• GoHome Professional
status-nekretnine prizemlje zadnjih 7 dana do 2100 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine prizemlje zadnjih 7 dana do 2100 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine prizemlje zadnjih 7 dana do 210000 eura porasla cena

  • Za upit "status-nekretnine prizemlje zadnjih 7 dana do 210000 eura porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 213.600 € na 218.051 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BELE VODE, 218.051 €, 60,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 213.600 €
10.05.2026 - 218.051 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Najtraženija lokacija Banovog brda – Lješka ulica. Prodaje se trosoban stan broj 9 u izgradnji, površine 60 m², sa savršenom podelom na dnevnu i spavaću zonu. Orijentisani ka severozapadu, pružaju svetlost, mir i funkcionalnost. Stan sadrži prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom, dve udobne....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 149.500 € na 159.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 149.500 €
13.05.2026 - 159.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan površine 64 m², smešten na visokom prizemlju u kvalitetnoj zgradi iz 1949. godine, sa samo jednim spratom iznad, što pruža dodatni mir i privatnost. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i još tri odvojene sobe, što ga čini idealnim kako za porodični život, tako....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 149.500 € na 159.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 149.500 €
15.05.2026 - 159.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude funkcionalan troiposoban stan od 64m², na visokom prizemlju uredne manje zgrade (2 sprata), u mirnom delu Karaburme. Stan je dvostrano orijentisan, svetao i dobro provetren, sa veoma praktičnim rasporedom prostorija. U izvornom je stanju, uredno održavan,....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 185.000 € na 195.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ČAJETINA, 195.000 €, 100,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 209.000 €
11.03.2026 - 203.500 €
10.05.2026 - 185.000 €
15.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam ekskluzivnu kuću u modernom kompleksu , kompletno opremljenu sa wellness sadržajem u naselju Šainovci, jednom od najmirnijih i najpoželjnijih delova Zlatibora. Kuća je smeštena na posebnoj parceli površine 4,5–5 ari, a površina objekata je 100m2, raspoređena na dva....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 190.000 € na 195.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 195.000 €, 58,00 m2 cca 3360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 190.000 €
15.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u kompleksu Dunavske terase na Karaburmi. Stan se nalazi na visokom prizemlju, gledajući kroz prozor odaje utisak prvog sprata. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, kupatila, velikim dnevnim boravkom koji je spojen sa trpezarijskim delom i kuhinjom. Manja....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 119.900 € na 125.400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 125.400 €, 45,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 119.900 €
15.05.2026 - 125.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 33m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 118.450 € na 123.600 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 40,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 128.750 €
13.02.2026 - 118.450 €
15.05.2026 - 123.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

RENOVIRAN NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN NA NOVOM NASELJU---Agencijska šifra: 1007766. Prodaje se renoviran, potpuno namešten dvosoban stan u prizemlju zgrade na Novom naselju. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Moguć je dogovor oko....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 110.000 € na 115.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 115.000 €, 122,00 m2 cca 940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 130.000 €
01.05.2026 - 110.000 €
10.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodična kuća na prodaju u mirnom delu Meljaka, stvorena za uživanje u miru svog dvorista. U blizini su mnogi restorani, proslavne sale, supermarketi kao i banke. Kuća se nalazi na placu povrsine 728m2 i sastoji se od prizemlja i sprata. Na prizemlju se nalazi dnevno-kuhinjsko-trepezarijski....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 96.000 € na 99.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 99.000 €, 33,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 96.000 €
15.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 81.500 € na 84.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 84.000 €, 24,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 77.250 €
27.02.2026 - 81.500 €
10.05.2026 - 84.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

U strogom centru grada na trgu Mladenaca prodajemo garsonjeru u prizemlju u dvorištu zgrade površine 24m2 kompletno renovirano trenutno su radovi u toku kontakt 0603088993 Vanja (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)(Moj Dom nekretnine,Novi Sad,Reg.br.174) .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • prizemlje zadnjih 7 dana do 210000 eura porasla cena (33)
  • status-nekretnine prizemlje do 210000 eura porasla cena (2)
  • status-nekretnine prizemlje zadnjih 7 dana do 210000 eura (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>