• GoHome Professional
svenekretnine 110 m2 što jeftiniji potkrovlje - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • svenekretnine 110 m2 što jeftiniji potkrovlje - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 110 m2 što jeftiniji potkrovlje

  • Za upit "svenekretnine 110 m2 što jeftiniji potkrovlje" pronađeno 48 nekretnina - prosečna cena 1.350 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 80000 eura
    • do 100000 eura (prosečna cena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 283.085 €, 102,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA ADAMOVIĆEVO NASELJE – ČETVOROSOBAN STAN 102.94m² – PARKING U ponudi je kvalitetan četvorosoban stan u novogradnji na Adamovićevom naselju u Novom Sadu, jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za kupovinu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 415.000 €, 110,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

3.0, 110m2 + terasa 15m2, 4/4, duplex, TA, interfon, internet, ktv, klima Ovo potkrovlje iz bajke se nalazi na Dorćolu, u srednjem delu mirne jednosmerne ulice Cara Uroša. Epicentralna lokacije garantuje kompletnu i jako dobru infrastrukturnu pokrivenost. Na kratkoj pešačkoj razdaljini....

 
 
 
 
+45%

Promena cene sa 290.000 € na 420.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Apartman, ZLATIBOR, 420.000 €, 100,00 m2 cca 4200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 290.000 €
24.04.2026 - 420.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vikendica uknjižena na 63m2 u osnovi ( ima oko 100m2).Poseduje upotrebnu dozvolu, valsnik uknjižen 1/1. Struja,gradska voda,gradska kanalizacija.Priključak na gas moguć jer je doveden do placa. Grejanje je na struju(norveški radijatori). Vikendica se nalazi u neposrednoj blizini hotela....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 450.000 €, 101,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Sarmantna gradska kuca, tipicna za vreme svog nastanka, nalazi se u prelepom dvoristu sa starim stablima ukupne povrsine 276m2 odn. 2,7 6ari. Kuca je za kompletnu rekonstrukciju ali sa velikim potencijalom. Uknjizena je na 101m2, a korisne prvrsine 78m2 jer nuz prostorije nekada nisu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Centar, 490.000 €, 110,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130067, struja, kanalizacija, klima, uknjizen, dvoriste/basta. CENTAR - 110 m2 - KUCA LUX NAMESTENA Uknjizeno: 51 m² Potkrovlje: 50 m² (pravo koriscenja iskljucivo za vlasnika) Zatvorena ulazna terasa: cca 8 m² Ostava: cca 3 m² Ukupna funkcionalna povrsina: priblizno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 490.000 €, 110,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130424, klima, uknjizen. CENTAR - 110 m2 - KUCA LUX NAMESTENA Uknjizeno: 51 m² Potkrovlje: 50 m² (pravo koriscenja iskljucivo za vlasnika) Zatvorena ulazna terasa: cca 8 m² Ostava: cca 3 m² Ukupna funkcionalna povrsina: priblizno 112 m² Parking mesto u dvoristu za jedno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-48 (od ukupno 48)

<< <1 2> >>