• GoHome Professional
status-nekretnine prizemlje zadnjih 7 dana što man - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine prizemlje zadnjih 7 dana što man - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine prizemlje zadnjih 7 dana što manji pala cena

  • Za upit "status-nekretnine prizemlje zadnjih 7 dana što manji pala cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-27%

Promena cene sa 70.000 € na 51.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, 51.000 €, 20,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 70.000 €
15.05.2026 - 51.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se lokal na visokom prizemlju površine 20m2 u ulici Balkanskoj ulici, na par minuta hoda od Terazija i ulice Knez Mihailove. Pogodan za administrativnu, kozmetičku ili frizersku delatnost. GREJANJE - TA, sprat VPR/ ID oglasa: 69204. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 59.400 € na 54.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 54.000 €, 27,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.08.2024 - 65.300 €
07.04.2025 - 59.400 €
15.05.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2024.,

www.indomio.rs

ZLATIBOR - u blizini male Maxi trgovine - u blizini Adore 21st Century - na 300m od Hotela Palisad - na 6 min hoda od Jezera i šetališta + Objekat u izgradnji + Površina stana: 27m2 (26.56m2) Jednoiposoban stan / Apartman + predsoblje + dnevni boravak + kuhinja + trpezarijski deo....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 75.600 € na 72.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 72.000 €, 28,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 75.600 €
15.05.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Telep, JEDNOIPOSOBAN , PARKING , useljiv odmah! CENA 72000+Agencijska provizija 3% +++ Agencijska oznaka stana 1102229, Novi Sad , Telep. Stan na prizemlju zgrade, 27m2, lepo iskorištenih .U sklopu stana je dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i odvojena manja soba. Numerisano parking....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 112.000 € na 96.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 96.000 €, 31,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 112.000 €
15.05.2026 - 96.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Idealna investicija ili prvi dom. Kompletno renoviran: nove elektro i vodovodne instalacije, stolarija, krov, kuhinja i kupatilo, nekorišćeno. U stanu ostaje nova kuhinja, sa elektro opremom, nekorišćena. VPR: dnevna soba,kupatilo, kuhinja 16m2. PTK: spavaća soba, ukupno 15m2 (mereno....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 39,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 120.000 €
12.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan se vodi kao nisko prizemlje jer se radi konfiguracije terena stepenicama penje u ulaz i toliko spušta. Stan je izuzetno lepo organizovan, 1.5 soban (39m2+5m2 prostor ispod stepeništa), uređen, moderan enterijer, pvc stolarija. Retko u ponudi. Prodaje se sa stvarima osim TV-a,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 175.000 € na 172.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 172.000 €, 39,00 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 175.000 €
15.05.2026 - 172.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova 1.0, 39m2 (terasa 4m2), TA, lift, 3/6, podrum Jednosoban stan na odličnoj lokaciji, udaljen svega nekoliko minuta hoda od više fakulteta, kao i brojnih marketa, apoteka, škola, vrtića i banaka. Stan je pogodan kako za život, tako i kao investicija....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 180.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 180.000 €, 40,00 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 190.000 €
13.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na vrlo prometnom mestu, blizu Đeram pijace: kod stanice tramvaja i pešačkog prelaza. Renoviran; ima izlog i 2 ulaza ( bitno za HAACP standard) , klima uređaj i toalet. Bez stepenica na ulazu Pogodan za tgovinu, usluge, pekaru, brzu hranu i drugo. Retka prilika za kupovinu radnje-lokala....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 151.500 € na 145.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković, 145.000 €, 45,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 151.500 €
15.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130395, VPR/VIII, lift, telefon, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno renoviran stan na viskom prizemlju (visina prvog sprata) u naselju Medaković 3, u blizini okretnice trolejbusa 29 i autobusa 18. U stanu je stavljen nov parket, pločice,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 151.500 € na 145.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković, 145.000 €, 45,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 151.500 €
15.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130395, VPR/VIII, lift, telefon, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno renoviran stan na viskom prizemlju (visina prvog sprata) u naselju Medakovic 3, u blizini okretnice trolejbusa 29 i autobusa 18. U stanu je stavljen nov parket, plocice,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 118.000 € na 115.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 115.000 €, 46,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 128.000 €
19.04.2026 - 120.000 €
24.04.2026 - 118.000 €
13.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju je izuzetno prijatan, ušuškan i estetski skladno opremljen stan smešten u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva, na lokaciji koja pruža idealan balans između urbanog komfora i porodičnog mira. Stan odiše toplinom i funkcionalnošću, sa pažljivo organizovanim prostorom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • prizemlje zadnjih 7 dana što manji pala cena (173)
  • status-nekretnine zadnjih 7 dana što manji pala cena (4)
  • status-nekretnine prizemlje zadnjih 7 dana što manji (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>