• GoHome Professional
status-nekretnine zadnjih 14 dana 100 m2 interfon - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine zadnjih 14 dana 100 m2 interfon - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine zadnjih 14 dana 100 m2 interfon

  • Za upit "status-nekretnine zadnjih 14 dana 100 m2 interfon" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Terazije, 436.500 €, 97,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan dupleks stan u samom srcu Beograda, na prestižnoj lokaciji u ulici Kralja Milana, a u neposrednoj blizini Beograđanke, Terazija, Knez Mihajlove, Slavije. Stan se nalazi na III spratu kvalitetno održavane zgrade na centralnoj gradskoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 485.000 €, 97,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izvanredan, nov, neuseljavan stan u vrlo kvalitetnoj, luksuznoj zgradi useljenoj krajem 2023. godine, čije su karakteristike veoma kvalitetni materijali gradnje i završnih radova. Stan je izuzetno funkcionalan, odličnog rasporeda prostorija, a čine ga prostrani dnevni boravak sa izlazom....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 268.000 €, 103,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Ako tražite veliki stan u centru Žarkova, ovaj 4 soban stan od 103 m² na 5. spratu zgrade sa liftom pruža sve što vam je potrebno: komfor, sigurnost i odličnu povezanost. Nalazi se u Trgovačkoj ulici. Starogradnja, uknjižena je na 101 m2, a ukupna kvadratura stana je 103 m2. Odlične....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 170.000 €, 92,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, Novi Banovci – Beogradska 4. 0, 92m2 (dve terase 8m2), 3/6, lift, GAS, klima, interfon, parking Prodaje se četvorosoban, funkcionalan stan, u novoj stambenoj zgradi u centru Novih Banovaca. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 310.752 €, 97,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

MODERNA NOVOGRADNJA – KVALITETNA GRADNJA U ponudi je nova, savremena stambena zgrada modernog izgleda i visokog kvaliteta gradnje. Svi papiri su uredni. Objekat je trenutno u izgradnji, a dostupno je više stanova manjih kvadratura, idealnih kako za život tako i za investiciju. Oprema....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 349.000 €, 101,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Salonac kod Balkanske ulice, na raskrsnici sa ulicom Milovana Milovanovića. Stan je na 3. spratu od 5 zgrada ima lift i centralno grejanje. Takozvana kraljevska gradnja iz 1937.godine. Stan je četvorosoban, dvostran, sa dva ulaza, dva mokra čvora, ima i terasu koja jednim delom gleda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 349.800 €, 101,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Kanalizacija Interfon Karađorđeva Sprat: 1 Spratnost: 5 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 323.200 €, 101,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram, 425.000 €, 102,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Karađorđev park - Bulevar oslobođenja lokal, 102m2, prizemlje, telefon, interfon Lokal na izuzetno prometnoj lokaciji sa velikim izlogom ka ulici (9,5 metara). Ispod lokala postoji prostor od 43m2 u suterenu, koji je renoviran, i može se koristiri kao dodatan poslovni prostor,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 415.000 €, 98,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, kompletno renoviran trosoban stan, 2 mokra čvora, terasa, dvorište, klima, internet, interfon, podrum, parking. Odličan, svetao stan, dvostrane orijentacije, sa terasom i dvorištem, u održavanoj vojnoj zgradi starije gradnje sa samo 6 stanova, na Dedinju odmah ispod Belog....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • zadnjih 14 dana 100 m2 interfon (62)
  • status-nekretnine 100 m2 interfon (9)
  • status-nekretnine zadnjih 14 dana interfon (18)
  • status-nekretnine zadnjih 14 dana 100 m2 (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>