• GoHome Professional
status-nekretnine prizemlje do 300000 eura 30 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine prizemlje do 300000 eura 30 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine prizemlje do 300000 eura 30 m2

  • Za upit "status-nekretnine prizemlje do 300000 eura 30 m2" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 1.722 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2 (malo manji)
    • 30 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+7%

Promena cene sa 72.100 € na 77.250 € dana 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 77.250 €, 30,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.11.2025 - 72.100 €
21.03.2026 - 77.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

*Direktna Prodaja* Prodajemo u Adicama Jednoiposoban stan 30 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u Prizemlju, svetao je i funkcionalan papirološki se vodi kao Garaža ističe se kvalitetna ugradnja, Italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata, zatvorena Terasa sa kuhinjskim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 300 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Izdajemo u Adicama Namešten Jednoiposoban stan 29 m2 na TOP LOKACIJI Stan ima odvojenu spavaću sobu, nalazi se u Prizemlju zgrade, dvorišno je orijentisan grejanje je centralno na Gas sa korektnim troškovima grejanja Obezbeđeno je Parking Mesto STAN....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.000 €, 29,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA*... Prodajemo u Adicama Namešten Jednoiposoban stan 29 m2 na TOP LOKACIJI... Stan se papirološki vodi kao Garaža ima odvojenu spavaću sobu, nalazi se u Prizemlju zgrade, dvorišno je orijentisan... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 66.000 €, 32,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Novom Naselju Pogodan Lokal 32 m2 na TOP LOKACIJI Lokal se nalazi u Prizemlju Ulično je orijentisan, sastoji se iz dve prostorije ima mokri čvor. grejanje je centralno IDEALAN JE ZA RAZNE DELATNOSTI LOKAL JE U PROCESU LEGALIZACIJE....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>