd na vodi – Nikolaja Kravcova 4.0, 114m2 (terasa 5m2), 8/9, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se luksuzno uređen stan u okviru kompleska Beograd na vodi, u zgradi Lumia. Odlikuje ga izuzetna lokacija, savremeno sređen enterijer i otoren pogled ka parku,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 509.850 €, 105,00 m2 cca 4860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1099939 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju uknjižen LUX NAMEŠTEN STAN u samom Centru grada, nadomak Spensa i Keja. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa prelepim portalima kroz koji se pruža fantastičan pogled, odvojene kuhinje,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 480.000 € na 500.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 500.000 €, 102,00 m2 cca 4900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 480.000 €
24.04.2026 - 500.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! LUKS NAMESTEN! SA PARKNGOM! Zemun, Pregrevica, 3.0, 102 m2 sa terasom, VPR od IV sprata, toplotne pumpe (podno grejanje), telefon, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 102 m2, podrum od 4 m2, parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 498.000 €, 110,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Luke Celovica Trebinjca, 4.0, 110 m2 sa 2 terase, V od IX spratova, cg, 2 lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, namesten, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Ekskluzivan prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 448.000 €, 105,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Liman III, ulica Narodnog fronta. Predstavljamo odličan, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi na jednoj od najatraženijih i najlepših lokacija za stanovanje u kompleksu Park city, u neposrednoj blizini NIS-a, Limanskog parka, TC Promenada Ovaj lep stambeni prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 339.900 €, 101,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Salajka, ulica Radoja Domanovića. Uknjižen, kompletno i kvalitetno namešten četvorosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini Osnovne škole ´Vuk Karadžić ´, centra grada, glavne autobuske i železničke stanice. Ovaj stambeni prostor čine ulazni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 339.000 €, 101,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Struktura: Četvorosoban stan Kvadratura: 101 m² Stanje: Novogradnja Sprat: II sprat (lift) Grejanje: Gas Opremljenost: Kompletno namešten – delux Status: Izdato do jula 2026. Dodatne pogodnosti Terasa Lift Parking Mogućnost kupovine garažnog mesta Internet Satelitska i kablovska TV....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 331.296 €, 116,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se četvorosoban stan u Novom Sadu, naselje Grbavica, površine 116 m². Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 5 spratova u zgradi sa liftom. Stan je kompletno namešten i funkcionalnog rasporeda. Poseduje kupatilo, toalet, ostavu i dve terase, što ga čini idealnim za porodičan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 321.360 €, 120,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1100063 - Uknjižen Penthaus na Telepu u blizini Kružnog toka. Sastoji se iz prostranog i luksuzno opremljenog dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta i velike terase. Grejanje je etažno na gas. Stan je posebnog arhitektonskog rešenja i jako funkcionalan,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 350.200 € na 315.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 315.000 €, 115,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 350.200 €
03.04.2026 - 315.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Bulevar Evrope. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi troiposoban stan u neposrednoj blizini Limana IV, Bulevara cara Lazara, osnovne škole, vrtića Ovaj stambeni prostor karakteriše izuzetan komfor i funkcionalnost, u sve prostorije se ulazi iz hodnika.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine 110 m2 namešten do 580000 eura (76)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>