• GoHome Professional
svenekretnine 100 m2 prizemlje parket što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 100 m2 prizemlje parket što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 100 m2 prizemlje parket što veći

  • Za upit "svenekretnine 100 m2 prizemlje parket što veći" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 1.984 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 535.000 €, 109,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je četvorosoban stan, ukupne površine 109m2, grejna površina je 100m2, dok dve terase zauzimaju 9m2. Sastoji se iz dnevnog boravka, kuhinje, tri spavaće sobe, od kojih je jedna master spavaća soba sa sopstvenim kupatilom, dodatnog kupatila i dve terase, a orijentisan ka reci....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 295.000 €, 106,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

3.0, 106m2 plus ulazna terasa, pr/1, grejanje na gas, klima, ktv, internet, interfon. Banovo brdo je urbano naselje i centar opštine Čukarica, koje je Požeškom ulicom povezano sa centrom Beograda. Lješka ulica se prostire između Radničke i Nikolaja Gogolja, a paralelno sa Požeskom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 75.000 €, 101,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju deo kuće sa pripadajućim placem od 2.5 ara. Kuća se nalazi u naselju Komren, odlična lokakcija, u blizini su Elektronski i Mašinski fakultet, Aerodrom, Mega Maxi, autobuska stajališta ( 10-ak minuta do centra grada). Stan je po strukturi troiposoban, površine 101 m2. Sastoji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine 100 m2 prizemlje parket što veći'
219.200 €
123.600 €
123.600 €
  Stan, NOVI SAD, Telep, 257.550 €, 101,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Fantastična urbana vila vrhunskog kvaliteta i dizajna, gde svaki stan ima u ceni 2 parking mesta i sopstvenu ostavu na svom spratu. Jedan stan, jedan sprat.CENA SA 2 parking mesta 257550 +agencijska provizija 3%Agencijska oznaka stana 1101372, Novi Sad, Telep, 101 m2, četvorosoban,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 235.000 €, 95,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lokal br. 1 u izgradnji od 95,12 m2 na prizemlju na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Ovo je cena za plaćanje u celosti a za odloženo plaćanje u dogovoru sa investitiorom. Lokal se sastoji od prostorije od 86,78 m2 i 4 mokra čvora. Postoji mogućnost korišćenja....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Mlake, 103.000 €, 93,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA!! Na prodaju spratna kuća od 93 m² na placu od 7 ari, idealna za porodičan život ili investiciju, smeštena u mirnom i prijatnom kraju. Kuća se sastoji od tri prostrane i svetle sobe, funkcionalne kuhinje, ostave, kupatila i hodnika, dok se u prizemlju nalaze podrum sa dve pomoćne....

 
 
 
  Kuća, LEBANE, 45.000 €, 92,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju seosko domaćinstvo u Golom Ridu u blizini Lebana. Domaćinstvo se prostire na placu od 1606m2, na kom se nalazi porodična kuća od 92m2 i još jedna starija kuća od 42m2 i pomoćni objekti u funkciji štala, ambara i ostava. Kuća od 92m2 se sastoji od prizemlja i sprata, u odličnom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>