• GoHome Professional
status-nekretnine podrum 130 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine podrum 130 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine podrum 130 m2 pala cena

  • Za upit "status-nekretnine podrum 130 m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-31%

Promena cene sa 320.000 € na 220.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 220.000 €, 135,00 m2 cca 1630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 320.000 €
03.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nekretnina koja pruža savršen balans između komfora i funkcionalnosti. Smeštena u mirnoj ulici, u neposrednoj blizini naselja Zemunske kapije, ova spratna, trostrano orijentisana porodična kuća na placu od 5 ari idealna je za veću porodicu, dve generacije ili kao investicija.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 360.000 € na 340.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 340.000 €, 125,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 410.000 €
18.01.2026 - 399.500 €
11.03.2026 - 382.500 €
27.03.2026 - 370.000 €
12.04.2026 - 360.000 €
26.04.2026 - 340.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 62 - Nehruova 5.0, 125m2 (terasa 15m2), VPR/4, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi izuzetno funkcionalan i svetao stan sa divnom terasom, dvostrano orijentisan istok-server. Nalazi se na visokom prizemlju, ali je na visini prvog sprata. Prostorije:....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 300.000 € na 295.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 295.000 €, 136,00 m2 cca 2170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 300.000 €
08.05.2026 - 295.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Odličan duplex, na dobroj lokaciji, u blizini okretnice autobuskih linija 16, 23, 25, kao i svih ključnih sadržaja (TC Karaburma, osnovna škola, vrtić, dom zdravlja, banke, Ada huja, TC Big). Stan je u odličnom stanju, izuzetno komforan i bez prolaznih prostorija. Orijentisan je ka....

 
 
 
 
-38%

Promena cene sa 65.000 € na 40.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 40.000 €, 134,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.11.2025 - 65.000 €
05.04.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju novo izgrađena kuća od 134 m2. Poseduje dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, gardarober, špajz, kupatilo, a ima i skriveni podrum ozidan sa staklenim flašama. Po podu pločice, stolarija PVC ulazna sigurnosna vrata. Grejanje na furunu, trofazna struja,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 360.000 € na 340.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 360.000 €
24.04.2026 - 340.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Nehruova Soba: 5 Godina izgradnje: 1985 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 143.000 € na 137.700 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, RUMA, 137.700 €, 135,00 m2 cca 1020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 143.000 €
03.04.2026 - 137.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi dve kuće na placu od 7,3a sa pomoćnim objektima i garažom. Prva kuća je prizemna, ima 135m2 sa letnjom kuhinjom, čvrsta gradnja, cigla ipo, izolacija, iznad staklena vuna Grejanje na plinske peći. Sastoji se od dve spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, odvojene kuhinje....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 465.000 € na 410.000 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 410.000 €, 124,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.08.2025 - 423.000 €
15.01.2026 - 250.000 €
22.01.2026 - 350.000 €
12.03.2026 - 465.000 €
02.04.2026 - 410.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.08.2025.,

www.galerijanekretnine.com

5. 0, mereno 180m2, kuća na tri nivoa, korišćenje dvorišta, terasa, EG, podrum, klima, interfon, uknjiženo 124m2 Vračar je centralna, najmanja, i jedna od najlepših beogradskih opština koja svojim sadržajima, zelenim površinama kao i kompletnom infrastukturom čini zaokruženu urbanističko....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 440.000 € na 430.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Centar, 430.000 €, 120,00 m2 cca 3580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 440.000 €
13.03.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

EKSLUZIVNA PRODAJA!!! 4.0, 120m2(Galerija 10m2), EG, I/II, podrum, telefon, interfon. Uknjiženo 110m2. Luksuzan salonac u samom centru Zemuna, u Ulici Glavna, u delu kod trga ,,Muhar,,. Visina do plafona od 4m stanu daje glamur i monumentalan izgled koji je dodatno pojačan arhitektonskim....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.000 € na 222.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 222.000 €, 119,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.01.2026 - 259.000 €
16.01.2026 - 258.000 €
23.01.2026 - 255.000 €
28.01.2026 - 250.000 €
30.01.2026 - 249.000 €
08.02.2026 - 245.000 €
20.02.2026 - 242.000 €
04.03.2026 - 238.000 €
11.03.2026 - 236.000 €
15.03.2026 - 234.000 €
20.03.2026 - 231.000 €
25.03.2026 - 229.000 €
19.04.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica, Vidikovac - Vidikovački venac 4.0, 119m2 (terasa 16m2), 7/8, EG, lift, parking, podrum, interfon, klima, video nadzor. U ponudi odličan dupleks, nadogradnja iz 2008 godine u lepo održavanoj zgradi sa dva lifta. Lokacijski i mikrolokacijski odlično pozicioniran, u blizini....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • podrum 130 m2 pala cena (29)
  • status-nekretnine podrum pala cena (1)
  • status-nekretnine podrum 130 m2 (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>