• GoHome Professional
status-nekretnine luksuzan dvorište pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine luksuzan dvorište pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine luksuzan dvorište pala cena

  • Za upit "status-nekretnine luksuzan dvorište pala cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 788.000 € na 749.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 749.000 €, 170,00 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.09.2025 - 850.000 €
17.10.2025 - 795.000 €
25.03.2026 - 788.000 €
22.04.2026 - 749.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Savski venac , Dedinje , rezidencijalna zona , neposredna blizina Belog Dvora , Americke ambasade , 170m2 ( 96m2 uknjizena kvadratura ) , lepo uredjeno dvoriste povrsine 1,1ar , cg / gas , luksuzna vertikala kuce , gradnja 2014. godine , viseslojni bukov parket 1. klase , Alu stolarija....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 135.000 € na 115.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 115.000 €, 290,00 m2 cca 400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 135.000 €
24.04.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju fina porodična kuća na Paliluli iznad Hotela Panorama lux, udaljena od centra svega oko 2,5km. Nekretnina koja je vredna pažnje, obzirom da pruža kvalitetan i miran porodični život. Nalazi se u prirodnom okruženju, bez buke i zagađenja, a nadomak centra grada. Kuća je korisne....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 340.000 € na 309.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Centar, 309.000 €, 356,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 340.000 €
22.03.2026 - 309.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Retko u ponudi - Lux novo - Grocka kuća 5.0+, mereno 356m2, uknjiženo 157m2 (četiri terase), PR+I+II+III+PTK, kamin/inverter klime, interfon, internet, KATV, video nadzor, parking, garaža, plac 9ari Prodaje se luksuzna kuća novije gradnje 356m2, na placu od 9ari u Grockoj. Kuća je....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 1.496.000 € na 1.190.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Zemun, 1.190.000 €, 765,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2025 - 1.496.000 €
24.04.2026 - 1.190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun - Pregrevica kuća, 765m2 (tri terase 76m2), Po+SUT+PR+I+Ptk, grafitno podno grejanje, telefon, interfon, podrum, šest parking mesta, četiri ostave, struja voda, kanalizacija, asfalt, plac 757m2, letnjikovac U ponudi luksuzna kuća u mirnoj ulici sa pogledom na Dunav, za udoban....

 
 
 
 
-41%

Promena cene sa 830.000 € na 490.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SEČANJ, 490.000 €, 747,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2024 - 1.200.000 €
24.11.2024 - 830.000 €
25.02.2026 - 490.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Sutjeska - luksuzna vila ukupne bruto površine 747m2 + gostinjska kuća ukupne površine 219m2 na placu od 61,62 ara. Ova jedinstvena vila se nalazi u naseljenom mestu, u mirnoj ulici, u blizini crkve na svega 20km od grada Zrenjanina. Poseduje 4 velike sobe, veliku kuhinju sa trpezarijom,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 124.900 € na 122.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 122.000 €, 30,00 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.10.2025 - 140.000 €
12.12.2025 - 135.000 €
26.12.2025 - 130.000 €
30.01.2026 - 129.900 €
06.02.2026 - 126.900 €
06.03.2026 - 125.000 €
17.04.2026 - 124.900 €
24.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Tašmajdan - Ilije Garašanina 1. 0, 30m2, PR/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, KATV, internet, podrum, parking, ostava (10m2), dvorište U ponudi je funkcionalan jednosoban stan od 20 m² sa dodatnom uknjiženom prostorijom (ostavom) od 10 m², koja može služiti kao....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 158.000 € na 135.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 135.000 €, 42,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 158.000 €
22.02.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Nov, moderno i luksuzno opremljen stan sa veoma prostranom dnevnom sobom i Spa delom koji se sastoji od velike hidromasažne kade za dve osobe i finske saune. Prodaje se kompletno namešten. Stan ima odvojenu spavaću sobu i privatno dvorište od 25 m². Poseduje modernu rasvetu koja posebno....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 475.000 € na 450.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Banovo Brdo, 450.000 €, 233,00 m2 cca 1930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 475.000 €
26.04.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1183 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanje, pozovite 0693322626 U neposrednoj blizini Lješke ulice u mirnoj ulici na Banovom brdu nalazi se ova jedinstvena renovirana luksuzna kuća.. Renovirana je korišćenjem modernih i kvalitetnih materijala a krov je potpuno....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 1.395.000 € na 1.190.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Zemun, 1.190.000 €, 765,53 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.11.2025 - 1.395.000 €
08.05.2026 - 1.190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaja LUX hedonističke kuće sa pogledom na Dunav. U prizemlju Vam se otvara: raskošan dnevni boravak sa kaminom, dvostrano orijentisan sa izlazom na terasu i uređeno veliko dvorište, moderno opremljena kuhinja sa trpezarijom, kupatilo sa prirodnom ventilacijom. Bruto površina prizemlja....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 420.000 € na 410.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 410.000 €, 123,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.03.2026 - 420.000 €
26.04.2026 - 410.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, lux, 4.0, 123m2, II/IV, 3 terase, gas, 2 kupatila, komplet namešten. Luksuzan stan, mirna lokacija, blizina Košutnjaka. Uknjižen, luksuzan, prostran izuzetno komforan i moderno opremljen četvorosoban stan površine 123m² na drugom spratu kvalitetne manje zgrade. Stan je dvostrano....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • luksuzan dvorište pala cena (63)
  • status-nekretnine dvorište pala cena (3)
  • status-nekretnine luksuzan dvorište (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>