• GoHome Professional
status-nekretnine luksuzan što manji 80 m2 Najnovi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine luksuzan što manji 80 m2 Najnovi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine luksuzan što manji 80 m2 Najnovije

  • Za upit "status-nekretnine luksuzan što manji 80 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 390.000 €, 82,00 m2 cca 4760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Sazonova, 5/5, cg-Stvarna površina-82m2 , ugovorna površina-70.00m2, Penthouse, odmah useljiv, LUX. U srcu Vračara, Čuburski park, dvostrano orijetisan stan , pun svetla, sa otvorenim panoramskim pogledom. U ponudi imamo lusuzan uknjižen, stan u novogradnji, smešten u jednom od najtraženijih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 489.760 €, 73,00 m2 cca 6710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam nekretninu koja spaja vrhunsku poziciju, savremen komfor i ekskluzivan pogled koji ostavlja bez daha. Stan je projektovan sa akcentom na funkcionalnost, eleganciju i maksimalan osećaj prostora. Odlikuju ga prostran dnevni boravak ispunjen prirodnim svetlom, moderno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 145.000 €, 74,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno i luksuzno renoviran stan u Petrovaradinu. Stan se nalazi u maloj, intimnoj stambenoj zgradi sa svega pet stanova, što garantuje privatnost , mir i komšijski sklad. Tokom renoviranja korišćeni su najkvalitetniji materijali : zamenjene su sve instalacije (struja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Zvezdara, Aviv, 3.0s, 75m2, NOV, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. U zgradi se nalaze sledeće kvadrature stanova: 2.0s,....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja vikendice na Goču-Stanišinci(Goč)Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 399.000 €, 83,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Crveni krst, Sumatovacka, 3.0, 83 m2 sa terasom, V od V spratova, eg, lift, interfon, video nadzor, internet, klima, useljiv po dogovoru, uknjizen na 83 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja iz 2017. godine. Luksuzan stan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 330.000 €, 83,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u mirnom delu Savskog venca, nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan i temeljno renoviran stan koji spaja salonski karakter sa modernim enterijerom i savremenim načinom života. Retkost za centralnu gradsku zonu je upravo mir koji ovaj stan....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

3.0, 83m2, terasa, 5/5, lift, EG, lux, ktv, internet, interfon, dizajnerski, adaptibilan, garažno mesto po dodatnoj ceni Stan se nalazi u Šumatovačkoj ulici, bliže Južnom bulevaru. Ovo je lokacija koja obezbeđuje kompletnu infrastrukturnu pokrivenost u svim aspektima, pa je sve što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 225.000 €, 84,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131362, III/V, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, ostava. LUX NASELJE - NOVI 84 m2 - 3 spavace sobe. KOMPEKS LUX GRADNJE, dekorativan enterijer sa uskladjenim materijalima i bojama. 2 sanitarna cvora. LIFT, TERASA. Sav kvalitetan namestaj je u ceni. Izuzetan raspored....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 210.000 €, 84,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelep stan u izgradnji kod Doma zdravlja u neposrednoj blizini TC Delta planet. Najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini nalaze se nekoliko osnovnih škola, vrtića, više fakulteta, ambulanta, pijaca i brojne trgovinske radnje.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • luksuzan što manji 80 m2 najnovije (24)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>