• GoHome Professional
status-nekretnine prizemlje do 210000 eura 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine prizemlje do 210000 eura 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine prizemlje do 210000 eura 1.sprat porasla cena

  • Za upit "status-nekretnine prizemlje do 210000 eura 1.sprat porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+5%

Promena cene sa 183.000 € na 193.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KAC, 193.000 €, 240,00 m2 cca 800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 183.000 €
08.05.2026 - 193.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130522, 2.5a, spratna, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta. *LUX KUĆA* + GARAŽA KAĆ 240 m2 - plac 2,5 a. KUĆA NA SPRAT, PR+1+PK. Osnova svake etaže 85 m2. Prizemlje i sprat je redovne visine zidova, 280 cm. Debljina zidova 50 cm.....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 160.000 € na 180.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BAJINA BAŠTA, 180.000 €, 284,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 200.000 €
19.04.2026 - 160.000 €
26.04.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju spratna kuća u Bajinoj Bašti Prizemlje + 2 sprata. U prizemlju do ulice se nalazi podrum, garaža i letnja kuhinja( mogućnost adaptacije u stambeni ili poslovni prostor) Stambeni deo se nalazai na 1. i 2. spratu ima oko 150m2 i predstavlja 5,0-soban stan Na 1. spratu se....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 190.000 € na 210.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 210.000 €, 70,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.06.2024 - 202.500 €
17.07.2024 - 190.000 €
11.03.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan 70m2 ,na prvom spratu, u urbanoj vili sa 4 stana na Telepu. Zgrada je novije gradnje (2020. godina). Video nadzor u zgradi i dvorištu. U blizini osnovne škole Nikola Tesla, Bulevara Patrijarha Pavla, Bulevara Evrope i Futoškog puta Strukturu stana čini: ulazni....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 154.500 € na 206.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, 206.000 €, 177,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.12.2022 - 154.500 €
22.02.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.08.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Sremska Kamenica - Čardak. Uknjižena šestosobna vikend kuća u neposrednoj blizini autobuskog stajališta i marketa. Ovaj stambeni prostor čine prizemlje,međusprat, sprat, međusprat i potkrovlje. Prizemlje čini dnevni boravak, kuhinja i kupatilo, međusprat je rezervisan za jednu spavaću....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 183.000 € na 193.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, 193.000 €, 240,00 m2 cca 800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 183.000 €
08.05.2026 - 193.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130522, 2.5a, spratna, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta. *LUX KUCA* + GARAZA KAC 240 m2 - plac 2,5 a. KUCA NA SPRAT, PR+1+PK. Osnova svake etaze 85 m2. Prizemlje i sprat je redovne visine zidova, 280 cm. Debljina zidova 50 cm.....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 199.000 € na 219.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Kalvarija, 219.000 €, 125,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.01.2025 - 199.000 €
17.04.2026 - 219.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Kalvarija, Koruska, 4.0 kuca od 125 m2 sa terasom, dvoriste 25 m2, PR + I, eg-gas, ktv, internet, 2 klime, useljiva po dogovoru, uknjizena na 125 m2 gradjevinske, odnosno na 101 m2 korisne povrsine, parking mesto, gradnja iz 2001. godine.....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 119.000 € na 126.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KALUĐERICA, 126.000 €, 70,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 119.000 €
01.03.2026 - 126.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju stanovi u modernoj zgradi u izgradnji – Kaluđerica, ulica Milana Rakića. Predstavljamo novu stambenu zgradu savremenog dizajna, smeštenu na mirnoj i porodičnoj lokaciji u Kaluđerici, u ulici Milana Rakića. Objekat je u izgradnji, sa planiranim završetkom radova u junu 2026.....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 119.900 € na 125.400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 125.400 €, 45,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 119.900 €
15.05.2026 - 125.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 33m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 
 
+32%

Promena cene sa 95.000 € na 125.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 125.000 €, 450,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.09.2025 - 95.000 €
05.04.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se kuća u sirovom stanju Su+Pr+I+Pk, osnova kuće je 134m2.lepa parcela od 994 m2 i predivan pogled na okolinu. Nalazi se u neposrednoj blizini restorana ,,4 vetra,, na Ibarskoj magistrali. U suterenu su predviđene garaže i prostorije namene po iznoru. Prizemlje i sprat su....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 115.000 € na 117.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 117.000 €, 39,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 115.000 €
15.05.2026 - 117.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 30m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • prizemlje do 210000 eura 1.sprat porasla cena (31)
  • status-nekretnine do 210000 eura 1.sprat porasla cena (2)
  • status-nekretnine prizemlje do 210000 eura porasla cena (2)
  • status-nekretnine prizemlje do 210000 eura 1.sprat (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>