• GoHome Professional
status-nekretnine prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine prizemlje

  • Za upit "status-nekretnine prizemlje" pronađeno 27 nekretnina - prosečna cena 1.795 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NOVI SAD, Adice, 360.500 €, 110,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*KUĆA ZA PROBRANE KUPCE SA STILOM* Prodajemo Novu spratnu kuću na Kamenjaru na ODLIČNOJ LOKACIJI Kuća je kvalitetno građena, svetla i funkcionalna sa podnim grejanjem u prizemlju je dvosoban stan a sprat je izmalterisan i nedovršen. U dvorištu je pekara, 60 voćki i dve garaže....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 224.000 €, 87,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Telepu Lokal 87 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI Lokal se nalazi u Prizemlju zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Italijanska keramika, Pvc stolarija, pogodan je za raznu delatnost Grejanje je Podno useljenje Novembar 2024 Posebno....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 66.000 €, 32,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Novom Naselju Pogodan Lokal 32 m2 na TOP LOKACIJI Lokal se nalazi u Prizemlju Ulično je orijentisan, sastoji se iz dve prostorije ima mokri čvor. grejanje je centralno IDEALAN JE ZA RAZNE DELATNOSTI LOKAL JE U PROCESU LEGALIZACIJE....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Banatić, 260 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se lepo nameštena garsonjera, od 24m2. Nalazi se na visokom prizemlju, u mirnoj ulici. Ima prostranu sobu, malo izdvojenu kuhinju, i kupatilo. Izdaje se na duži vremenski period. Useljiva od 15. 07. 2026. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 44.200 €, 25,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Lepu Garsonjeru 25 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju, parketi, italijanske pločice, pvc stolarija,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 5.280 €, 660,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo veliki poslovni prostor u Futogu, na odličnoj lokaciji, na glavnom putu, u blizini centra mesta. Objekat se nalazi u prizemlju i ima ukupno 660 m2. Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 105.000 €, 57,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Pogodan Lokal 57 m2 na TOP LOKACIJI Lokal se nalazi u Prizemlju Ulično je orijentisan u blizini Centra Novog Sada i Riblje Pijace. grejanje je centralno IDEALAN JE ZA ORDINACIJE, KANCELARIJE ILI MARKET LOKAL JE ODMAH USELJIV Posebno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 320 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u samom Centru grada, odličan dvosoban stan, na samo 2 minuta hoda od Zmaj Jovine ulice. Stan je po strukturu dvosoban, ima dnevni boravak, spavaću sobu, odvojenu kuhinju i trpezariju i kupatilo. Nalazi se u prizemlju. Ima parking mesto u dvorištu zgrade koji se po potrebi....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 170.000 €, 170,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se kvalitetno građena, spratna, uknjižena kuća 170eu+82m2, plac 1659m2 blizu centra Bačke Palanke. Kuća ima prizemlje i sprat, dva kupatila, 5 soba, tri terase, U dvorištu ima i uknjižen objekat 82m2 - jednosoban stan, garaža i ostava, lepo uređeno dvorište. Na kući je nov....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 1.000 €, 57,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u širem Centru Novog Sada Lokal 57 m2 na Top Lokaciji... Lokal je u Sirovom stanju može da se prilagodi po potrebi nalazi se u prizemlju zgrade , svetao je i funkcionalan... grejanje je centralno... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 110.700 €, 50,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Kamenice Dvoiposoban stan 50 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi u Prizemlju zgrade, dvostrane orijentacije ima dnevnu sobu, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo i Gratis ograđeno dvorište od 25 m2 sa pogledom na Frušku....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 240,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2024.,

www.status-nekretnine.com

Veoma kvalitetno građena novija kuća na Tatarskom brdu:, visoko prizemlje 95 m2, sprat 95m2, dole garaža sa kotlarnicom, vešernicom i manjom prostorijom I suterenom od 50m2 kao i veliki dnevni boravak sa kuhinjom šankom odvojenom ulaznim hodnikom iz koga se ide u sve prostorije, dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 51.500 €, 34,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica u blizini Dunava Lep Namešten Jednoiposoban stan 34 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan je za udoban život građana Stan poseduje u prizemlju 17 m2 + 17....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 226.600 €, 307,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

*AGENCIJSKA PREPORUKA* Prodajemo u Gornjoj Kamenici u blizini Instituta Uknjiženu Porodičnu kuću na TOP LOKACIJI Kuća je Petosobna Spratna sa dva stana, donji stan je u prizemlju ima dnevnu sobu sa izlazom na Terasu, dve spavaće sobe do ulice, kuhinju, kupatilo, vešernicu i....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 132.870 € na 177.160 € dana 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Vetermik, 177.160 €, 86,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2024 - 124.000 €
14.12.2024 - 132.870 €
21.03.2026 - 177.160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2024.,

www.status-nekretnine.com

Odličan stan u prizemlju male zgrade. U izgradnji.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 216.300 €, 180,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Futogu Petosobnu Porodičnu kuću 180 m2 u blizini Dunava na Top-Top Lokaciji kuća je prizemna sastoji se iz dva objekta u uličnom 80 m2 se nalazi razrađen Lokal i garsonjera od 38 m2 sa mokrim čvorom koji su u zakupu dok je u dvorištu poseban spratni objekat od 112 m2....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 564.000 €, 207,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Poslovni Prostor 207 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI Lokal se nalazi u prizemlju zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija, uvozna Keramika, Aluminijumska Stolarija i zvučna Izolacija Grejanje centralno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 127.200 €, 46,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Telepu Lep Dvosoban stan 46 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u Prizemlju zgrade, dvorišne orijentacije, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 98.360 €, 43,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Dvosoban stan 43 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI stan se nalazi u Prizemlju zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna u prirodnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.790 €, 82,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo odličan porodični četvorosoban stan od 82 m2. Stan je novije gradnje izuzetno je funkcionalan a nalazi se na visokom prizemlju ( visina prvog sprata) u urbanoj vili sa svega tri stana. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 156.100 €, 57,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Trosoban stan 57 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Visokom prizemlju, ulično je orijentisan ima odvojenu spavaću sobu, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata, Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.260 €, 52,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Mirnom delu Novosadskog naselja Telepa Trosoban stan 52 m2 u IZGRADNJI na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na prizemlju zgrade, lepee orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice, pvc stolarija, sigurnosna vrata i Lepa Terasa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 83.690 €, 25,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Detelinari Lep Jednosoban stan 25 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u Prizemlju zgrade, dvorišne orijentacije, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.960 €, 38,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu u Adicama Jednoiposoban stan 38 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI... Stan se papirološki vodi kao garaža, Lep je i funkcionalan, nalazi se u prizemlju zgrade, pogodno je orijentisan... Novogradnja Interfon.

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 72.100 € na 77.250 € dana 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 77.250 €, 30,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.11.2025 - 72.100 €
21.03.2026 - 77.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

*Direktna Prodaja* Prodajemo u Adicama Jednoiposoban stan 30 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u Prizemlju, svetao je i funkcionalan papirološki se vodi kao Garaža ističe se kvalitetna ugradnja, Italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata, zatvorena Terasa sa kuhinjskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 121.770 €, 45,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Telepu Lep Dvosoban stan 45 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u prizemlju zgrade, Ulične orijentacije, ističe se Izuzetno kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Futog, 280 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Centru Futoga NeNamešten Trosoban stan 60 m2 Prizemlje kuće u Lepoj i mirnoj ulici na TOP LOKACIJI... Uknjiženo.