• GoHome Professional
status-nekretnine zadnjih 14 dana barem 50 m2 pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine zadnjih 14 dana barem 50 m2 pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine zadnjih 14 dana barem 50 m2 pala cena do 100000 eura

  • Za upit "status-nekretnine zadnjih 14 dana barem 50 m2 pala cena do 100000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 111.119 € na 99.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 99.000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 111.119 €
03.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Surčin, Malinjak, novogradnja, PR, 55,02m2, 2,0, 99.000 eur U ponudi stan u izgradnji, u kompleksu Airoport residence-a, sa očekivanim rokom izgradnje do kraja 2025. god., predviđen kao poslovni prostor. Po strukturi dvosoban, površine 55,02m2, nalazi se na prizemlju dvospratne zgrade.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 106.000 € na 99.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BELI POTOK, 99.000 €, 1400,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2025 - 106.000 €
08.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2025.,

www.indomio.rs

Plac, vlasnik 1/1, veličine 13.4ari, na poziciji dozvoljene porodične gradnje sa najviše četiri stana u objektu, P+1+PK. Na 500m od avalskog puta, od Autokomande autoputem 16min. do lokacije. Pogled na Avalu i toranj. Pored glavnog, dozvoljena je i izgradnja pomoćnih objekata. Voda,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 99.800 € na 97.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Klisa, 97.000 €, 83,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 105.000 €
10.05.2026 - 99.800 €
15.05.2026 - 97.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlican troiposoban stan u okviru kuce, sa svojim dvorištem na Sentandrejskom putu. Stan se nalazi u prizemlju kuće sa posebnim ulazom, a na spratu se nalazi drugi stan koji ima svoj poseban ulaz iz dvorišta. Dvorište je zajedničko i ima poseban kolski ulaz i puno zelenila.....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 120.000 € na 99.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VELIKI MOKRI LUG, 99.000 €, 700,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 120.000 €
08.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prelep plac kod Kocke, samo 200 metara od Smederevskog puta, blizu puta za Mirijevo. Plac je blago nagnut, što ga čini idealnim za gradnju kuće iz snova ili investicionog objekta. Sve što vam treba za udoban život je na dohvat ruke – kompletna infrastruktura u neposrednoj....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 110.000 € na 99.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 99.000 €, 100,00 m2 cca 990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 110.000 €
08.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U neposrednoj blizini centra naselja Boleč, u mirnom i porodičnom okruženju, nalazi se kuća na placu površine 1.91 ar, idealna za sve koji traže nekretninu sa potencijalom za uređenje po sopstvenim željama. Kuća je u izvornom stanju i zahteva određena ulaganja, što budućem kupcu pruža....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 106.000 € na 99.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BELI POTOK, 99.000 €, 1330,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 106.000 €
08.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 120.000 € na 99.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, MALI MOKRI LUG, 99.000 €, 603,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 120.000 €
08.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 105.000 € na 95.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Železnik, 95.000 €, 153,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 105.000 €
08.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Lazarevac kuća, 5.0+, 153m2 (terasa 13m2), 20a, PR+1, TA, telefon, parking, garaža, gradska kanalizacija, asfaltni put. Kuća na 20a placa, prizemlje je stambeno uz minimalno ulaganje - krečenje. Kupljen nepostavljen parket , kupatilo i kuhinja na spratu nisu završeni. Postoji pomoćni....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 105.000 € na 95.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LAZAREVAC, 95.000 €, 153,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 105.000 €
08.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 92.000 € na 90.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, Čukarica, 90.000 €, 614,00 m2 cca 150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 92.000 €
11.05.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo uknjižen plac, oformljena građevinska parcela, smešten u mirnom, zelenilom okruženom delu Rupčina. Plac se nalazi na približno 500m od Vodovodske ulice, gde saobraća više autobuskih linija. Plac je ravan, dovedena voda na placu. Struja na udaljenosti....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • zadnjih 14 dana barem 50 m2 pala cena do 100000 eura (293)
  • status-nekretnine barem 50 m2 pala cena do 100000 eura (4)
  • status-nekretnine zadnjih 14 dana pala cena do 100000 eura (4)
  • status-nekretnine zadnjih 14 dana barem 50 m2 do 100000 eura (5)
  • status-nekretnine zadnjih 14 dana barem 50 m2 pala cena (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>