• GoHome Professional
status-nekretnine namešten što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine namešten što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine namešten što manji

  • Za upit "status-nekretnine namešten što manji" pronađeno 55 nekretnina - prosečna cena 350 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 710 eura
    • do 887 eura (prosečna cena)
    • do 1000 eura
    • do 8 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • lift
    • opremljen
    • interfon
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 250 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo na Detelinari Namešten Jednoiposoban stan 24 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 300 € na 280 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 280 €, 27,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.05.2026 - 300 €
12.05.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izaje se namešten, jednosoban stan 27m2 na Novoj Detelinari, Veselina Masleše ulica, 2. sprat, lift, terasa. Stan ima klimu, kuhinja sa trpezarijom odovjena, terasa, mirna strana. Odmah useljivo. Cena 280eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 250 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Novom Sadu na Futoškom putu Namešten Jednoiposoban stan 28 m2 na DOBROJ LOKACIJI Stan se nalazi na Prvom spratu kuće sa posebnim ulazom, ulične orijentacije, svetao je i funkcionalan Grejanje je na Struju.. Zakupnina iznosi 250 e potreban je Depozit u visini Mesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 270 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Petrovaradinu Namešten Jednoiposoban stan 30 m2 na DOBROJ LOKACIJI... 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 500 € 65 m 2 2.5 NOV NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN 65M2 PETROVARADIN 500EU Stan - Novi Sad, Petrovaradin 500 € Izdavanje 30/03/26.

