• GoHome Professional
status-nekretnine luksuzan 130 m2 do 340000 eura u - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine luksuzan 130 m2 do 340000 eura u - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine luksuzan 130 m2 do 340000 eura useljiv

  • Za upit "status-nekretnine luksuzan 130 m2 do 340000 eura useljiv" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 320000 eura (malo jeftiniji)
    • 350000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 333.566 €, 129,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129573, IV/IV, terasa, uknjižen, novogradnja, parking. EKSKLUZIVAN PORODIČAN STAN 128,79 m² – POSLEDNJI SPRAT, POGLED NA FRUŠKU GORU + PROJEKAT ENTERIJERANa prodaju luksuzan porodičan stan površine 128,79 m², useljiv od marta 2026god. smešten na poslednjem spratu, sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 305.000 €, 132,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostran i luksuzan četvorosoban stan površine 132 m2, smešten u mirnoj ulici na Lekinom Brdu, u ulici Braće Kovač. Stan se nalazi na trećem spratu novije zgrade iz 2015. godine i predstavlja jedini stan na spratu, što obezbeđuje dodatni nivo privatnosti i komfora.Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 280.000 €, 142,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

4. 0, 142m2, 2/2, EG sa posebnim brojilom, telefon, interfon, video nadzor, parking Kada Vas put navede u Zemun, ako ste namerili do Gradskog parka ,Tošinog bunara , ili pak krenete ka Gornjem gradu, svakako će vas put navesti kroz Glavnu ulicu. U ulici koja je kao i mnoge ulice u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 340.000 €, 126,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130734, III/IV, dupleks, klima, terasa(3), uknjižen, garaza, stambena zgrada. Predstavljamo vam izvanredan dupleks stan od uknjiženih 101m2, sa dodatnih 25 kvadrata (3 terase) po neverovatno povoljnoj ceni. Ovaj prostrani stan se proteže na dva nivoa: donji nivo ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 340.000 €, 126,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130734, III/IV, dupleks, klima, terasa(3), uknjizen, garaza, stambena zgrada. Predstavljamo vam izvanredan dupleks stan od uknjizenih 101m2, sa dodatnih 25 kvadrata (3 terase) po neverovatno povoljnoj ceni. Ovaj prostrani stan se proteze na dva nivoa: donji nivo ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 339.650 €, 136,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo izuzetan penthouse u lux novogradnji na Autokomandi koji se nalazi na cetvrtom povucenom spratu. Lokacijski stan predstavlja oazu mira i tisine s obzirom na to da je udaljen od prometnih ulica i buke. Odmah je useljiv. Izuzetna pozicija, izuzetna gradnja. Ukupna povrsina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 333.566 €, 129,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129573, IV/IV, terasa, uknjizen, novogradnja, parking. EKSKLUZIVAN PORODICAN STAN 128,79 m² – POSLEDNJI SPRAT, POGLED NA FRUSKU GORU + PROJEKAT ENTERIJERA Na prodaju luksuzan porodican stan povrsine 128,79 m², useljiv od marta 2026god. smesten na poslednjem spratu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 309.000 €, 127,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX stan na Novom Naselju, namesten, Agencijska oznaka 1057662. U prodaji je izuzetno lepa nekretnina u dva nivoa . Stan je četvorosoban . U gornjem nivou nema puno kosina . Poseduje dva kupatila i dve terase. Zgrada je stara osam godina , uknjizena i stan je brzo useljiv. U ceni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 300.000 €, 128,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Lux duplex 121m2 stambene površine i 7m2 zastakljene terase nalazi se u novijoj zgradi, sa dva lifta, videokamerama , sa dosta prostora oko zgrade i dosta parking mesta. Stan ima veliki dnevni boravak, 3 spavace sobe, od kojih jedna ima svoje kupatilo. U stanu ima 2 kupatila i poseban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 300.000 €, 120,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan penthouse u samom srcu Beograda nadomak Tašmajdana, Botaničke bašte i Palilulske pijace. Smešten je u novoizgrađenoj zgradi sa video nadzorom i privatnom garažom. Stan je dvorišno orjentisan i izolovan od buke. Na raspolaganju je dnevni boravak koji sa trpezarijskim delom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • luksuzan 130 m2 do 340000 eura useljiv (43)
  • status-nekretnine 130 m2 do 340000 eura useljiv (2)
  • status-nekretnine luksuzan do 340000 eura useljiv (1)
  • status-nekretnine luksuzan 130 m2 do 340000 eura (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>