• GoHome Professional
status-nekretnine useljiv dvorište 40 m2 što jefti - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine useljiv dvorište 40 m2 što jefti - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine useljiv dvorište 40 m2 što jeftiniji

  • Za upit "status-nekretnine useljiv dvorište 40 m2 što jeftiniji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 92.700 €, 41,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan uknjižen dvosoban stan u Ćirpanovoj ulici kod Futoške pijace. Useljiv je odmah po isplati, okrenut je na dvorište, tako da je totalni mir i tišina i ništa ne zaklanja pogled. Maksimalno iskorišten prostor, sa odvojenom kuhinjom, spavaća soba ima 10m2, a na terasi ima ostava.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Trg Marije Trandafil. Neposredna blizina strogog centra grada, Matice srpske i škole. Kompletno namešten, veoma komforan dvosoban stan sa dve galerije. Ovaj lep stambeni prostor modernog enterijera odlikuju odlično iskorišćen prostor i funkcionalan raspored.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 61.800 €, 40,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Povoljno na Grbavici. Renoviran dvosoban stan, prazan i odmah useljiv. Uknjižen na ime prodavca 1/1 bez tereta. Moguća prodaja i putem stambenog kredita. Nalazi se na prvom spratu od četiri, ispod se nalazi stan. Okrenut je na dvorište, pa je totalni mir. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 77.000 €, 43,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Stan je vanknjižno vlasništvo, samo za keš kupce. Zgrada nije uknjižena i stan nije uknjižen. Kod notara se overava sporazum o promeni vlasnika. U budućnosti, kada se uradi ozakonjenje zgrade, biće moguće uknjižiti i stan. U neposrednoj blizini ulice Milana Rakića i Bulevara Kralja....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 77.786 € na 79.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 79.000 €, 37,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 77.786 €
26.04.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u novogradnji Vodovodska ulica 37 m | Odmah useljiv U ponudi je funkcionalan i svetao stan u novogradnji, smešten u mirnom delu Vodovodske ulice. Na svojih 37 kvadratnih metara grejne površine, stan nudi: Prostranu dnevnu sobu sa izlazom na terasu koja vodi direktno u dvorište....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 110.000 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 42m2, GAS, NPR/4, telefon, interfon. Uknjižen. Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u ulici Petra Lubarde, na mirnoj lokaciji u naselju Julino Brdo. 📏 Površina: 42 m² 🏠 Spratnost: Nisko prizemlje – idealno za starije osobe ili porodice 🛏 Struktura: Dvosoban 🌳 Orijentacija:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 110.210 €, 39,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednoiposoban stan na Avijaciji u novoj zgradi. U stanu se nije živelo-nov,useljiv. Nalazi se u kompleksu gde ima obezbeđenje na ulazu, igralište za decu, mega market "IDEJA" uređeno dvorište sa zelenom površinom, gradski prevoz itd. Stan svetao, odličan za život, takođe i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.270 €, 41,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs