• GoHome Professional
status-nekretnine prizemlje do 200000 eura 60 m2 z - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine prizemlje do 200000 eura 60 m2 z - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine prizemlje do 200000 eura 60 m2 zadnjih 7 dana što veći

  • Za upit "status-nekretnine prizemlje do 200000 eura 60 m2 zadnjih 7 dana što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zemun, 48.000 €, 64,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

14.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo stan u lux stambenom objektu Zen Hill u Zemunu. Dvosoban stan, smešten u mirnom kraju, površine 64m2 . Objekat je izgrađen u novom modernom stambenom bloku i zadovoljava najviše lokacijske kriterijume savremenog života. Neposredna blizina Gardoš kule,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

14.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Prodaje se dvoiposoban stan površine 64 m² (stambeni deo + terasa od 17 m²) u novijoj zgradi u ulici Matice Srpske. Stan je pozicioniran u prizemlju, funkcionalnog je rasporeda i maksimalno održavan. Stan se prodaje potpuno namešten. Obezbeđen parking za stanare. Matice srpske, Beograd,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 64m², smešten u prizemlju kvalitetne novogradnje, sa dodatnih 40m² privatnog dvorišta/terase. Nekretnina se izdvaja savremenim dizajnom, luksuznim detaljima i vrhunskom opremom, idealna za porodičan život ili investiciju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 183.500 €, 61,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše PR/3, 2.5, 50.93m2+10.45m2 dvorište, Podno grejanje, Lift Na prodaju dvoiposoban stan u prizemlju manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i prostranog dvorišta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 215.000 €, 61,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Svetao i odlično održavan dvoiposoban stan ukupne površine 78 m², smešten na visokom prizemlju zgrade sa liftom.Stan ne zahteva dodatna ulaganja i spreman je za useljenje. Posebnu vrednost daje prostrana terasa od 12 m², kao i dodatna prostorija ispod terase (takođe oko 12 m²), koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 219.000 €, 61,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Tošin bunar - Zemunska 2.5, 61m2 (terasa 6m2), 1/6, EG, lift Na prodaju renoviran dvoiposoban stan. Jugoistočno orijentisan. Prostorije: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (od medijapana) - open space koncept, veća spavaća soba, manja spavaća soba sa izlazom na terasu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 160.000 €, 60,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 2.0, 60m2 (terasa 9m2), VPR/5, TA, telefon, interfon, podrum U ponudi dvosoban stan na Karaburmi, smešten u visokom prizemlju stambene zgrade. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, što ga čini idealnim kako za porodično stanovanje, tako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak Vinogradi, 193.000 €, 59,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Cerak Vinogradi - Breza 2.0, 59m2 (terasa), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum Na prodaju svetao i funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji – Cerak Vinogradi, ulica Breza, na petom spratu zgrade sa crvenom fasadnom ciglom. Adaptibilan u dvoiposoban, što ga čini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 186.920 €, 59,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Banovo brdo, Ada mall, 2.5s, 59,34 m, nov, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno....

 
 
 
  Stan, VIŠNJICA, 117.840 €, 59,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

✨ Stan sa privatnim dvorištem i prelepim pogledom na Dunav — retka prilika u Višnjičkoj Banji! ✨ Na prodaju funkcionalan i svetao stan u mirnom i sve traženijem delu Višnjičke Banje, idealan za one koji žele komfor, privatnost i život u prirodnom okruženju, uz odličnu povezanost sa....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • prizemlje do 200000 eura 60 m2 zadnjih 7 dana što veći (40)
  • status-nekretnine prizemlje do 200000 eura zadnjih 7 dana što veći (2)
  • status-nekretnine prizemlje do 200000 eura 60 m2 što veći (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>