• GoHome Professional
status-nekretnine renovirano zadnjih 14 dana barem - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine renovirano zadnjih 14 dana barem - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine renovirano zadnjih 14 dana barem 50 m2 pala cena

  • Za upit "status-nekretnine renovirano zadnjih 14 dana barem 50 m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 110.000 € na 108.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 108.000 €, 51,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 110.000 €
13.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u centru naselja Mirijevo, na odličnoj lokaciji u blizini prodavnica, parka, vrtića, škola i autobuskih stanica. Stan se nalazi u suterenu zgrade, ali nije ukopan ni sa jedne strane, što omogućava prijatan boravak. Raspored prostorija čine hodnik, dnevna soba, spavaća....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 233.900 € na 207.900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 207.900 €, 52,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 233.900 €
13.05.2026 - 207.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

LUX + UKNJIŽEN STAN NA VIDIKOVCU! Kontakt: +381668091211 Cena: 207.900 € Lokacija: Rakovica - Vidikovac, sprat 1. Površina: 52 m2 Struktura: Dvosoban stan koji se sastoji od: - dnevnog boravka; - trpezarije; - kuhinje; - spavaće sobe; - kupatila; - ulaznog hodnika; - terase. OPIS:....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 153.000 € na 148.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 148.000 €, 49,00 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 159.650 €
28.01.2026 - 155.000 €
29.04.2026 - 153.000 €
08.05.2026 - 148.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep jednoiposoban stan na Bulevaru oslobodjenja. Stan se nalazi u dobro održavanoj zgradi sa liftom i ulično je orijentisan. Stan je komforan, ima veliku sobu, trpezariju, odvojenu kuhinju i posebno spavaću sobu, kupatilo, posebno toalet, zatvorenu terasu i ostavu. Stan....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 155.000 € na 151.400 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 151.400 €, 49,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 155.000 €
13.05.2026 - 151.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Srpski: Prodaja svetlog dvosobnog stana – Nova Detelinara, Novi Sad (49 m²) Na prodaju svetao i prostran dvosoban stan površine 49 m², koji je nedavno renoviran i spreman za useljenje. Stan odlikuje veoma funkcionalan raspored – poseduje dve odvojene sobe i kuhinju, što ga čini praktičnim....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 207.000 € na 199.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 199.000 €, 50,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.09.2025 - 197.000 €
07.11.2025 - 185.000 €
19.11.2025 - 197.000 €
10.12.2025 - 207.000 €
03.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, Crveni krst - Vele Nigrinove 3.0, 50m2 (lođa), VPR/3, EG-strujni kotao, interfon, podrum Prodaje se renoviran salonski stan u mirnoj ulici. Visina plafona 3m. Prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, lođa, ostava. Postoji mogućnost....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 175.000 € na 168.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 168.000 €, 51,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 175.000 €
06.05.2026 - 168.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja uknjižen dvosoban stan, renoviran, u Paviljonima Prodaje se uknjižen, komforan dvosoban stan, 51m2 , potpuno renoviran i kompletno moderno namešten. Smešten u mirnom i uređenom delu Paviljona. Stan se nalazi na petom spratu dobro održavane zgrade i raspolaže pripadajućim podrumom.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 152.960 € na 145.750 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 145.750 €, 53,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 152.960 €
08.05.2026 - 145.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100541 CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju veoma komforan, dvosoban stan na Grbavici, 53m2. Sastoji se od trpezarije, kuhinje sa prirodnom ventilacijom, dve sobe koje gledaju na dvorište i kupatila. Veoma miran kraj, bez buke, na odličnoj....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 162.000 € na 159.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 159.000 €, 54,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 173.000 €
08.05.2026 - 162.000 €
15.05.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102545 - .CENA STANA JE 162000 +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Dvosoban, konforan stan na izuzetno mirnom delu grada, Liman IV. Objekat je uvučen od glavnih ulica, u zelenilu gde je izuzetno mirno za stanovanje. Stan je na četvrtom spratu pa ima lepo osvetljen u svim....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 85.000 € na 79.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 79.000 €, 55,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 85.000 €
09.05.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;text-align:justify;line-height: normal;mso-hyphenate:auto"> <span lang="SR-LATN-RS" style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" mso-ansi-language:sr-latn-rs;mso-fareast-language:sr-latn-rs"="">ŠIFRA:....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 219.000 € na 213.900 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 11b, 213.900 €, 49,00 m2 cca 4370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 238.000 €
27.03.2026 - 228.000 €
17.04.2026 - 219.000 €
15.05.2026 - 213.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno renoviran jednoiposoban stan na odličnoj i veoma traženoj lokaciji u bloku 11b. Uknjižen, čista papirologija. Pravo visoko prizemlje sa baštom/zelenom površinom ispred samog stana i zgrade koja daje veliki osećaj privatnosti, izuzetno funkcionalan, lako adaptibilan u dvoiposoban....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • renovirano zadnjih 14 dana barem 50 m2 pala cena (228)
  • status-nekretnine zadnjih 14 dana barem 50 m2 pala cena (4)
  • status-nekretnine renovirano zadnjih 14 dana pala cena (1)
  • status-nekretnine renovirano zadnjih 14 dana barem 50 m2 (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.