• GoHome Professional
status-nekretnine prizemlje interfon zadnjih 7 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine prizemlje interfon zadnjih 7 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine prizemlje interfon zadnjih 7 dana do 2700 eura/m2

  • Za upit "status-nekretnine prizemlje interfon zadnjih 7 dana do 2700 eura/m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 2500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2800 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 123.000 €, 50,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Lep i komforan jednoiposoban stan u mirnom kraju nadomak Bulevara kralja Aleksandra, okružen zelenilom. Sastoji se od predsoblja sa ugradnim plakarom, kupatila, spavaće sobe, kuhinje povezane sa dnevnim boravkom iz koga se izlazi na prostranu terasu od 16 m2. Jedan deo terase je natkriven....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović 2.0, 59m2 (lođa 3m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking U ponudi dvosoban, dvostrano orijentisan stan u izvornom stanju sa centralnim grejanjem, u odlično održavanoj zgradi sa liftom i video nadzorom. Postoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 155.000 €, 56,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica, Kanarevo brdo - Jelke Bojkić Makavejev 2.5, 56m2, 1/4, CG, telefon, interfon, parking Stan okružen zelenilom, kompletno namešten i adaptiran u dvoiposoban. Postoji mogućnost vraćanja stana u dvosoban. Ispred zgrade se nalazi parking. Odmah useljiv! Uknjižen na 56m2. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 93.680 €, 50,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 50,53 metara kvadratnih. Po stukturi je dvosoban, nalazi se u prizemlju zgrade. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 197.000 €, 111,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Bele vode, ul. braće Vučković, stan sam na spratu dvostrano orjentisan 111 m2, funkcionalan raspored, veliki dnevni boravak, 2 spavaće sobe, 2 kupatila, velika kuhinja sa trepezarijskim delom, 2 lepe terase i galerija sa komfornom spavaćom sobom. Kompletno renoviran, namešten i odmah....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Zeleno brdo - Bulevar kralja Aleksandra 3.0, 77m2 (terasa 5m2), 7/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi trosoban stan u izgradnji. Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba, kuhinja, kupatilo, toalet, dve prostrane spavaće sobe, degažman, terasa. Uz stan je moguće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 220.000 €, 129,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Medaković II - Rastka Petrovića 5.0, 129m2 (dve terase 10m2), EG i mermoterm ploče, 1+2/2, telefon, interfon U ponudi je funkcionalan dupleks ukupne površine 129m2, dvostrano orijentisan, smešten u mirnoj ulici. Prvi nivo sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • prizemlje interfon zadnjih 7 dana do 2700 eura/m2 (9)
  • status-nekretnine interfon zadnjih 7 dana do 2700 eura/m2 (10)
  • status-nekretnine prizemlje zadnjih 7 dana do 2700 eura/m2 (6)
  • status-nekretnine prizemlje interfon do 2700 eura/m2 (7)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>