• GoHome Professional
svenekretnine što manji do 1100 eura novogradnja p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine što manji do 1100 eura novogradnja p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine što manji do 1100 eura novogradnja pala cena zadnjih 14 dana do 14 eura/m2

  • Za upit "svenekretnine što manji do 1100 eura novogradnja pala cena zadnjih 14 dana do 14 eura/m2" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 12 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • parking
    • opremljen
    • klima
    • 1.sprat
    • polunamešten
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 600 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 700 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 21619, III/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 600 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 650 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Bulevar Evrope. Izdvajamo iz ponude nov namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Futoškog puta, škole, vrtića i hotela Sheraton. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, svetao dnevni boravak sa šankom odvojenom kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 450 €, 47,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 500 €
15.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Sremska. Nov, polunamešten stan koji se izdaje u svrhe poslovnog prostora pozicioniran na jednoj od najtraženijih lokacija za poslovanje. Nadomak Spensa, Osnovnog suda, TC Promenada, a u neposrednoj blizini pešačke zone, fakulteta i Bulevara oslobođenja. Ovaj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine što manji do 1100 eura novogradnja pala cena zadnjih 14 dana do 14 eura/m2'
650 €
650 €
350 €
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 700 €
24.04.2026 - 650 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lepo sređen, potpuno opremljen stan u novogradnji, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, video nadzor, garažno mesto uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50%+ PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, SURČIN, 650 €, 57,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 700 €
15.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se nov 2,5 stan kompletno namešten, povrsine 57m2 sa komotnom terasom. Stan se nalazi na drugom spratu u novogradnji. Osim što je u novogradnji, vrlo ukusno je namešten, komplet sa novim stvarima. Stan ima etazno grejanje, trofaznu struju i obezbeđeno parking mesto kao i kablovsku.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 990 € na 890 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 890 €, 61,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 990 €
08.05.2026 - 890 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108733, III/XXII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan u novoizgradjenom kompleksu Wellport.Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavace sobe, kupatila, terase. U okviru kompleksa je privatni....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 1.200 €
27.03.2026 - 1.100 €
15.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lepo sređen, komforan stan u lux naselju A blok, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, terasa - bašta površine 30m2, dvorišno orijentisan ka jako lepo uređenom dvorištu, cg po utrošku, video nadzor, garažno mesto uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 1.000 € na 850 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 29, 850 €, 69,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 1.200 €
03.04.2026 - 1.100 €
24.04.2026 - 1.000 €
15.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Adaptiran, renoviran lokal u bloku 29, u dva nivoa približno iste kvadrature, poseduje čajnu kuhinju i toalet, pogodan za različite namene. Agencijska provizija se naplaćuje u zavisnosti od dužine trajanja zakupa, a u skladu sa cenovnikom agencije GREJANJE - CG, sprat PR/, NOVOGRADNJA,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 1.000 € na 890 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 890 €, 127,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 1.000 €
15.05.2026 - 890 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Nov stan za izdavanje Zvezdara Na prvom spratu manje stambene zgrade, završene 2024 za izdavanje stan površine 127m2. Zgrada ima 3 stana. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od: kuhinje, trpezarijsko - dnevnog boravka sa manjom terasom (9m2), predsoblja, 2 spavaće i 1 radne....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 1.300 € na 1.200 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.200 €, 140,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 1.300 €
08.05.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma komforan stan u objektu novije gradnje, pogodan kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Grejanje je na gas ili pomoću invertera. U cenu je uračunata garaža, kao i parking mesto ispred. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)

<< <1> >>