• GoHome Professional
status-nekretnine najnovije pala cena što jeftinij - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine najnovije pala cena što jeftinij - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine najnovije pala cena što jeftiniji

  • Za upit "status-nekretnine najnovije pala cena što jeftiniji" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 18.000 € na 16.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, DIVČIBARE, 16.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 18.000 €
15.05.2026 - 16.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Plac se nalazi u neposrednoj blizini jezera,sa asfaltnim prilazom do samog placa.U blizini se nalaze prikljuci sa strujom(u okruzenju postoje kuce)dok je za vodu predvidjeno kopanje bunara.Zahvaljujuci ravnoj konfiguraciji terena i lokaciji pogodan je za izgradnju turistickog objekta,vikendice....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 25.000 € na 22.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 22.000 €, 12,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 25.000 €
15.05.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Lipov lad - Prespanska garaža, 12m2, -1, lift Garažno mesto u novoj zgradi. Poseduje lift. Garažno mesto je klackalica - donje mesto na klackalici, ima veliki prostor za manevrisanje. Garaža ima samo jedan nivo, donje mesto na klackalici. Dimenzije mesta: širina 240cm, visina....

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 31.600 € na 23.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, TRUPALE, 23.000 €, 1529,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 31.600 €
15.05.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Ukupna površina placa je 1529m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Plac ima izlaz na lokalnu ulicu, koja je jednim delom asfaltirana, a nekih 60-ak metara do placa....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 35.000 € na 28.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 28.000 €, 25,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 42.000 €
10.04.2026 - 35.000 €
15.05.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

UKNJIŽEN lokal u tržnom centru u pešačkoj zoni+++ Agencijska oznaka lokala je 8089755 , Cena lokala je 35.000 e +3% agencijske provizije. Novi Sad, Centar-pešačka zona, 25 m2 , pešačka zona, lokal na spratu tržnog centra , klimatizovan , centralno grejanje, poseduje sanitarni čvor....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 52.000 € na 50.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, DONJE VLASE, 50.000 €, 270,00 m2 cca 190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 52.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 270m2, u osnovi 110m2, spratnosti....

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 70.000 € na 51.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, 51.000 €, 20,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 70.000 €
15.05.2026 - 51.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se lokal na visokom prizemlju površine 20m2 u ulici Balkanskoj ulici, na par minuta hoda od Terazija i ulice Knez Mihailove. Pogodan za administrativnu, kozmetičku ili frizersku delatnost. GREJANJE - TA, sprat VPR/ ID oglasa: 69204. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 55.000 € na 52.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 52.000 €, 49,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 55.000 €
15.05.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Palilula - Padinska skela, Tovilište49m2, 2.0, 1/4, TA, podrum, parking U ponudi je dvosoban stan za sređivanje, smešten u mirnom i zelenom delu Padinske skele. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored, sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim delom, što pruža brojne mogućnosti....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 58.000 € na 55.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 55.000 €, 21,00 m2 cca 2620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 58.000 €
15.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127457, I/, uknjizen. Na prodaju uknjizena garsonjera od 21m2 u Kisackoj ulici na prvom spratu. Okrenuta prema dvoristu. Odlicna investicija za izdavanje. Mali rezijski troskovi. Uknjizena kao poslovni prostor. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 66.000 € na 60.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 60.000 €, 151,00 m2 cca 400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 72.000 €
08.05.2026 - 66.000 €
15.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Pronađite svoj mir u srcu prirode. Prodajemo novu, uknjiženu kuću od 151 m² u Kočinom selu, na svega desetak minuta vožnje (7 km) od Jagodine. Smeštena na uređenom placu od 5,3 ara, ova nekretnina nudi privatnost i spokoj koji su danas neprocenjivi.Postoji mogućnost dokupljivanja....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 62.000 € na 60.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 60.000 €, 20,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 62.000 €
15.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130791, V/, klima, uknjizen, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se potpuno renovirana garsonjera od 20m² na odlicnoj lokaciji na Detelinari. Stan je maksimalno funkcionalno iskoriscen, svetao i prijatan za boravak, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Kompletno....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • najnovije pala cena što jeftiniji (98)
  • status-nekretnine pala cena što jeftiniji (26)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>