• GoHome Professional
svenekretnine 110 m2 do 110000 eura što manji pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 110 m2 do 110000 eura što manji pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 110 m2 do 110000 eura što manji pala cena Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "svenekretnine 110 m2 do 110000 eura što manji pala cena oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-30%

Promena cene sa 1.000 € na 700 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 700 €, 100,00 m2 cca 7 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 1.000 €
01.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Poslovni prostor za izdavanje Dorćol U niskom prizemlju novije stambeno - poslovne zgrade za izdavanje poslovni prostor. Prostor ima sopstveni ulaz sa ulične strane. Sastoji se od stepenišnog bloka, 2 kancelarije, 2 mokra čvora, čajne kuhinje i dve ostave. Postoji mogućnost izdavanja....

 
 
 
 
-22%

Promena cene sa 900 € na 700 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 700 €, 100,00 m2 cca 7 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 900 €
20.03.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se poslovni prostor na prvom spratu, uknjižene površine 100m2 sa grejanjem na struju ili može biti etažno sa kotlom, zavisno od želje zakupca. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, četiri kancelarije/sobe, kuhinje i toaleta. Svaka kancelarija poseduje klima uređaj. Moguće korišćenje....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 380 € na 360 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 360 €, 100,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 380 €
08.05.2026 - 360 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Palilula - Izdaje se, 3.0 stan u kući, 100m2 u blizini DIF-a i fakulteta Zaštita na radu . Sastoji se iz dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i predsoblja. Stan ima svoje brojilo, i to je jedini trošak koji bi zakupci imali(utrošak po potrošnji),....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 650 €, 102,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 700 €
10.04.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se svetao i komforan stan ukupne površine 102 m². Stan se sastoji od tri spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i terase. Stan je u potpunosti namešten i opremljen, spreman za useljenje. Troškovi su pristupačni. Postoji mogućnost iznajmljivanja....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 133.000 € na 113.500 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, SOMBOR, Centar, 113.500 €, 107,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 133.000 €
24.04.2026 - 113.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

LOKAL! Centar,blizina trg,blizina gimnazije,pošte,venca,na prometnoj lokaciji,okružen javnim parkingom,u prizemlju,par stepenika,ulične orijentacije.Uredjen,107m2,BEZ ULAGANJA,staklena ulazna vrata,sa sig.bravom,veliki portal,kompletno po podu keramika,spušteni plafoni,posebno radjena....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 2.000 € na 1.500 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.500 €, 112,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 2.000 €
24.04.2026 - 1.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130407, II/, dupleks, klima, terasa, garaza, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 56.000 € na 54.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, Mlake, 54.000 €, 114,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 57.000 €
20.03.2026 - 56.000 €
24.04.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA U vrlo lepom delu Mlaka, na uglu dve ulice, se prodaje kuća od 114m2 na parceli od 443m2. Kuća je mešovite građe, izolovana, u odličnom stanju. Stambeni deo kuće se sasvoji od predsoblja, kupatila, velikog dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, ostave. U dvorištu se nalazi klasična....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 1.500 € na 1.390 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 1.390 €, 114,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 1.500 €
24.04.2026 - 1.390 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

3.0, 114m2(terasa), lift, 4/5, inverter klime, norveški radijatori, lux, renoviran, parking Stan je smešten na početku Bulevara kralja Aleksandra, kod crkve Svetog Marka, Tašmajdana, skupštine, Ustavnog suda, itd. Centralna lokacija obezbeđuje kompletnu infrastrukturu. Neposredno....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.100 € na 990 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 990 €, 115,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 1.100 €
27.03.2026 - 990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kalenic, Golsvordijeva, 3.0, 115 m2 sa lodjom, II od VI spratova, cg, lift, interfon, klima, delimicno renoviran, delimicno namesten, odmah useljiv, uknjizen, starogradnja. Na fantasticnoj lokaciji, u srcu Vracara, izdaje se izuzetan stan u mirnoj i odrzavanoj zgradi na samo par minuta....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 75.000 € na 72.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 72.000 €, 118,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 75.000 €
03.04.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je kuća površine 118m², koja dolazi u kompletu sa pomoćnim objektom na dva sprata površine 71m² i garažom – idealno rešenje za porodično stanovanje ili kombinaciju doma i posla. ✅ Useljiva odmah – sve je spremno za vaše nove početke. ✅ Pomoćni objekat od 71m² pruža dodatni....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine 110 m2 do 110000 eura što manji pala cena (16)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>