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 300 € na 270 € dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 270 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 350 €
28.03.2026 - 320 €
25.04.2026 - 300 €
02.05.2026 - 270 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se odličan, renoviran, namešten jednosoban stan 30m2 u Novosadskog sajma ulici, kod Bulevara i Futoške pijace, 1. sprat. Stan je odmah useljiv, gleda na dvorište - mirna strana, kuhinja odvojena, 2 ležaja, mala terasa. Cena 270eu+depozit. NIsu dozvoljeni kućni ljubimci. Kontakt....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se odlčan, lepo namešten, čist i uredan jednoiposoban stan 30m2 na Grbavici, Puškinova ulica, 3. sprat, lift u zgradi, klima, tv. Terasa nema. Izdaje se isključivo za jednu zaposlenu osobu, bez kućnih ljubimaca. Cena 300eu, depozit 300eu. Agencijska provizija 50% od cene stana.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 260 € na 250 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 250 €, 33,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 270 €
25.04.2026 - 260 €
12.05.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten jednosoban stan od 33 m² na Grbavici, u Atanasija Gereskog ulici. Novogradnja.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 51.500 €, 34,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica u blizini Dunava Lep Namešten Jednoiposoban stan 34 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan je za udoban život građana Stan poseduje u prizemlju 17 m2 + 17....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 270 € na 290 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 290 €, 34,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.02.2026 - 270 €
10.03.2026 - 290 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten jednosoban stan 34m2 na Novom Naselju, Tozin sokak, 3. sprat, lift u zgradi. Stan je renoviran, kuhinja odvojena od sobe ima klima, tv, terasa, Cena 290eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten jednosoban stan 35m2 na Grbavici, Bulevar Cara Lazara, 1. sprat, odvojena kuhinja. Stan ime veliku terasu, odvojenu kuhinju, tv, klimu. Mogunost parkinga u dvorištu. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 400 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo у ulici Laze Kostića Namešten Jednoiposoban stan 36 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI... Lift Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 360 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten, jednoiposoban stan 39m na Novoj Detelinari, Veselina Masleše ulica, 4. sprat, lift u zgradi. Stan ima terasu, klimu, tv. Useljiv od 01. 04. Dozzvoljeni kućni ljubimci. Cena 360eu. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 400 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov, lepo namešten, jednoiposoban stan 39m2 na Novom Naselju, Jugovićevo, 3. sprat, lift terasa, 400eu, depozit. Agencijska provizija 50% od cene stana. Kuhinja odvojena. Oko zgrade ima dosta mesta za besplatno parkiranje. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se na Grbavici Lep Namešten Dvosoban stan 40 m2 na TOP-TOP LOKACIJI... Kablovska Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se renoviran, lepo namešten, jednosoban stan 40m2 u samom centru grada, Dunavska ulica, 1. sprat, nema terasa. Stan je opremljen novim nameštejem, ima klima, tv. Kuhinja sa trpeazrijom odvojena prostorija. Cena 350eu sa troškovima informatike + struja. Kontakt 065/385-8883....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman IV, 350 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajem namešten, jednoiposoba, renoviran stan 41m2, 3. sprat, dva lifta u zgradi, terasa. Stan je odmah useljiv, ima klima, cena 350eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Lift Klima.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 340 € na 320 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajmište, 320 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2026 - 340 €
24.03.2026 - 320 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten, dvosoban stan 42m2 na Bulevaru Kralja Petra, blizu Sajma, Bulevara, stanice, 1. sprat, lift u zgradi. Stan gleda u dvorište, ima terasa, klima, Cena 320eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 400 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov, odmah useljiv, namešten, dvosoban stan 43m 2na Podbari, Kosovska uli(a, blizu (entra, visoki parter. Stan ima terasu, grejanje sa kalorimetrom, ena 400eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 500 €
28.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten, renoviran dvosoban stan od 43m² na Grbavici, u ulici Bulevar Cara Lazara, preko puta Doma zdravlja. Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 135.960 €, 44,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo Luksuzno Namešten Dvosoban stan površine 44 m² u samom centru Vrdnika na Top-Top Lokaciji. Stan se nalazi na 4. spratu i obuhvata prostranu dnevnu sobu sa Trpezarijom i kuhinjom, spavaću sobu, kupatilo i Lepu Terasu sa koje se pruža Pogled na Kompleks Hotela....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 450 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Petrovaradinu Namešten Trosoban stan 45 m2 na DOBROJ LOKACIJI 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 150 € 50 m 2 3 Petrovaradin-Trosoban stan 50 m2 pogodan za Radnike-Zakupnina 150e po Radniku sa svim Troškovima-065/385 8880 Stan -....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 380 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov, namešten, neuseljavan dvosoban stan 45m2 u Petrovaradinu, Preradovićeva ulica, visoki parter. Stan ima nov nameštaj, grejanje na gas, cena 380eu. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 380 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov, neuseljavan, namešten, dvosoban stan 45m2 u Petrovaradinu, centar, visoki parter, grejanje na gas, nov nameštaj, cena 380eu. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 300 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se odličan, renoviran, dvosoban namešten stan 45m2 na Novom Naselju, Seljačkih buna ulica, 2. sprat, nema lift. Stan ima terasu, klimu, tv. Cena 300eu+depozit. Useljiv odmah, nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Oko zgrade ima dosta mesta za besplatno parkiranje. Cena 300eu, depozit....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 650 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov, lux namešten, dvsooban stan 47m2 u novoj zgradi kod Bulevara, početak ulice Braće Ribnika, 3. sprat, dva lifta u zgradi, terasa. Cena 650eu+depozit. Useljivo od 01. 12. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 500 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

