• GoHome Professional
status-nekretnine luksuzan dvorište do 340000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine luksuzan dvorište do 340000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine luksuzan dvorište do 340000 eura

  • Za upit "status-nekretnine luksuzan dvorište do 340000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 320000 eura (malo jeftiniji)
    • 350000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 340.000 €, 172,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Zvezdare, Učiteljsko naselje, u neposrednoj blizini Bulevara Kralja Aleksandra, Beo šoping centra, osnovne škole i odlične povezanosti sa svim glavnim saobraćajnicama i auto putem, u zgradi iz 2007 godine, nalazi se nepokretnost od 172m2, stan 52m2 + poslovni prostor....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 334.750 €, 255,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Nova luksuzna samostalna kuća sa garažom i podnim grejanjem – direktna kupovina od vlasnika Na prodaju je nova, samostalna kuća ukupne površine 255 m², smeštena na placu od 4 ara, projektovana za moderan, komforan i energetski visoko efikasan život. Kuća je etažnosti P+2 (tri etaže)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 333.900 €, 126,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 4.0, eg-gas, 2/3, dve terase, dvorište, parking mesto. Na prodaju četvorosoban lux stan površine 126m2, smešten na drugom spratu kvalitetno građene kuće na Zvezdari, u mirnoj ulici. Ova nepoktretnost predstavlja savršen spoj udobnosti, kvaliteta i privatnosti, idealna za....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 340.000 €, 172,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Poslovni prostor, OBRENOVAC, 340.000 €, 340,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108774, I/I, terasa, uknjižen, dvorište/bašta, ugostiteljski objekat. Prodaje se prelep splav na 2 nivoa, prizemlje i sprat, pogodan za razne delatnosti. Sadrži caffe restoran sa opremljenom kuhinjom na prvom nivou , dok na spratu ima 4 prostrana apartmana. Tri imaju....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108774, I/I, terasa, uknjizen, dvoriste/basta, ugostiteljski objekat. Prodaje se prelep splav na 2 nivoa, prizemlje i sprat, pogodan za razne delatnosti. Sadrzi caffe restoran sa opremljenom kuhinjom na prvom nivou , dok na spratu ima 4 prostrana apartmana. Tri imaju....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 340.000 €, 325,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ova prostrana kuća, ukupne površine 325 m², savršeno je mesto za sve koji žele komforan i luksuzan život u mirnom okruženju. Sa pet svetlih i prostranih soba, pruža dovoljno prostora za porodicu ili goste. Kuća ima dva savremeno opremljena kupatila, kao i tri terase koje omogućavaju....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 334.750 €, 215,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzno opremljena kuća u centru Sremskih Karlovaca. Kuća ima dva sprata. U prizemlju se nalaze veliko predsoblje, kupatilo, ogromni dnevni boravak sa trpezaijom i kuhinjom (otvoreni koncept) modernog dizajna sa novom belom tehnikom. Kuća je u potpunosti renovirana ove....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 330.000 €, 55,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2023.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 55m2 (terasa 6. 42m2), 10/17, CG, lux, lift, klima, video nadzor, interfon, internet, telefon, ktv Nadomak reke i Sava promenade, izgrađeno je elitno naselje Beograd na vodi (Belgrade Waterfront). Pored planirane kompletno razvijene infrastrukture, u blizini se gradi i mega....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 330.000 €, 48,00 m2 cca 6880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2025.,

www.galerijanekretnine.com

1. 5, 48m2(terasa 1. 6m2), 1/6, lux, CG, lift, interfon, internet, ktv, podrum Cetinjska ulica nalazi se u centralnom gradskom jezgru, u neposrednoj blizini Trga republike i Skadarlije. Počinje od raskrsnice sa Makedonskom ulicom, kod Radio Beograda, preseca Bulevar despota Stefana,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • luksuzan dvorište do 340000 eura (627)
  • status-nekretnine dvorište do 340000 eura (12)
  • status-nekretnine luksuzan do 340000 eura (14)
  • status-nekretnine luksuzan dvorište (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)