• GoHome Professional
status-nekretnine pala cena do 9 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine pala cena do 9 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine pala cena do 9 eura/m2

  • Za upit "status-nekretnine pala cena do 9 eura/m2" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 7 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 8 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 9 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 758 eura
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • novogradnja
    • lift
    • dvorište
    • klima
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 300 € na 270 € dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 270 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 350 €
28.03.2026 - 320 €
25.04.2026 - 300 €
02.05.2026 - 270 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se odličan, renoviran, namešten jednosoban stan 30m2 u Novosadskog sajma ulici, kod Bulevara i Futoške pijace, 1. sprat. Stan je odmah useljiv, gleda na dvorište - mirna strana, kuhinja odvojena, 2 ležaja, mala terasa. Cena 270eu+depozit. NIsu dozvoljeni kućni ljubimci. Kontakt....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 340 € na 320 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajmište, 320 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2026 - 340 €
24.03.2026 - 320 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten, dvosoban stan 42m2 na Bulevaru Kralja Petra, blizu Sajma, Bulevara, stanice, 1. sprat, lift u zgradi. Stan gleda u dvorište, ima terasa, klima, Cena 320eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 260 € na 250 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 250 €, 33,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 270 €
25.04.2026 - 260 €
12.05.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten jednosoban stan od 33 m² na Grbavici, u Atanasija Gereskog ulici. Novogradnja.

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 450 €, 63,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.12.2025 - 500 €
18.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se dvosoban, namešten stan 63m2 na Bulevaru oslobođenja, odlična lokacija, blizu Spensa, 4. sprat, lift, terasa. Stan ima dve sobe, odvojenu kuhinju. Odmah je useljiv. Cena 450eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 300 € na 280 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 280 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.04.2026 - 300 €
09.05.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se moderan i jasan stan u Novom Sadu, u naselju Grbavica. Novogradnja Kablovska Lift Klima.

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 550 € na 450 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 450 €, 67,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 550 €
25.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov, odmah useljiv, delimično namešten dvoiposoban stan od 67 m² na Novom Naselju, u delu Jugovićevo. Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 400 € na 300 € dana 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 300 €, 53,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.02.2026 - 400 €
07.03.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Daje se u zakup komforan dvosoban stan od 53m2 kompletno namešten. Lift Uknjiženo Klima.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 280 € na 260 € dana 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 260 €, 27,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2026 - 280 €
18.04.2026 - 260 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se lepo nameštena, renovirana garsonjera 27m na Novoj Detelinari, Ilije Birčanina ulicam, 5. sprat, lift u zgradi, nije poslednji sprat. Stan ima terasu, klimu, kuhinja uvučena, cena 260eu. Useljiva od 01. 05. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Kontakt 065/385-8883 Lift Klima.

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 400 € na 370 € dana 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 370 €, 90,00 m2 cca 4 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 400 €
11.04.2026 - 370 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

izdaje se magacinski prostor 90m2 na Telepu, u dvorištu kuće, , kolski ulaz, cena 370eu. Kontakt 065/385-8883 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Magacin 500 € 105 m 2 0 Futog-Odmah Useljiv Magacinski Prostor 105 m2 na Glavnom Putu-Zakup 500e-065/385....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)

<< <1> >>