• GoHome Professional
status-nekretnine useljiv pogodan pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine useljiv pogodan pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine useljiv pogodan pala cena

  • Za upit "status-nekretnine useljiv pogodan pala cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 85.000 € na 80.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 80.000 €, 47,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 85.000 €
13.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Stan u kući sa zajedničkim dvorištem, na dobroj lokaciji, u mirnom kraju sa puno zelenila. Odmah useljiv. Prodaje se namešten, renoviran, nisu potrebna ulaganja. Dvorište je fizički odvojeno i ograđeno od ostalih vlasnika. Savršeno za odmor i privatnost. Od prostorija: predsoblje,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 430.000 € na 399.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 399.000 €, 172,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.08.2025 - 430.000 €
13.03.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.indomio.rs

Jedinstven penthaus, 172m², uknjižen, dvostran, Vojvode Stepe. Na odličnoj lokaciji, u blizini Saobraćajnog fakulteta, nalazi se jedinstven penthaus u jednom nivou, površine 172 m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, 2 kupatila (jedno u master sobi)....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 65.000 € na 55.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 55.000 €, 49,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Palilula - Padinska skela, Tovilište49m2, 2.0, 1/4, TA, podrum, parking U ponudi je dvosoban stan za sređivanje, smešten u mirnom i zelenom delu Padinske skele. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored, sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim delom, što pruža brojne mogućnosti....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 195.700 € na 185.400 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 185.400 €, 74,00 m2 cca 2510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.12.2025 - 206.000 €
04.02.2026 - 195.700 €
22.03.2026 - 185.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Naša Preporuka*Prodajemo na Bulevaru Oslobođenja Uknjižen Trosoban Stan od 74 m2 na Top Lokaciji stan se nalazi na Trećem spratu kvalitetne zgrade svega desetak minuta od svih važnijih objekata u gradu. Pogodno je za porodično stanovanje ili poslovne aktivnosti. Ceo stan je....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 115.360 € na 113.300 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BISTRICA, 113.300 €, 44,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 115.360 €
26.04.2026 - 113.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

ODLIČAN LOKAL U BLIZINI BULEVARA---Agencijska šifra: 8000155.Prodaje se poslovni prostor u zgradi na atraktivnoj lokaciji u blizini Bulevara. Lokal je ulični, sa ulazom na dve strane, što omogućava odličnu pristupačnost i funkcionalnost prostora. Prostor je prazan i odmah useljiv.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 409.000 € na 399.000 € dana 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 73,00 m2 cca 5470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.10.2025 - 469.000 €
20.11.2025 - 459.000 €
25.12.2025 - 449.000 €
05.02.2026 - 439.000 €
12.03.2026 - 409.000 €
23.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2025.,

www.galerijanekretnine.com

3, 0 69m2 + terasa 4m2, 4/4, lift, toplotne pumpe, lux renoviran, interfon, internet, video nadzor Iako u samom centru Beograda, Čika Ljubina ulica, koja nosi ime po srpskom akademiku, jedna je od najlepših i najmirnijih u gradu. Pored ekskluzivne lokacije i adrese, čini sa još par....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 69.000 € na 62.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Centar, 62.000 €, 62,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.10.2025 - 69.000 €
12.05.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2025.,

www.vintimnekretnine.com

Svetao, dvostrano orijentisan stan, na odlicnoj lokaciji, odmah useljiv. Stan je sa odlicnim funkcionalnim rasporedom, u novoj, odrzavanoj zgradi.Parking mesto je obezbedeno i u okviru je cene. Lokacijski je izvanredan, uz sam park, i u neposrednoj blizini setalista. Sva potrebna....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 205.800 € na 198.240 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 198.240 €, 84,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.12.2024 - 222.600 €
19.12.2025 - 205.800 €
11.03.2026 - 198.240 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Brace Baruh, 4.0, 84 m2, bez terase, SUT od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, brzo useljiv, renoviran, uknjizen na 66 m2, predratna zgrada. Stan se sastoji od velikog antrea, tri sobe, hodnika, male kuhinje, kupatila i toaleta. Pogodan....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 108.000 € na 90.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 90.000 €, 45,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2025 - 108.000 €
27.02.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Obilicev venac, 1.0 lokal od 45 m2, bez terase, -2 od III sprata, cg, telefon, lift, interfon, internet, odmah useljiv, uknjizen kao poslovni prostor na 45 m2. U Centru grada u pesackoj zoni, u trznom centru City Passage na Obilicevom....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 409.950 € na 395.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 395.000 €, 90,00 m2 cca 4390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.02.2026 - 432.000 €
02.03.2026 - 409.950 €
08.05.2026 - 395.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.indomio.rs

3,0 Vracar , neposredna blizina Cuburskog parka , Kalenica , Cara Nikolaja II , 90m2 uknjizena kvadratura , 103m2 ( terasa ) , 2 / 5 , lift , cg , perfektan , luksuzan stan , odlicne strukture , izrazito svetao , izuzetna zgrada novijeg datuma gradnje , odmah useljiv , uknjizen ....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • useljiv pogodan pala cena (59)
  • status-nekretnine useljiv pala cena (4)
  • status-nekretnine useljiv pogodan (7)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>