• GoHome Professional
status-nekretnine luksuzan 120 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine luksuzan 120 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine luksuzan 120 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "status-nekretnine luksuzan 120 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 805.800 €, 119,00 m2 cca 6770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kralja Milana, 9/10, podno-Stvarna površina-119m2 , ugovorna površina-118.50m2, U ponudi je stan u jednom od najprestižnijih projekata u Beogradu Kings circle Residences. Projekat odlikuje moderna arhitektura eksterijera i enterijera koja u kombinaciji sa vrhunskim kvalitetom gradnje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 119,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Lekino brdo, BEZ PROVIZIJE, 4.0s, 119m2+2 ter, lux U prilici smo da vam predstavimo stan koji se nalazi u mirnoj ulici, u blizini gradskog prevoza, škole i obdaništa i ostale kompletne infrastrukture. Stan je svetao i izuzetno funkcionalan. Stanovi u ovom objektu izgrađeni su od najkvalitetnijih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 537.500 €, 122,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je fantastičan, luksuzan, troiposoban stan u zgradi BW Sensa. Zgrada BW Sensa je osmospratna zgrada koja pripada Elements kompleksu Park Districta. Nalazi se u neposrednoj blizini Savskog parka, Art centra, kao i buduće metro stanice. Okružena je zelenilom, sportskim terenima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 612.000 €, 120,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan stan kod Central Gardena, u elegantnoj zgradi, na šestom spratu, u izvanrednom stanju. Stan ima dve prostrane spavaće sobe, prostran dnevni boravak sa trpezarijom, dva moderna kupatila, dve terase koje pružaju predivan pogled, i gostinjski toalet. Savršeno je za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 370.000 €, 120,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e)Slavonskih brigada, 2/3, cg,-Stvarna površina-120m2 , ugovorna površina-119.00m2, U ponudi je lux četvorosoban stan u novoj zgradi izuzetnog kvaliteta gradnje, u mirnoj ulici sa porodičnim kućama. Stan se nalazi na drugom od ukupno tri, svetao je, trostran, moderan i funkcionalnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 570.000 €, 119,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127122, klima, uknjizen, nov luks, parking. PRODAJA LUKSUZNOG SALONA LEPOTE – BEOGRAD NA VODI Na prodaju ekskluzivan, potpuno razradjen salon lepote u prestiznoj lokaciji Beograd na vodi, jedan od najpoznatijih i najprepoznatljivijih salona u regionu. Osnovne informacije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 490.000 €, 117,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Nebojšina, 3/5, cg, uknjižen-Stvarna površina-117m2 , ugovorna površina-117.00m2, U ponudi luksuzan četvorosoban stan od 117m2 u jednoj od najlepših ulica na Vračaru - Nebojšinoj, smešten na trećem spratu od ukupnih pet, održavane zgrade novije gradnje sa modernim liftom. Ovaj dom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 458.200 €, 116,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

4.0,116m2( terasa 7.45m2 ), toplotna pumpa, lift, I/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. U ponudi luksuzan stan u premium zgradi na Lekinom brdu. Za sve one koji žele visoke standarde ugodnog stanovanja. Grejanje i hlađenje putem LG toplotnih pumpa, Alu-drvo stolarija, italijanski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 620.000 €, 124,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je luksuzan troiposoban stan površine 124m² u moderno projektovanoj novoizgrađenoj zgradi na Vračaru, u ulici Nikolaja Hartviga (nekadašnja Dubljanska), u neposrednoj blizini Čuburskog parka, Hrama Svetog Save, Kalenić pijace, škola, vrtića i drugih obrazovnih ustanova, brojnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 550.000 €, 116,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u centru Beograda, na svega nekoliko minuta hoda od Skadarlije, Bajloni pijace i najlepših dorćolskih restorana i kafića, nalazi se ovaj izuzetno luksuzan i potpuno renoviran stan koji predstavlja pravu retkost na tržištu. Stan odiše elegancijom,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • luksuzan 120 m2 zadnjih 14 dana (65)
  • status-nekretnine 120 m2 zadnjih 14 dana (8)
  • status-nekretnine luksuzan zadnjih 14 dana (2)
  • status-nekretnine luksuzan 120 m2 (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.