• GoHome Professional
status-nekretnine podrum porasla cena 140 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine podrum porasla cena 140 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine podrum porasla cena 140 m2

  • Za upit "status-nekretnine podrum porasla cena 140 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+8%

Promena cene sa 510.000 € na 550.000 € dana 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 550.000 €, 134,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.09.2025 - 569.990 €
10.10.2025 - 569.000 €
19.12.2025 - 499.990 €
18.01.2026 - 510.000 €
30.01.2026 - 550.000 €
16.02.2026 - 510.000 €
09.03.2026 - 550.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2025.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 65 - Đorđa Stanojevića 4.0, 134m2 (terasa 36m2), 12/12, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, podrum, parking, garaža U ponudi četvorosobni luksuzni penthouse na dvanaestom spratu, poslednji u novoj i kvalitetno građenoj zgradi sa savremenom opremom i sigurnosnim....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 463.500 € na 515.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, Telep, 515.000 €, 147,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.11.2023 - 463.500 €
15.03.2026 - 515.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2023.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep. Neposredna blizina Subotičke ulice. Uknjižena, spratna kuća sa dvorištem i garažom. Ovaj stambeni prostor uknjižene površine 147m2 nalazi se na placu veličine 371m2 i sastoji se od tri etaže - podrum, visoko prizemlje i sprat. Podrum ove kuće je u sirovom stanju.....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 216.300 € na 236.900 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, 236.900 €, 148,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.08.2025 - 230.000 €
22.08.2025 - 231.750 €
26.09.2025 - 216.300 €
20.03.2026 - 236.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE: PORODIČNA KUĆA U PETROVARADINU -PUCKAROŠ – KOMFOR I FUNKCIONALNOST NA DVE ETAŽE !!! LOKACIJA: Petrovaradin, Puckaroš, Novi Sad – mirna i atraktivna stambena zona u blizini svih sadržaja. Karakteristike nekretnine: Porodična kuća ukupne površine cca 148 m2. Tri etaže –....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 130.000 € na 160.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 160.000 €, 139,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 130.000 €
03.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam odličan, uknjižen, porodično stambeni objekat u mirnom okruženju naselja Nova Misa. U prostoru ova nepokretnost sastoji se od prvog nivoa na kome se nalaze dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom iz koje se izlazi na veliku terasu i kupatila. Potkrovlje čine četiri....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 85.000 € na 87.550 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KULA, 87.550 €, 138,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 85.000 €
27.03.2026 - 87.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130307, 10.77a, spratna, jedan sprat i porkro, struja, klima, terasa(3), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, podrum, ostava, mogućnost proširenja. Odlična, spratna, funkcionalna kuća od cca.138m2 rasporedjenih na tri etaže, u....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 296.000 € na 355.200 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 355.200 €, 148,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.09.2024 - 370.000 €
25.12.2024 - 340.400 €
05.03.2025 - 296.000 €
04.03.2026 - 355.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se luksuzan cetvorosoban stan u ekskluzivnoj zgradi koja pruža sve što je potrebno za moderan i komforan život. Novogradnja Internet Kablovska Podrum Klima Telefon Interfon.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • podrum porasla cena 140 m2 (17)
  • status-nekretnine porasla cena 140 m2 (1)
  • status-nekretnine podrum 140 m2 (5)
  • status-nekretnine podrum porasla cena (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>