• GoHome Professional
status-nekretnine podrum zadnjih 14 dana do 110000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine podrum zadnjih 14 dana do 110000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine podrum zadnjih 14 dana do 110000 eura

  • Za upit "status-nekretnine podrum zadnjih 14 dana do 110000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 111.000 €, 35,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan površine 35 m2 u Vitanovačkoj ulici, u urednoj i održavanoj zgradi. Stan se nalazi na visokom prizemlju (visina do prozora oko 2 metra). U izvornom je stanju, što budućem kupcu ostavlja mogućnost adaptacije i uređenja po sopstvenim željama. Sastoji se od....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 99.000 €, 300,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Milana Mitrovi��a 3 deo, uknji��ena-Stvarna povr��ina-300m2 , ugovorna povr��ina-103.00m2, Prodaje se ku��a na Kosmaju u popularnom vikend naselju Babe, poznata po ru��i vetrova. Ku��a je u osnovi 103m2, u tri eta��e sa placem od 10ari koji je ogra��en , sa velikim vo��njakom. Gradska....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 110.000 €, 65,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvorišni stan od 65 m2 u istorijske zgrade u centru grada. Stan se sastoji od zastakljene verande od 10 m2, hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, velike spavaće sobe, kupatila sa tušem i gosteinske sobe sa sopstvenim kupatilom. Stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Ljermontovljeva Sprat: 2 Spratnost: 8 Soba: 0.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, Gornji Grad, 107.000 €, 109,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem fenomenalnu kuću u Pančevu, koja je pre 4 godine kompletno adaptirana i renovirana. Povrsina kuce je 120m2, poseduje dva kupatila, veliko zajednicko sa velikom kadom, kompletno uradjeno u Vileri Bosh keramici i manje uz spavacu sobu koje nije zavrseno. Ugradjen stakleni klizni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 105.000 €, 42,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Kralja Milutina Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 115.000 € na 112.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 112.000 €, 39,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 115.000 €
15.05.2026 - 112.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Stevana Opacica Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarička Padina, 95.000 €, 31,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan mali stan 31m2, na 3. spratu od 9. spratova u urednoj zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Pripadajući podrum. Odlična lokacija, u neposrednoj blizini Ade Ciganlije, Ada Mola, blizina autobuskih stajališta. Uknjižen useljiv stan, moguć kredit za mlade, za svaku preporuku.....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 90.000 €, 212,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se deo kuće u Radničkom naselju površine 212m2, na placu od 5a. U pitanju su dva sprata, od postojećih tri. Na prvom spratu se nalazi kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, dve spavaće sobe, kupatilo, izdvojeni garderober i dve terase. Na drugom spratu je takođe izdvojena kuhinja,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Sodara, 89.900 €, 51,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Moravska, 51m2, 2.5, VPR/4, CG. Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, manja radna soba, kuhinja sa trpezarijom, hodnik, kupatilo, pripadajući podrum. Centralno grejanje. Delimično renoviran, novo kupatilo, pvc stolarija..Stvari i aparati koji su na slikama idu uz stan.....