• GoHome Professional
svenekretnine što manji pogodan do 1000 eura pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine što manji pogodan do 1000 eura pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine što manji pogodan do 1000 eura pala cena do 9 eura/m2

  • Za upit "svenekretnine što manji pogodan do 1000 eura pala cena do 9 eura/m2" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 7 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 508 eura
    • do 635 eura (prosečna cena)
    • do 762 eura
    • do 6 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • namešten
    • novogradnja
    • 2.sprat
    • kablovska
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 380 €
08.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu – Grbavica, u blizini fakulteta, SPENS-a, Promenade i Medicinskog fakulteta. Idealan za studente, pojedince ili parove. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kompletno opremljene kuhinje, dnevne sobe sa izlazom na terasu,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 220 € na 200 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 200 €, 44,00 m2 cca 5 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 220 €
17.04.2026 - 200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se lokal u Durlanu blizu tri solitera, površine 44m2. Sastoji se iz dve prostorije i toaleta. Kompletno je renoviran i pogodan za razne delatnosti. Postoji mogućnost korišćenja i dvorišta ispred lokala. Grejanje je na struju, a postoji mogućnost ugradnje inverter klime u dogovoru....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 450 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 500 €
08.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stanova Novi Sad, u ponudi je izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan površine 47 m2, koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na 1. spratu u kvalitetnoj i održavanoj zgradi novije gradnje sa liftom.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine što manji pogodan do 1000 eura pala cena do 9 eura/m2'
300 €
550 €
370 €
 
-2%

Promena cene sa 500 € na 490 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 490 €, 51,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 500 €
20.03.2026 - 600 €
27.03.2026 - 500 €
17.04.2026 - 490 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Beograd, Stari Merkator - Palmira Toljatija 51,45m2, open-space poslovni prostor, klima Izdaje se izuzetan poslovni prostor u okviru kompleksa Stari Merkator, jedne od najprometnijih i najtraženijih lokacija na Novom Beogradu.Prostor se nalazi na trećem spratu, okrenut je ka....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 950 € na 800 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 126,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 950 €
24.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izuzetno komforan duplex na odličnoj lokaciji, poseduje pet spavaćih soba, veoma pogodan kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Stan se izdaje polunamešten. Uz stan se izdaje i parking mesto koje je uračunato u cenu. Agencijska provizija se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 900 € na 750 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 750 €, 150,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 900 €
10.04.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se luksuzno namešten stan u zgradi u blizini ambulante Rasadnik, na drugom spratu u zgradi bez lifta. Površina stana je 150m2, a struktura je čevorosoban. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i dve terase. Grejanje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>