Daje se u zakup lep, komforan kompetno namešten stan na odličnoj lokaciji. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 350 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se odličan, namešten, komforan i prostran jednosoban stan 49m2 na Bulevaru Oslobođenja, 5. sprat, lift u zgradi. Stan ima veliku sobu sa dva ležaja, odvojenu kuhinju, predsoblje, kupatilo, odvojen toalet, terasu. Odmah useljiv. Ima tv, klima, veš mašina. Cena 350eu+depozit.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 150 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Petrovaradinu Namešten Trosoban stan 50 m2 na DOBROJ LOKACIJI 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 450 € 50 m 2 3 Petrovaradin-Trosoban stan 50 m2 -Zakupnina 450e sa Troškovima komunalija i grejanja-065/385 8880 Stan - Novi Sad, Petrovaradin....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Petrovaradinu Namešten Trosoban stan 50 m2 na DOBROJ LOKACIJI 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 500 € 70 m 2 3 NOV NAMEŠTEN NEUSELJAVAN TROSOBAN STAN 70M2 PETROVARADIN, BLIZU CENTRA, 500EU Stan - Novi Sad, Petrovaradin 500 € Izdavanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 550 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov, odličan lepo namešten dvosoban stan 50m2 na samom početku Somborskog bulevara novogradnja, 5. sprat, lift u zgradi. Stan gleda prema dvoritu, mirna strana. Grejanje sa kalorimietrom, useljivo od 01. 04, grejanje sa kalorimetrom. Cena 550eu sa parking mesto u suterenu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman I, 450 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se renoviran, dvosoban, namešten stan 51m2 na Limanu 1 kod fakulteta, visoki parter. Stan ima dve sobe, kuhinju odvojenu, zastakljenu terasu. Ima klima, pvc stolarija, ostava. Cena 450eu. Kontakt 065/385-8883 Lift Klima.

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 400 € na 300 € dana 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 300 €, 53,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.02.2026 - 400 €
07.03.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Daje se u zakup komforan dvosoban stan od 53m2 kompletno namešten. Lift Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 300 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten, dvosoban stan 53m2 na Staroj Detelinari, Braće Mogin ulica, 1. sprat, nema lift. Stan ima terasu, kuhinja odvojena, useljiv od 01. 06. Cena 300eu+depozit 300eu. Agencijska provizija 50% od cene stana. Kontakt 065/385-8883 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se dvosoban namešten stan 54m2 na Grbavici, Doža Đerđa ulica, 4. sprat, ima lift, nije poslednji. Ima terasa, klima, tv. Grejanje na struju - TA peć. Cena 350eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Lift Klima.

 
 
 
  Apartman, VRDNIK, 211.150 €, 55,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Vrdnik-Fruške Terme-Apartman komplet extra delux namešten - sa Garažom u suterenu zgrade. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 550 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Petrovaradinu Namešten Četvorosoban stan 55 m2 na DOBROJ LOKACIJI 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 450 € 50 m 2 3 Petrovaradin-Trosoban stan 50 m2 -Zakupnina 450e sa Troškovima komunalija i grejanja-065/385 8880 Stan - Novi Sad,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 59,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju izuzetno lepo uređen dvoiposoban stan na Telepu, površine 59 m², na 2. spratu moderne urbane vile. Stan se prodaje kompletno namešten, sa pažljivo biranim nameštajem i detaljima, bez dodatnih ulaganja – spreman za useljenje ili izdavanje. Novogradnja Internet Kablovska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 300 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Delimično namešten, dvosoban ulični stan 60m2 na Salajci, Branka Radičevića ulica, blizu Kisačke. Ima dve sobe, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, dva kupatila. Od namešteja ima bračni ležaj, ormare, veš mašinu. Ima klima, grejanje na struju. Cena 300eu+depozit 300eu. Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Banatić, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Banatiću Namešten Trosoban stan 60 m2 na TOP-TOP LOKACIJI... Lift Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 420 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten, renoviran komforan dvosoban stan 60m2 u Rumenačkoj ulici, Detelianra, kod Merkura, 3. sprat bez lifta. Stan ima jednu dnevnu i jednu spavaću sobu, kuhinju odvojenu prostoriju, odvojenu trepazriju, dve terase. Mogućnost besplatnog parkinga oko zgrade. Ima klima,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 450 €, 63,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.12.2025 - 500 €
18.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se dvosoban, namešten stan 63m2 na Bulevaru oslobođenja, odlična lokacija, blizu Spensa, 4. sprat, lift, terasa. Stan ima dve sobe, odvojenu kuhinju. Odmah je useljiv. Cena 450eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 850 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se kompletno namešten, funkcionalan stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Stari Grad, Novi Sad. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 55)

<< <1 2> >>