• GoHome Professional
status-nekretnine pala cena što manji Zadnjih 14 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine pala cena što manji Zadnjih 14 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine pala cena što manji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "status-nekretnine pala cena što manji zadnjih 14 dana" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 625 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 30 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • do 856 eura
    • do 1000 eura (prosečna cena)
    • do 1200 eura
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • renovirano
    • novogradnja
    • lift
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 300 € na 280 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 280 €, 27,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.05.2026 - 300 €
12.05.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izaje se namešten, jednosoban stan 27m2 na Novoj Detelinari, Veselina Masleše ulica, 2. sprat, lift, terasa. Stan ima klimu, kuhinja sa trpezarijom odovjena, terasa, mirna strana. Odmah useljivo. Cena 280eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 300 €, 28,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.04.2026 - 350 €
12.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se renovirana, lepo nameštena garsonjera 29m2 sa novim nameštajem, Bulevar, kod Futoške pijace, 5. sprat, nije poslednji, lift u zgradi. Stan gleda na dvorište, nema teasa, ima klima, tv. Cena 300eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Lift Klima.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 300 € na 280 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 280 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.04.2026 - 300 €
09.05.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se moderan i jasan stan u Novom Sadu, u naselju Grbavica. Novogradnja Kablovska Lift Klima.

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 300 € na 270 € dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 270 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 350 €
28.03.2026 - 320 €
25.04.2026 - 300 €
02.05.2026 - 270 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se odličan, renoviran, namešten jednosoban stan 30m2 u Novosadskog sajma ulici, kod Bulevara i Futoške pijace, 1. sprat. Stan je odmah useljiv, gleda na dvorište - mirna strana, kuhinja odvojena, 2 ležaja, mala terasa. Cena 270eu+depozit. NIsu dozvoljeni kućni ljubimci. Kontakt....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 260 € na 250 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 250 €, 33,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 270 €
25.04.2026 - 260 €
12.05.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten jednosoban stan od 33 m² na Grbavici, u Atanasija Gereskog ulici. Novogradnja.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 139.500 € na 133.900 € dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 133.900 €, 62,00 m2 cca 2160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 139.500 €
02.05.2026 - 133.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Extra kvalitenam stan na Odličnoj lokaciji kod ABC, Lift Uknjiženo Klima.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.300 € na 144.200 € dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 144.200 €, 90,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.03.2026 - 154.500 €
21.03.2026 - 149.300 €
02.05.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA-TOP KUĆA NA TOP LOKACIJI* Prodajemo u Sremskoj Kamenici na Predivnoj Lokaciji kuću 90 m2 u neposrednoj blizini Nacionalnog parka na TOP LOKACIJI Kuća je četvorosobna na Sprat prodaje se nameštena namenjena je za stanovanje i uživanje Svi završni radovi su....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 163.000 € na 133.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Salajka, 133.000 €, 149,00 m2 cca 890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.03.2026 - 260.000 €
28.04.2026 - 163.000 €
12.05.2026 - 133.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Kuća na Salajci, dobro za investiciju ili za rekonstrukciju i za život.. Uknjiženo.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 165.000 € na 155.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, TEMERIN, 155.000 €, 168,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2025 - 226.600 €
19.04.2025 - 211.600 €
26.04.2025 - 198.000 €
10.05.2025 - 188.000 €
17.06.2025 - 175.000 €
01.07.2025 - 206.000 €
09.08.2025 - 167.000 €
13.09.2025 - 206.000 €
15.11.2025 - 196.000 €
02.12.2025 - 206.000 €
06.12.2025 - 198.000 €
20.12.2025 - 188.000 €
07.02.2026 - 186.000 €
28.03.2026 - 175.100 €
18.04.2026 - 165.000 €
09.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

Ekskluzivno zastupanje !!! Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)

<< <1> >>